Jak oceniasz naszą stronę?

Twoja opinia jest dla nas ważna. Będziemy wdzięczni za wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej serwisu eurobank.pl.

1. Jaki był cel Twojej wizyty na stronie eurobank.pl?
1. Informacji o jakim produkcie/usłudze poszukiwałaś/-eś?
1. Czy znalazłaś/-eś wszystkie informacje, których poszukiwałaś/-eś?
1. Jakich informacji zabrakło lub jakie były niezrozumiałe?
1. Jak oceniasz stronę eurobank.pl?
1. Jeśli masz dodatkowe uwagi, wpisz je poniżej:
loading...

informacje prasowe


2008

Wybierz rok:
 • eurobank łączy pokolenia na www.przez-pokolenia.pl

  15.12.08

  eurobank jest partnerem akcji przez-pokolenia.pl, zainicjowanej przez Grupę Onet.pl. Projekt ma na celu promowanie aktywnego wizerunku seniorów, którzy stanowią liczne grono wśród klientów banku, oraz budowanie i wzmacnianie więzi rodzinnych między pokoleniami. W ramach akcji powstał wyjątkowy portal: www.przez-pokolenia.pl. Akcja skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców: zarówno młodzieży, jak i ludzi starszych, których partnerzy programu chcą wprowadzić w świat możliwości, jakie oferuje internet.

 • eurobank podwójnie wyróżniony w konkursie Złote Spinacze za projekty promujące innowację

  03.12.08

  W tegorocznym konkursie Złote Spinacze, organizowanym przez Związek Firm Public Relations, aż dwa projekty eurobanku zdobyły najwyższe uznanie ekspertów. Złotym Spinaczem, a więc nagrodą główną, w kategorii public affairs i lobbing wyróżniono kampanię NapiszmydoEuropy.pl, organizowaną przez eurobank wspólnie z Fundacją Projekt: Polska. Kampania, mająca na celu wsparcie polskich działań o siedzibę Europejskiego Instytutu Technologii i Innowacji (EIT), jest elementem wieloletniego zaangażowania eurobanku w promocję innowacji i przedsiębiorczości. Wartości te, towarzyszące bankowi od początku istnienia, są także osią komunikacji wewnętrznej firmy - wyróżnionej w tegorocznym konkursie w kategorii PR wewnętrzny. eurobank - innowacja, kreatywność, przełamywanie schematów

 • Jeszcze przez miesiąc można wygrać bank!

  28.11.08

  Termin nadsyłania prac do konkursu "Wygraj eurobank!" został przedłużony do końca roku! Zwycięzca wygra placówkę franczyzową eurobanku, wartą kilkadziesiąt tysięcy złotyc

 • konto online eurobanku - oprocentowanie 7,07%

  20.11.08

  Euro Bank SA, chcąc utrzymać pozycję lidera na rynku kont online, podniósł oprocentowanie ROR do poziomu 7,07%.

 • Wygraj eurobank!

  14.10.08

  Startuje ogólnopolski konkurs dla młodych przedsiębiorców. Zwycięzca wygra placówkę franczyzową eurobanku, wartą kilkadziesiąt tysięcy złotych. Po raz pierwszy w Polsce można wygrać bank! Wyjątkowy konkurs rusza pod hasłem "Wygraj eurobank!" Jest adresowany do przedsiębiorczych osób, które mają pomysł i energię, by podbijać rynek finansowy. Uczestnicy konkursu zmierzą się w symulacji działania prawdziwej placówki bankowej. Autor najlepszego biznesplanu zostanie w nagrodę właścicielem wartej kilkadziesiąt tysięcy złotych placówki franczyzowej eurobanku. Na laureatów II i III miejsca w konkursie czekają zaś granty, które pomogą im w uruchomieniu własnego bankowego biznesu. Organizatorem konkursu jest eurobank, lider innowacji na rynku finansowym, od lat zaangażowany także w promocję młodej przedsiębiorczości. Partnerem akcji są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie www.wygrajeurobank.pl

 • nowa usługa dla Klientów, korzystających z produktów hipotecznych eurobanku: kredytu mieszkaniowego, kredytu konsolidacyjnego hipotecznego lub pożyczki hipotecznej

  25.09.08

  eurobank wprowadza nowe udogodnienie dla Klientów - bezpłatne sms-owe powiadomienia o wysokości comiesięcznych rat kredytu

 • eurobank rozpoczyna współpracę z Kauflandem, jedną z największych w Polsce sieci hipermarketów

  03.09.08

  We wrześniu startuje pilotażowy projekt sprzedaży wspólnej karty kredytowej eurobank Kaufland. eurobank rozpoczyna współpracę z Kaufland Polska Markety, jedną z wiodących w Europie i wiodących w Polsce sieci hipermarketów. Startujący z początkiem września pilotażowy projekt obejmie sprzedaż wspólnych kart kredytowych eurobank Kaufland. W zlokalizowanych na terenie 14 wybranych hipermarketów punktach klienci sklepów będą mogli korzystać także z oferty kredytów gotówkowych eurobanku. Partnerstwo z Kauflandem, obok współpracy m.in. z Premium Club, Światem Książki i siecią Eldom, wpisuje się w konsekwentną strategię rozbudowy kanałów dystrybucji banku.

 • eurobank i Rafin pomagają swym klientom spłacać kredyt hipoteczny

  05.08.08

  Wrocławskie firmy: Euro Bank SA i deweloper Rafin Sp. z o.o. - Sp. k. podpisały umowę o współpracy, dzięki której ich klienci otrzymają znaczne dopłaty do rat kredytu hipotecznego. Już od 4 sierpnia w ramach promocji "niska rata przez trzy lata" aż 6% kwoty zapłaconej przez klienta za mieszkanie będzie przeznaczone na spłatę kredytu hipotecznego. Zwrot tych kosztów nastąpi w pierwszych, często najtrudniejszych dla klienta, latach spłaty.

 • eurobank dynamicznie rozwija sieć sprzedaży - ma już ponad 400 placówek

  04.08.08

  W Szczecinie otwarto dziś 300-tną placówkę własną eurobanku. Wraz z punktami partnerskimi, franczyzowymi, a także placówkami typu euro home liczba placówek eurobanku sięga już w sumie ponad 400. Wynik ten plasuje bank w pierwszej 10-tce - pod względem ilości oddziałów. Dynamiczny rozwój sieci dystrybucji to jeden z filarów strategii biznesowej eurobanku na najbliższy rok, zakładającej otwarcie na nowe grupy Klientów i umocnienie pozycji na rynku produktów kredytowych.

 • wakacyjny konkurs dla posiadaczy kart kredytowych

  31.07.08

  "Dobrze Ci się wydaje - są wakacje". Pod takim hasłem 1.08.2008 startuje konkurs dla posiadaczy kart kredytowych wydanych przez eurobank.

 • Prezes eurobanku Bankowym Menedżerem Roku 2007

  19.06.08

  Łukasz Chojnacki, prezes zarządu Euro Banku SA, otrzymał wczoraj (18 czerwca 2008 roku) tytuł Bankowego Menedżera Roku 2007, zwyciężając w plebiscycie ogłoszonym przez Gazetę Bankową.

 • eurobank ma 50 placówek partnerskich

  31.03.08

  Rok po otwarciu pierwszej bankowej agencji, eurobank uruchomił 50 placówkę działającą na zasadzie franczyzy. Plany banku przewidują otwarcie 90 kolejnych podobnych punktów do końca 2008 roku. Pierwsza agencja eurobanku ruszyła w marcu 2007 w Kole, a bank zamknął rok 2007 liczbą 38 placówek na licencji. W drugiej połowie marca 2008 roku w Trzebini ruszyła 50 placówka partnerska. Jest już drugą agencją eurobanku otwartą przez tego samego partnera.

 • umowa o współpracy z Money Expert SA, niezależnym doradcą finansowym

  31.03.08

  Od momentu uzupełnienia portfolio strategicznych produktów Euro Banku SA o kredyt hipoteczny bank koncentruje się na dynamicznej rozbudowie kanałów dystrybucji dla tego kredytu. Wiosną 2008 r. eurobank uruchamia specjalnie dedykowaną sprzedaży kredytów hipotecznych sieć nowoczesnych i komfortowych placówek o nazwie "euro home". Rozbudowuje także intensywnie współpracę z partnerami i pośrednikami. Umowa z Money Expert SA, pozwoli na zaprezentowanie oferty eurobanku dużej grupie potencjalnych Klientów, którzy przed wyborem kredytu korzystają z porad niezależnych ekspertów.

 • eurobank podsumowuje 2007 rok: dynamiczny rozwój dzięki udanym inwestycjom

  05.03.08

  eurobank ocenia 2007 rok jako okres dynamicznego rozwoju i udanych inwestycji. W ramach przyjętej strategii bank poszerzał swój rynkowy zasięg, inwestując w nowe produkty i rozbudowę kanałów dystrybucji. Zrealizował założone plany, zamykając rok z wynikiem finansowym na wysokim poziomie. Dzięki takim rezultatom bank w 2008 roku może się skoncentrować na realizacji kolejnego etapu strategii - umocnieniu pozycji na 3 kluczowych rynkach: kredytów gotówkowych, kredytów hipotecznych i kart kredytowych.

 • najwyżej oprocentowane konto i nowatorskie zabezpieczenie TokenemGSM w bankowości elektronicznej eurobanku

  15.01.08

  Euro Bank SA chcąc zapewnić Klientom optymalną obsługę i być dla nich "bankiem po drodze" także w wirtualnej rzeczywistości, wprowadza do oferty nowy produkt - konto online z wysokim oprocentowaniem 5,55%. Rozwija też dotychczasowy zakres bezpiecznej bankowości elektronicznej. Klienci eurobanku będą mogli z niej korzystać za darmo, logując się do systemu online za pomocą innowacyjnego TokenaGSM. Nowy pakiet "online" z najwyższym na rynku oprocentowaniem ROR obejmuje darmowe przelewy oraz możliwość wypłacania pieniędzy z bankomatów wszystkich sieci na terenie kraju jedynie za 1 PLN, niezależnie od wypłacanej kwoty. Nowa wersja bankowości elektronicznej, zapewnia także łatwy dostęp do konta, karty kredytowej oraz kredytów gotówkowych.

 • większe zyski z eurobankiem

  15.01.08

  eurobank podniósł oprocentowanie depozytów terminowych dla osób fizycznych. Nowe, wyższe stawki obowiązują od 11.01.2008 r. Lokaty eurobanku od początku jego istnienia były jednymi z wyżej oprocentowanych na rynku. Bank oferuje Klientom również inne, korzystne formy inwestowania, we współpracy z prestiżowymi partnerami - TFI Allianz oraz TFI SEB.

X
zainstaluj aplikację
„eurobank mobile”
Nie pokazuj więcej tego komunikatu. Potwierdź »