Jak oceniasz naszą stronę?

Twoja opinia jest dla nas ważna. Będziemy wdzięczni za wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej serwisu eurobank.pl.

1. Jaki był cel Twojej wizyty na stronie eurobank.pl?
1. Informacji o jakim produkcie/usłudze poszukiwałaś/-eś?
1. Czy znalazłaś/-eś wszystkie informacje, których poszukiwałaś/-eś?
1. Jakich informacji zabrakło lub jakie były niezrozumiałe?
1. Jak oceniasz stronę eurobank.pl?
1. Jeśli masz dodatkowe uwagi, wpisz je poniżej:
loading...

informacje prasowe


2009

Wybierz rok:
 • Bank najbliższy Klientowi

  08.12.09

  eurobank.pl - eurobank został wyróżniony w kilku kategoriach rankingu "Bank Przyjazny Klientowi", organizowanego przez firmę Expander, Dziennik Gazetę Prawną oraz centrum badań Indicator. Eksperci wyróżnili eurobank pierwszym miejscem za najbliższą klientowi sieć oddziałów, a klienci docenili jako jeden z najbardziej godnych polecenia znajomym. eurobank znalazł się także w czołówce instytucji ocenianych jako najbardziej nowoczesne.

 • Konto online eurobanku na podium

  04.12.09

  Konto online eurobanku po raz kolejny zostało wyróżnione w rankingu kont internetowych bankier.pl.

 • eurobank wyróżniony Godłem Inwestora w Kapitał Ludzki

  26.11.09

  eurobank znalazł się w gronie firm wyróżnionych Godłem Inwestora w Kapitał Ludzki

 • eurobank wyróżniony w prestiżowym konkursie Złote Spinacze za najlepszy projekt z obszaru PR korporacyjnego

  26.11.09

  eurobank otrzymał prestiżową I-szą nagrodę za najlepszy projekt z obszaru PR korporacyjnego w tegorocznym konkursie Złote Spinacze, organizowanym przez Związek Firm Public Relations (ZFPR). Wyróżnienie zostało przyznane za konkurs “Wygraj eurobank!”, wspierający rozwój sieci franczyzowej eurobanku, a także promujący młodą przedsiębiorczość i innowacyjność w biznesie. O miano najlepszych kampanii Public Relations w roku 2009 rywalizowała rekordowa liczba aż 131 zgłoszeń. eurobank został wyróżniony już po raz drugi – rok temu otrzymał I-szą nagrodę za kampanię “NapiszmydoEuropy.pl”, wspierającą polską kandydaturę EIT i rozwój innowacji w Polsce. Obie nagrody to dowód zaangażowania eurobanku w kreowanie dobrych praktyk komunikacyjnych oraz działania z zakresu odpowiedzialnego biznesu.

 • eurobank nagrodzony srebrnym Effie

  12.11.09

  eurobank otrzymał srebrną statuetkę Effie w kategorii Longterm za kampanię "kredyt dla emerytów".

 • eurobank Firmą Przyjazną Klientowi

  28.09.09

  eurobank otrzymał prestiżowy tytuł "Firma Przyjazna Klientowi".

 • eurobank wspiera "Kampanię Informacyjną Systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE"

  23.07.09

  eurobank włączył się w ogólnopolską Kampanię Informacyjną Systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE. Kampania społeczna ma na celu edukowanie Polaków o konieczności zgłaszania utraty dokumentów i zagrożeniach, jakie niesie za sobą zaniedbanie zastrzeżenia zagubionych lub ukradzionych dokumentów. Patronem kampanii jest Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, zaangażowana jest w nią również Policja oraz Federacja Konsumentów, a także m.in. gminy, uczelnie i telekomy. W I etapie Kampanii (czerwiec – grudzień 2008 roku) osiągnięto duży sukces - wzrost liczby zgłoszonych zastrzeżeń dokumentów na poziomie aż 45%. Zaangażowanie w kampanię wpisuje się w realizowany przez eurobank od 2 lat szeroki program edukacji finansowej konsumentów.

 • tańsza hipoteka w eurobanku - klienci sami ustalają wysokość marży przy kredytach hipotecznych

  16.07.09

  Klienci eurobanku mogą skorzystać z unikalnej oferty ubezpieczeń TU Benefia i TU na Życie Benefia, która pozwala na znaczne obniżki marż kredytów. Dzięki elastycznym warunkom ubezpieczeń (możliwości samodzielnego doboru pakietu ubezpieczenia) klient sam decyduje o wysokości marży kredytu hipotecznego. W programie „Prommotion” marża kredytu zaczyna się już od 1,54%! Oferta jest ważna do 30.09.2009.

 • korzystne parametry kredytu hipotecznego eurobanku

  05.06.09

  Kredyt hipoteczny eurobanku jest teraz łatwiej dostępny. Dzięki nowej metodologii obliczania zdolności kredytowej klientów – wg szacunków – dla wielu klientów będzie ona wyższa i bardziej korzystna. Ponadto, dla wybranej grupy nieruchomości, głównie mieszkań na rynku pierwotnym oraz kilkuletnich nieruchomości na rynku wtórnym, wysokość kredytu może teraz wynieść aż 100% wartości nieruchomości. Akceptowane są też dodatkowe źródła dochodów – w tym dochody uzyskiwane poza granicami kraju, a bank nie wymaga już od klientów posiadania wcześniejszej historii kredytowej.

 • W Jelczu-Laskowicach ruszyła placówka franczyzowa zwyciężczyni konkursu „Wygraj eurobank!” – Anny Hass

  29.05.09

  Anna Hass, 28-letnia laureatka I miejsca w konkursie „Wygraj eurobank!” otworzyła dziś w Jelczu-Laskowicach pod Wrocławiem swoją wygraną placówkę franczyzową. Konkurs eurobanku, adresowany do młodych przedsiębiorców w całej Polsce, polegał na stworzeniu najbardziej innowacyjnego biznesplanu dla prowadzonej w określonych realiach placówki bankowej. Pani Anna pokonała w rywalizacji ponad 40 konkurentów. Wygrana przez nią placówka jest warta 50 tysięcy złotych i została w ramach grantu w całości sfinansowana przez eurobank. To 105. placówka franczyzowa eurobanku w Polsce.

 • eurobank nagrodzony prestiżową nagrodą Lwa Młodego Biznesu za wspieranie młodej przedsiębiorczości

  29.05.09

  eurobank otrzymał z rąk Dariusza Żuka, Prezesa Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, statuetkę Lwa Młodego Biznesu za wspieranie młodej przedsiębiorczości w 2008 roku. Nagroda przyznawana jest firmom, które swoją działalnością szczególnie przyczyniają się do rozwoju młodego biznesu. eurobank konsekwentnie inwestuje w rozwój przedsiębiorczości od początku swojego istnienia – wspierając promujące takie postawy fundacje, a także realizując autorskie projekty adresowane do młodych ludzi.

 • eurobank ma już 100 placówek franczyzowych

  04.05.09

  30 kwietnia w Kartuzach została uruchomiona setna palcówka partnerska eurobanku. Bieżący rok bank planuje zamknąć liczbą 140 oddziałów działających pod szyldem "eurobank partner".

 • dzienna kapitalizacja odsetek na rachunku oszczędnościowym oraz wypłacane z góry odsetki na lokacie - w ofercie eurobanku od maja 2009 roku

  04.05.09

  eurobank wzbogaca swoją ofertę depozytów o 2 nowości, które pozwalają Klientom na jeszcze bardziej elastyczne zarządzanie oszczędnościami. Jako jeden z pierwszych banków w Polsce, eurobank wprowadza dzienną kapitalizację odsetek na rachunku oszczędnościowym. Klienci korzystający z lokat mogą natomiast zdecydować się na pobranie odsetek z góry, już w momencie zakładania 3-miesięcznej lokaty. Depozyty utrzymują także swoje wysokie oprocentowanie nominalne - 6,06% dla rachunku oszczędnościowego oraz 6% w skali roku dla lokaty 3-miesięcznej.

 • eurobank został uznany za najszybciej i najefektywniej rozwijającą się firmę w kategorii usług finansowych i otrzymał prestiżową nagrodę Orła Rzeczpospolitej

  28.04.09

  eurobank został wyróżniony przez wybitnych ekspertów ekonomicznych nagrodą Orła Rzeczpospolitej - jako najszybciej i najefektywniej rozwijająca się instytucja w kategorii usług finansowych. Nagroda przyznana została na podstawie analizy wyników finansowych za 2008 roku, takich jak stopa zwrotu z kapitału własnego i aktywów, rentowność netto oraz dynamika przychodów. eurobank zamknął 2008 rok z wyższym od zakładanego wynikiem finansowym, osiągając zysk netto w wysokości ponad 185 milionów złotych i realizując zakładane w strategii cele. Statuetkę Orła Rzeczpospolitej odebrał w imieniu eurobanku Jarosław Nowacki, wiceprezes.

 • eurobank partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu

  31.03.09

  eurobank, od lat zaangażowany społecznie w promocję młodej przedsiębiorczości i innowacji w biznesie, został wyróżniony tytulem strategicznego partnera Forum Odpowiedzialnego Biznesu (FOB). Misją Forum jest upowszechnianie idei odpowiedzialnego biznesu jako standardu obowiązującego w Polsce. Partnerami strategicznymi FOB mogą stać się firmy o potwierdzonym, szerokim dorobku w zakresie działań CSR, które chcą dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi i zobowiązują się długofalowo wspierać rozwój tej idei. eurobank prowadzi obecnie 2 duże projekty CSR: wieloletni Mecenat nad Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości oraz program edukacji finansowej konsumentów - "Domowy budżet z eurobankiem".

 • Anna Hass z Jelcza-Laskowic została właścicielem eurobanku

  24.02.09

  Znamy już zwycięzcę pierwszego w Polsce konkursu, w którym nagrodą główną jest bank. Została nim Anna Hass z Jelcza-Laskowic, która poprowadzi swój biznes w tym miescie.

 • eurobank podsumowuje 2008 rok

  23.02.09

  eurobank zamknął 2008 rok wyższym od zakładanego wynikiem finansowym.

 • eurobank wprowadza do oferty wysoko oprocentowany rachunek oszczędnościowy

  19.01.09

  eurobank poszerza swoją ofertę depozytów o kolejny produkt - rachunek oszczędnościowy. Rachunek oszczędnościowy eurobanku wyróżnia obowiązujące już od pierwszej złotówki wysokie oprocentowanie - 7,07%, a także możliwość bezpłatnego wypłacania gotówki w placówce banku aż do końca 2009 r. Bezpłatne jest również założenie i prowadzenie rachunku oraz przelewy wewnętrzne na konto w eurobanku.

X
zainstaluj aplikację
„eurobank mobile”
Nie pokazuj więcej tego komunikatu. Potwierdź »