Jak oceniasz naszą stronę?

Twoja opinia jest dla nas ważna. Będziemy wdzięczni za wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej serwisu eurobank.pl.

1. Jaki był cel Twojej wizyty na stronie eurobank.pl?
1. Informacji o jakim produkcie/usłudze poszukiwałaś/-eś?
1. Czy znalazłaś/-eś wszystkie informacje, których poszukiwałaś/-eś?
1. Jakich informacji zabrakło lub jakie były niezrozumiałe?
1. Jak oceniasz stronę eurobank.pl?
1. Jeśli masz dodatkowe uwagi, wpisz je poniżej:
loading...

Jubileuszowy kredyt hipoteczny w eurobanku


31.01.13

W tym roku okrągły jubileusz obchodzą zarówno eurobank (10-lecie), jak i Murator (30-lecie). Z tej okazji będzie można skorzystać ze specjalnej oferty kredytu hipotecznego w oddziałach eurobanku i u Doradców Murator FINANSE, wystarczy zgłosić się z oryginalnym kuponem zamieszczonym w miesięczniku Murator.

Kredyt z obniżoną marżą

Na podstawie kuponu marża kredytu może zostać obniżona o 0,3 punktu procentowego do poziomu nie niższego niż minimalna marża tj. 1,29%.

Cieszymy się, że udało nam się przygotować wspólnie promocję jubileuszową. Dzięki temu Czytelnicy Muratora będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty produktowej na zakup mieszkania lub budowę domu jak również przeznaczyć środki na remont nieruchomości - mówi Krystian Kulczycki, wiceprezes eurobanku, odpowiedzialny za pion sprzedaży.

Wystarczy wypełnić jeden z 5 kuponów, które od lutego do czerwca będą publikowane na łamach miesięcznika  Murator oraz założyć w eurobanku  konto w pakiecie Online lub Prestige (dla osób nieposiadających konta w eurobanku) wraz z przelewem wynagrodzenia, by móc wnioskować o kredyt z obniżoną marżą w jednej z placówek eurobanku lub Murator FINANSE.
Wnioski można składać od 16 stycznia do 31 grudnia 2013 roku wraz z aktualnym kuponem (każdy kupon posiada datę ważności). Kredyt jubileuszowy może zostać udzielony wyłącznie na cele mieszkaniowe takie jak: budowa domu, zakup mieszkania, domu, działki budowlanej czy też remont lub wykończenie nieruchomości.

Dodatkowe informacje o kredycie

Klienci eurobanku i Murator FINANSE mogą liczyć na okres karencji w spłacie kapitału nawet do 36 miesięcy oraz profesjonalną pomoc doradców w całym procesie kredytowym, w tym w sporządzaniu kosztorysów. Ponadto raz w roku mogą skorzystać z wakacji kredytowych, czyli zawieszenia spłaty części kapitałowej raty kredytu. Osoby ubiegające się o kredyt mają możliwość łączenia dochodów z dochodami osób trzecich, w tym również niespokrewnionych. Mogą również łączyć cele kredytu tj. zakupu działki i budowy domu w ramach jednej umowy.

Szczegółowe informacje o warunkach promocji, opłatach, prowizjach, zakresie ubezpieczeń, ograniczeniach i wyłączeniach odpowiedzialności towarzystw ubezpieczeniowych oraz Regulaminy dostępne są na www.eurobank.pl, w placówkach Banku oraz u Doradców Murator FINANSE. Przyjdź i sprawdź aktualną ofertę.
X
zainstaluj aplikację
„eurobank mobile”
Nie pokazuj więcej tego komunikatu. Potwierdź »