Jak oceniasz naszą stronę?

Twoja opinia jest dla nas ważna. Będziemy wdzięczni za wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej serwisu eurobank.pl.

1. Jaki był cel Twojej wizyty na stronie eurobank.pl?
1. Informacji o jakim produkcie/usłudze poszukiwałaś/-eś?
1. Czy znalazłaś/-eś wszystkie informacje, których poszukiwałaś/-eś?
1. Jakich informacji zabrakło lub jakie były niezrozumiałe?
1. Jak oceniasz stronę eurobank.pl?
1. Jeśli masz dodatkowe uwagi, wpisz je poniżej:
loading...

kredyt gotówkowy eurobanku „bierz, co chcesz”


25.02.13

Dziś eurobank rozpoczyna kampanię promującą kredyt gotówkowy bez prowizji. Do końca maja 2013r., aby uzyskać kredyt bez prowizji w eurobanku wystarczy przedstawić PIT-11. Aktualnej ofercie towarzyszy zabawny spot reklamowy z Piotrem Adamczykiem.
Wkrótce wszystkie osoby zatrudnione w oparciu o umowę o pracę otrzymają od pracodawców PIT-11/PIT 40.  W związku z tym eurobank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i proponuje kredyt gotówkowy, który można uzyskać na podstawie tego dokumentu. Dodatkowo aktualnie eurobank oferuje kredyt bez prowizji. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci. Osoby zainteresowane ofertą mogą wnioskować o kredyt w kwocie od 500 zł do 120 000 zł, którego spłata będzie rozłożona na okres od 3 do 84 miesięcy. Wniosek o kredyt można złożyć w dowolnej placówce eurobanku. Spis placówek dostępny jest na stronie: https://www.eurobank.pl/placowki,22.html.
 
Spot reklamowy promujący kredyt gotówkowy utrzymany jest w humorystycznej konwencji. Piotr Adamczyk wciela się bowiem w rolę gwiazdy disco-polo i śpiewa przearanżowany przebój Shazzy "Bierz, co chcesz". Gwiazdor tańczy także do choreografii autorstwa Agustina Egurroli, znanego tancerza, sędziego tańca towarzyskiego i nowoczesnego, choreografa, a także jurora popularnego programu telewizyjnego „You can dance”.
Od dziś można zobaczyć w telewizji spot, którego akcja rozgrywa się w sklepie ze sprzętem RTV. Nowy wariant tekstu piosenki podkreśla, że kredyt można przeznaczyć na dowolny cel, np. na nowy telewizor, DVD, czy odtwarzacz Blue Ray.

Muzykę do hitu „Bierz, co chcesz” skomponował Tomasz Samborski. Jest on także autorem słów. Za nowoczesnym aranżem muzycznym stoi sam Mafia Mike – DJ i producent muzyczny odpowiedzialny między innymi za takie projekty muzyczne, jak Wetfingers. Za kreację odpowiedzialna jest agencja Brasil, a za produkcję - Propeller Film.
Dokumentowanie dochodu na podstawie PIT-11/PIT-40 dla osób zatrudnionych na umowę o pracę.

RRSO dla przykładu reprezentatywnego na dzień 25.02.2013 r. przy całkowitej kwocie kredytu 13 800 zł dla 49 miesięcy spłat bez prowizji i opłaty przygotowawczej, z oprocentowaniem 16% wynosi 31,17%. RRSO uwzględnia pełny pakiet ubezpieczeń kredytu (koszt: 2 501,94 zł). Rata miesięczna kredytu wynosi 385,39 zł a całkowita kwota do zapłaty: 18 884,03 zł. 
 
Szczegóły oferty, w tym opłaty i prowizje oraz regulamin promocji są dostępne na www.eurobank.pl i w placówkach banku. Promocja trwa od 25.02.2013 r. do 31.05.2013 r.
X
zainstaluj aplikację
„eurobank mobile”
Nie pokazuj więcej tego komunikatu. Potwierdź »