pytania i odpowiedzi - kredyt gotówkowy

 1. 1.Gdzie mogę otrzymać kredyt gotówkowy? »

  Kredyt gotówkowy można otrzymać w każdej z 440-tu placówek eurobanku. Nasze oddziały mieszczą się w centrach miast, galeriach handlowych i hipermarketach. Są do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Przed wizytą w placówce banku, można zorientować się w możliwości zaciągnięcia kredytu dzwoniąc na naszą infolinię - 19 000 (koszt jak za połączenie lokalne wg stawki operatora).

 2. 2.Jakie dokumenty są potrzebne? »
  W eurobanku wymagamy tylko podstawowych dokumentów. Aby uzyskać kredyt trzeba okazać dowód osobisty oraz dokument potwierdzający uzyskiwane dochody, np. zaświadczanie o dochodach z zakładu pracy, decyzję o przyznaniu emerytury itp.
 3. 3.Jaką kwotę mogę otrzymać? »
  W eurobanku można otrzymać kwotę w przedziale od 500 zł do 120 000 zł. Zależy od wysokości osiągniętych dochodów. Kwotę kredytu łatwo można obliczyć za pomocą kalkulatora.
 4. 4.Jak długo czeka się na pieniądze? »
  Staramy się działać szybko. Dzięki temu większość naszych Klientów otrzymuje pieniądze w 15 minut, często podczas jednej wizyty w galerii handlowej lub w hipermarkecie. W wyjątkowych sytuacjach, Klienci czekają na pieniądze maksymalnie do 2 dni roboczych.
 5. 5.Czy kredyt można spłacić wcześniej? »

  Klient eurobanku może dokonać wcześniejszej całkowitej lub częściowej spłaty kredytu w dowolnym momencie bez konieczności informowania o tym banku. W związku z całkowitą i częściową spłatą pożyczki klient nie ponosi żadnych kosztów.

 6. 6.Czy płacę coś zanim otrzymam pieniądze? »
  Nie. W eurobanku Klienci nic nie tracą przed otrzymaniem kredytu. Nie wymagamy żadnych opłat członkowskich ani tzw. wpisowego. Co więcej, wszystkie opłaty związane z otrzymaniem kredytu wliczone są w jego kwotę.
 7. 7.Spłacam już jeden kredyt, czy mogę uzyskać kolejny? »

  Tak, w przypadku regularnej spłaty kredytu w eurobanku, można zaciągnąć kolejny kredyt tylko za okazaniem dokumentu tożsamości oraz wybranego dokumentu potwierdzającego dochód. Kolejny kredyt oferowany jest  Klientom banku nawet następnego dnia po uruchomieniu aktualnie posiadanej pożyczki. O możliwości otrzymania kolejnej pożyczki Klient może dowiedzieć się  w placówce lub dzwoniąc na infolinię. Klienci którzy wyrazili chęć otrzymywania informacji o dostępnych dla nich ofertach/ produktach bankowych otrzymają również informację pocztą. Warunkiem otrzymania kolejnej pożyczki gotówkowej jest pozytywna weryfikacja zdolności kredytowej Klienta.

 8. 8.Jakie dochody trzeba osiągnąć, aby otrzymać kredyt w eurobanku? »
  Aby otrzymać kredyt w eurobanku wystarczy osiągnąć dochód w wysokości minimum 380 zł miesięcznie.
 9. 9.W jaki sposób mogę wypłacić uzyskany kredyt? »

  Kredyt najwygodniej jest wypłacić w bankomacie za pomocą karty Visa Electron, którą klient  może otrzymać  po podpisaniu umowy kredytowej. W ten sposób pieniądze można wypłacić  na miejscu   i  od razu przeznaczyć je na zakupy. Innym sposobem wypłaty kredytu jest wypłata gotówkowa w placówce banku lub przelew pieniędzy na konto wskazane przez Klienta.

 10. 10.W jaki sposób mogę spłacać kredyt? »

  Istnieje kilka możliwości spłaty kredytu: wpłata gotówkowa w placówce, przelew z innego banku lub  wpłata we wpłatomacie.
  Wpłatomat, zwany również bankomatem do wpłat, jest urządzeniem do przyjmowania wpłat bezpośrednio na konto klienta bez prowizji. Środki  księgują sie na koncie od razu po dokonaniu transakcji. Eurobank jako pierwszy na rynku wprowadził to urządzenie do użytku.

 11. 11.Czy mogę złożyć o wniosek przez Internet? »

  Tak, wystarczy wypełnić wniosek dostępny na stronie internetowej eurobanku. Niezwłocznie po wysłaniu wniosku zostanie Ci zaprezentowana oferta kredytowa. Umowa kredytowa zostanie do Ciebie dostarczona za pośrednictwem kuriera.

 12. 12.Czy mogę złożyć wniosek o kredyt telefonicznie? »

  Pod numerem infolinii 19 000 można sprawdzić dostępną ofertę kredytową. Aby skorzystać z proponowanej oferty, klient powinien udać się do placówki eurobanku lub złożyć wniosek przez internet.

 13. 13.Czy cudzoziemiec może otrzymać kredyt w eurobanku? »
  Niestety nie. Eurobank udziela kredytów jedynie obywatelom polskim. Obcokrajowcom możemy zaproponować otwarcie konta osobistego – wymagamy jedynie przedstawienia karty pobytu.
 14. 14.Jakie źródła dochodu są honorowane przez eurobank? »
  eurobank akceptuje wszystkie źródła dochodu – zarówno umowę o pracę, dochody z prowadzenia działalności gospodarczej, emeryturę, zasiłek przedemerytalny, rentę, umowy cywilno-prawne oraz umowy najmu/dzierżawy. Dokładne informacje o wymaganych dokumentach można znaleźć w zakładce 'niezbędne dokumenty' na każdej stronie produktu.
 15. 15.Czy można uzyskać kredyt w eurobanku, jeżeli uzyskuje się dochód za granicą? »
  Tak, istnieje taka możliwość. W przypadku, gdy są Państwo zatrudnieni poza granicami Polski, dochód taki może stanowić podstawę udzielenia kredytu pod warunkiem rozliczania go w Urzędzie Skarbowym na terytorium Polski. Firma, w której są Państwo zatrudnieni powinna posiadać przedstawicielstwo w Polsce. Wymagane jest również, aby firma posiadała numer NIP i REGON.
 16. 16.Czy w eurobanku można łatwo wziąć następny kredyt? »

  Każdy Klient posiadający zdolność kredytową może uzyskać kolejny kredyt. Oferta dla stałych Klientów, którzy posiadają 6 miesięczną historię spłat pożyczki w eurobanku to kredyt z niskim oprocentowaniem, formalności nawet w 15 minut z wygodnymi dokumentami potwierdzającymi dochód, bez kłopotliwych zabezpieczeń i poręczycieli.

drukuj
 • zobacz nas także na:
 • eurobank na YouTube
 • eurobank na Facebook
 • Google+
 • eurobank na Pinterest
* opłata za połączenie wg taryfy operatora