Jak oceniasz naszą stronę?

Twoja opinia jest dla nas ważna. Będziemy wdzięczni za wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej serwisu eurobank.pl.

1. Jaki był cel Twojej wizyty na stronie eurobank.pl?
1. Informacji o jakim produkcie/usłudze poszukiwałaś/-eś?
1. Czy znalazłaś/-eś wszystkie informacje, których poszukiwałaś/-eś?
1. Jakich informacji zabrakło lub jakie były niezrozumiałe?
1. Jak oceniasz stronę eurobank.pl?
1. Jeśli masz dodatkowe uwagi, wpisz je poniżej:
loading...

informacje prasowe


2011

Wybierz rok:
 • eurobank Partnerem Albumu „Ram Cafe 6”

  21.11.11

  Od dziś w największych sklepach muzycznych można zakupić najnowszą, szóstą już kompilację muzyczną z kolekcji „Ram Cafe”. Wyłącznym Partnerem Albumu jest eurobank.

 • nowe, wyższe oprocentowanie w ofercie depozytów eurobanku

  07.10.11

  Do oferty depozytowej eurobanku dołączyła nowa 4-miesięczna lokata ze stałym oprocentowaniem do 5,20% i dzienną kapitalizacją odsetek.

 • eurobank zachęca do realizacji marzeń – nowa promocja kredytu gotówkowego

  03.10.11

  W najnowszej promocji eurobank obniża oprocentowanie kredytu gotówkowego aż o 30% w stosunku do standardowej wartości. W rozpoczętej dziś kampanii marketingowej bank zachęca do realizacji swoich marzeń za jednym razem, aby w pełni cieszyć się z wybranego zakupu od samego początku.

 • eurobank zwycięzcą rankingu kont z dostępem przez Internet

  27.09.11

  Po raz drugi z rzędu Konto Online eurobanku zajęło pierwsze miejsce w rankingu serwisu finansowego i porównywarki TotalMoney.pl eurobank pokonał 27 kont innych banków.

 • promocja „Lekki Start” w kredycie hipotecznym eurobanku

  15.09.11

  eurobank proponuje swoim Klientom nową promocję kredytu mieszkaniowego „Lekki start”. Bank oferuje obniżenie marży nawet do 0,8 % w pierwszym roku kredytowania, a także możliwość obniżenia prowizji nawet o 2 % w stosunku do standardowej oferty.

 • kredyt hipoteczny eurobanku na pierwszym miejscu w rankingu Expandera dla Gazety Wyborczej

  07.09.11

  Eurobank zajął podwójne pierwsze miejsce w zestawieniu kredytów hipotecznych Expandera opublikowanym w Gazecie Wyborczej. Oferta eurobanku w PLN wyróżnia się najniższym oprocentowaniem 5,69 i tylko 1% marży.

 • lokata 5-miesięczna z dzienną kapitalizacją w ofercie eurobanku

  01.07.11

  Dziś do oferty eurobanku dołączyła nowa lokata z dzienną kapitalizacją odsetek i oprocentowaniem stałym od 4,40% do 4,55% w skali roku. Nowy 5-miesięczny depozyt można założyć tylko do końca lipca br.

 • nowy członek Rady Nadzorczej Euro Banku S.A.

  29.06.11

  Do Rady Nadzorczej Euro Banku S.A. dołączyła nowa osoba. 2 czerwca 2011 r. Sebastian Mikosz objął funkcję członka Rady Nadzorczej Euro Bank S.A.

 • 6-miesięczna lokata z dzienną kapitalizacją w ofercie eurobanku

  06.06.11

  Do oferty eurobanku została wprowadzona 6-miesięczna lokata z dzienną kapitalizacją odsetek i oprocentowaniem stałym od 4,40% do 4,55% w skali roku. Otwarcie lokaty możliwe jest tylko do końca czerwca br.

 • nowe TokenyGSM eurobanku

  29.04.11

  Dla klientów korzystających z bankowości internetowej eurobank przygotował 3 nowe rodzaje TokenówGSM na telefony komórkowe z systemem operacyjnym Android, iOS oraz Windows Mobile.

 • konto online eurobanku na podium

  25.04.11

  Konto online eurobanku zajęło pierwsze miejsce w rankingu kont osobistych z dostępem przez Internet, według porównywarki Totalmoney.pl. Konto eurobanku wyróżnia się atrakcyjnym oprocentowaniem oraz nowym programem premiowym „kupujesz-zyskujesz”.

 • nowe pakiety kont w eurobanku – atrakcyjne oprocentowanie, darmowe wypłaty z bankomatów oraz money-back

  28.03.11

  Od 26 marca eurobank wprowadza nową ofertę kont osobistych, modyfikując istniejące pakiety (Online) i wprowadzając nowe (Classic, Prestige). Dla wszystkich wspomnianych kont obowiązują darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów na terenie Polski, a w pakiecie Prestige – także za granicą. Nowością jest również oferta money-back w postaci programu premiowego „Kupujesz – zyskujesz” polegająca na przyznawaniu premii za realizację transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą debetową lub płatności internetowych. Na wyróżnienie zasługuje również bardzo atrakcyjne oprocentowanie 3,5% w wybranych pakietach oraz usługa: internetowy manager finansowy. Dodatkowo Klienci mogą skorzystać z darmowego konta pomocniczego dla dziecka – Junior. Istotne jest również to, że eurobank daje wiele możliwości zwolnienia z opłat za prowadzenie konta i korzystanie z karty debetowej, co powoduje że dla większości klientów korzystanie z konta będzie zupełnie za darmo.

 • Euro Bank SA Liderem Informatyki Instytucji Finansowych

  24.03.11

  Euro Bank SA po raz drugi z rzędu został wyróżniony w konkursie Gazety Bankowej - Lider Informatyki Instytucji Finansowych 2010, otrzymując statuetkę w kategorii „systemy back office”.

 • Nowa promocja eurobanku - „kredyt gotówkowy z premią roczną”

  21.03.11

  eurobank uatrakcyjnił swoją ofertę dla Klientów, którzy rzetelnie wywiązują się ze swoich zobowiązań. Klient może otrzymać roczną premię w wysokości nawet do 800 zł za terminowe spłacanie rat. Dodatkowo w nowej promocji: „kredyt gotówkowy z premią roczną” bank oferuje niższy koszt kredytu, dzięki 0 zł prowizji i 0 zł opłaty przygotowawczej.

 • marża już od 1%, 0 zł prowizji i przeprowadzka gratis w nowej promocji kredytu mieszkaniowego eurobanku

  21.02.11

  eurobank w ramach nowej promocji „Przeprowadzka gratis” oferuje klientom kredyt mieszkaniowy z z marżą już od 1%. W ramach kredytu klient może otrzymać środki na zakup mieszkania oraz dodatkowe pieniądze na jego remont lub wykończenie. Dodatkowym atutem oferty jest zwrot kosztów przeprowadzki oraz 0 zł prowizji. Promocja jest skierowana także do klientów zainteresowanych programem „Rodzina na swoim”.

 • hipoteka eurobanku najlepsza w dzisiejszym rankingu Expandera dla Gazety Wyborczej

  09.02.11

  Dziś w Gazecie Wyborczej został opublikowany „Ranking kredytów hipotecznych – luty 2011”. Oferta kredytów hipotecznych eurobanku w PLN skierowana do klientów bez wkładu własnego zajęła pierwsze miejsce. Produkt eurobanku wyróżnia się korzystnym oprocentowaniem i marżą.

 • eurobank – zetnij punkty procentowe – tańszy kredyt z kontem już od 9%

  11.01.11

  eurobank poszerza ofertę dla Klientów indywidualnych. Od stycznia w jego portfolio produktowym znajduje się kredyt gotówkowy z oprocentowaniem już od 9%. Klient może sam obniżyć oprocentowanie kredytu - o 3 punkty procentowe w stosunku do standardowej oferty, osiągając w ten sposób wspomniane oprocentowanie już od 9%.

X
zainstaluj aplikację
„eurobank mobile”
Nie pokazuj więcej tego komunikatu. Potwierdź »