Jak oceniasz naszą stronę?

Twoja opinia jest dla nas ważna. Będziemy wdzięczni za wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej serwisu eurobank.pl.

1. Jaki był cel Twojej wizyty na stronie eurobank.pl?
1. Informacji o jakim produkcie/usłudze poszukiwałaś/-eś?
1. Czy znalazłaś/-eś wszystkie informacje, których poszukiwałaś/-eś?
1. Jakich informacji zabrakło lub jakie były niezrozumiałe?
1. Jak oceniasz stronę eurobank.pl?
1. Jeśli masz dodatkowe uwagi, wpisz je poniżej:
loading...

informacje prasowe


2007

Wybierz rok:
 • eurobank strategicznym partnerem Premium Club, największego w Polsce programu lojalnościowego

  17.12.07

  Euro Bank SA i Premium Club wprowadzą na rynek nową wspólną kartę kredytową - Premium Club eurobank - już 1 stycznia 2008 r. Karta dostępna będzie w dwóch wariantach: Visa Classic i Visa Gold. Połączy dotychczasowe zalety kart kredytowych eurobanku z paletą korzyści oferowanych w ramach programu lojalnościowego. Wspólna oferta eurobanku i Premium Club obejmuje znacznie korzystniejszy niż dotychczas system naliczania punktów lojalnościowych za transakcje kartą. Nowością w ramach programu będzie także atrakcyjny system premiowania zakupów na stacjach Statoil. Wprowadzeniu karty towarzyszyć będą działania marketingowe skierowane do szerokiego grona odbiorców. Partnerstwo z Premium Club i decyzja o wydaniu karty co-brandowej dopełniają realizację zaplanowanej na 2007 rok strategii rozwoju eurobanku.

 • eurobank ma 30 placówek franczyzowych

  11.11.07

  We wtorek 20 listopada w Pułtusku została otwarta 30 franczyzowa placówka eurobanku.

 • eurobank poszerza ofertę o kredyt hipoteczny

  01.10.07

  eurobank wprowadza na rynek własną ofertę kredytu hipotecznego.

 • eurobank rozpoczyna atrakcyjną promocję kredytów gotówkowych „Jeden kredyt – dwie promocje”

  22.09.07

  eurobank przygotował dla Klientów specjalną ofertę - każdy, kto zdecyduje się w najbliższych miesiącach na kredyt gotówkowy, będzie mógł skorzystać z dwóch atrakcyjnych promocji jednocześnie.

 • eurobank wprowadza nową promocyjną ofertę – lokatę z funduszem

  22.09.07

  Oferta łączy gwarantowany zysk z wysoko oprocentowanej lokaty oraz szeroki wybór możliwości inwestowania w ramach parasolowej konstrukcji funduszu Allianz TFI.

 • Karta kredytowa dostępna przez internet

  05.09.07

  Zgodnie z planami na 2007 rok Euro Bank SA uruchomił dla swoich klientów, posiadaczy kart kredytowych Visa Classic i Visa Gold, darmowy dostęp do rachunków tych kart przez internet.

 • eurobank startuje z drugą odsłoną kampanii wizerunkowej z udziałem gwiazd

  31.08.07

  Karty kredytowe eurobanku od 1 września będą promować Katarzyna Figura i Janusz Gajos.

 • Euro Bank SA dynamicznie rozwija sieć franczyzową

  30.08.07

  Euro Bank SA z sukcesem realizuje pilotażowy etap franczyzy i dynamicznie rozwija sieć placówek partnerskich. Nowatorska oferta oparta na dużej dostępności, niskich kosztach i bezpieczeństwie prowadzenia biznesu, cieszy się dużym zainteresowaniem chętnych do otwarcia własnego oddziału bankowego.

 • eurobank Lwem Młodego Biznesu

  08.08.07

  Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przyznały dzisiaj nagrody dla firm najbardziej wspierających młody biznes. Jednym z laureatów został mecenas AIP - Euro Bank SA. Euro Bank SA od początku swej działalności współpracuje z Fundacją AIP. Wspólnie starają się inspirować aktywnych, młodych ludzi, by rozwijali skrzydła we własnych firmach. Statuetkę Lwa Młodego Biznesu odebrał Krzysztof Mędrala, wiceprezes Euro Banku SA.

 • eurobank nagrodzony za sprawność działania

  20.06.07

  Euro Bank SA zdobył I miejsce w kategorii "sprawność działania" w Rankingu "50 Największych banków w Polsce 2007" organizowanym przez redakcję "Miesięcznika Finansowego Bank".

 • Latem nie martw się o nic... z wyjątkiem dobrej pogody

  04.06.07

  eurobank wprowadza dwa nowe, wyjątkowe produkty: Specjalną promocję "Wakacje od kredytu" - wygodną pożyczkę gotówkową na wymarzone letnie wyjazdy, którą można zacząć spłacać dopiero jesienią.

 • euroMix - Lokata z Funduszem

  01.06.07

  eurobank od 4.06.2007 r. wprowadza do swojej oferty Lokatę z Funduszem - euro-Mix. To równocześnie gwarantowany zysk z lokaty oraz możliwość pomnożenia środków zainwestowanych w fundusz. W tym samym czasie w banku trwa promocja Funduszy Inwestycyjnych Allianz polegająca na obniżce opłat manipulacyjnych o 50%.

 • eurobank wprowadza na rynek kredyt konsolidacyjny

  31.05.07

  Nowy kredyt konsolidacyjny eurobanku w optymalny sposób łączy kluczowe dla Klientów korzyści. Nowością jest najdłuższy na rynku okres kredytowania - 96 miesięcy. Kredyt eurobanku nie wymaga zabezpieczenia hipotecznego.

 • Decyzje Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Euro Banku SA

  08.05.07

  Wczorajsze Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Euro Banku SA zatwierdziło sprawozdanie zarządu i sprawozdanie finansowe Euro Banku SA za rok 2006.

 • eurobank rozpoczyna szeroką kampanię karty kredytowej "karta, która sama przypomina o spłacie"

  12.04.07

  Twarzami nowej kampanii eurobanku są Krystyna Janda, Danuta Stenka i Tomasz Kot.

 • eurobank: franczyza - sposób na własny biznes

  27.03.07

  27 marca 2007 r. - Ruszyła pierwsza placówka franczyzowa eurobanku, jedna z kilkudziesięciu, które bank planuje uruchomić w całej Polsce do końca 2007 roku. Nowatorski projekt franczyzy to kolejny strategiczny krok w rozwoju eurobanku. Ma na celu przyśpieszenie rozbudowy sieci placówek, szczególnie w mniejszych miejscowościach. Dla partnerów - to doskonały sposób na własny biznes, oparty na sprawdzonym modelu.

 • eurobank głównym mecenasem AIP

  21.03.07

  eurobank został głównym mecenasem Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Obie instytucje, od lat silnie zaangażowane w rozwój przedsiębiorczości w Polsce podjęły intensywną współpracę merytoryczną i biznesową.

 • eurobank wkracza w kolejny etap rozwoju

  13.02.07

  eurobank, jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się banków na polskim rynku, zamyka 2006 rok z korzystnym wynikiem finansowym i wkracza w kolejny etap rozwoju. Rok 2007 będzie przede wszystkim czasem inwestycji w nowe produkty i w rozwój kanałów dystrybucji.

X
zainstaluj aplikację
„eurobank mobile”
Nie pokazuj więcej tego komunikatu. Potwierdź »