Jak oceniasz naszą stronę?

Twoja opinia jest dla nas ważna. Będziemy wdzięczni za wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej serwisu eurobank.pl.

1. Jaki był cel Twojej wizyty na stronie eurobank.pl?
1. Informacji o jakim produkcie/usłudze poszukiwałaś/-eś?
1. Czy znalazłaś/-eś wszystkie informacje, których poszukiwałaś/-eś?
1. Jakich informacji zabrakło lub jakie były niezrozumiałe?
1. Jak oceniasz stronę eurobank.pl?
1. Jeśli masz dodatkowe uwagi, wpisz je poniżej:
loading...

informacje prasowe


2012

Wybierz rok:
 • Złoża Zysku – nowa lokata ze strukturą

  18.12.12

  Do 25 stycznia 2013 trwają zapisy na nowy produkt inwestycyjny eurobanku. Ponownie ofertę przygotowano wspólnie z Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. Produkt składa się z promocyjnej lokaty i produktu strukturyzowanego, jakim jest ubezpieczenia na życie i dożycie.

 • Lokata „Dwustudniówka” - nowość w ofercie eurobanku

  22.11.12

  eurobank poszerzył swoją ofertę o lokatę „Dwustudniówka” - otwieraną dla nowych środków. Depozyt gwarantuje stałe oprocentowanie na poziomie nawet 6,50%. To doskonała propozycja dla wszystkich osób, chcących efektywnie zarabiać na swoich oszczędnościach.

 • muzyczne plany eurobanku

  09.11.12

  Dziewiąta edycja festiwalu Jazztopad, siódma płyta z serii Ram Cafe i Muzyczna Strefa Radia RAM, to inicjatywy, których Partnerem jest eurobank.

 • Kredyt gotówkowy eurobanku „Chciałabyś, chciała”

  05.11.12

  W najnowszej kampanii reklamowej eurobank przypomina o trwającej do końca roku promocji kredytu gotówkowego bez prowizji. Kwotę do 120.000 zł, zgodnie ze słowami piosenki, można przeznaczyć na co tylko „chciałabyś, chciała”. Kampanii towarzyszą niestandardowe spoty. Eurobank jako pierwszy w Polsce postawił na komunikację łączącą interakcję widzów, ukrytą kamerę, wizerunek znanego aktora oraz popularny przebój muzyczny.

 • Płatność w mgnieniu oka - nowa karta zbliżeniowa eurobanku

  15.10.12

  Klienci eurobanku mogą stać się posiadaczami debetowej zbliżeniowej karty MasterCard® Debit. Poza możliwością dokonywania płatności bezstykowych oraz przez Internet, bank oferuje również ciekawy wizerunek karty.

 • Co przetestował Piotr Adamczyk - podsumowanie pierwszej kampanii kont eurobanku

  25.09.12

  W ramach pierwszej w historii eurobanku szerokiej promocji kont osobistych, Piotr Adamczyk przetestował najważniejsze cechy konta online. Jego zabawne perypetie można śledzić w serwisie www.sprawdzamkonto.pl. W najnowszym spocie reklamowym aktor podsumowuje przeprowadzone testy. Dodatkowo bank, we współpracy z portalem Allegro, rozpoczyna akcję „kupuj taniej z eurobankiem”.

 • eurobank promuje kredyt gotówkowy

  21.09.12

  W nowej kampanii reklamowej eurobank promuje kredyt gotówkowy, który do końca roku można otrzymać bez prowizji. Promocji towarzyszą spoty z udziałem Piotra Adamczyka.

 • eurobank otrzymał tytuł Bank na Medal

  17.09.12

  Jakość obsługi w eurobanku została doceniona w rankingu opublikowanym 17 września r. przez „Wprost” i „Bloomberg Businessweek Polska”. Nagroda potwierdza skuteczność programu transformacji banku.

 • Konto i kredyt w nowych kampaniach eurobanku

  17.09.12

  17 września ruszają jednocześnie dwie kampanie eurobanku z udziałem Piotra Adamczyka. Spoty reklamowe kredytu gotówkowego będą kontynuacją znanej już „po wakacjach” koncepcji eksperymentu. Dodatkowo, po raz pierwszy w historii, eurobank zdecydował się na szeroką promocję kont osobistych, którą zapoczątkuje w telewizji i będzie kontynuować w serwisie www.sprawdzamkonto.pl. Aktywna promocja kont jest kolejnym krokiem rozwoju banku w stronę bankowości detalicznej.

 • TOP 5 Polscy Giganci

  29.08.12

  Trwają zapisy na nowy produkt inwestycyjny eurobanku przygotowany we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Europa S.A.. Składa się on z produktu strukturyzowanego i wysoko oprocentowanej lokaty. To sposób na osiągnięcie potencjalnych zysków z inwestycji - nawet do 45%, bez ryzyka utraty zainwestowanego kapitału.

 • Ciąg dalszy wakacyjnych przygód Piotra Adamczyka

  06.07.12

  W nowej kampanii marketingowej eurobanku Piotr Adamczyk rekomenduje „sprawdzony kredyt gotówkowy z niską ratą”. Reklama, zapowiadana dotychczas zwiastunem, będzie emitowana od poniedziałku, 9 lipca. Bank zmienia tym samym platformę komunikacji marketingowej.

 • eurobank podwyższa oprocentowanie lokat

  04.07.12

  Od 01 lipca eurobank podwyższył oprocentowanie 3-, 6- i 12-miesięcznych lokat o oprocentowaniu stałym. Najwyższy zysk, nawet 6,15% w skali roku, mogą uzyskać klienci zakładający lokatę przez Internet lub telefon.

 • Piotr Adamczyk w eksperymencie eurobanku

  04.07.12

  4 lipca eurobank 15 sekundowym zwiastunem zainauguruje nową platformę komunikacji marketingowej. W tym oraz w kolejnych spotach zobaczymy znanego polskiego aktora - Piotra Adamczyka.

 • "kredyt hipoteczny po swojemu" w eurobanku

  02.07.12

  Od dziś eurobank zaprasza do skorzystania z promocji „kredyt hipoteczny po swojemu”. Klienci mogą liczyć na dodatkowe środki na remont lub urządzenie wnętrz oraz atrakcyjną marżę - nawet 1,29%.

 • Piotr Adamczyk eksperymentuje w eurobanku

  29.06.12

  Już na początku lipca startuje nowa kampania eurobanku. Do sprawdzonych cech komunikacji banku, jak prostota, humor i koncentracja na potrzebach klientów zostaje dodana znana osobowość. W spotach reklamowych wystąpi popularny aktor – Piotr Adamczyk.

 • konto eurobanku z promocyjnym limitem kredytowym

  26.06.12

  Klienci eurobanku mogą obecnie skorzystać z promocji atrakcyjnego limitu kredytowego z oprocentowaniem tylko 9,9%. Limit promocyjny dostępny jest do każdego z kont eurobanku: online, classic i prestige.

 • eurobank nagrodzony za najlepszą stronę kariery

  14.06.12

  eurobank wygrał w pierwszym w Polsce konkursie Employer Branding Stars. Wyróżnienie otrzymał w kategorii „Najlepsza strona kariera” za serwis www przeznaczony dla kandydatów do pracy.

 • eurobank wśród najsilniejszych marek na polskim rynku

  12.06.12

  Podczas uroczystej Gali Finałowej Superbrands, która odbyła się 25 maja 2012 r., eurobank otrzymał statuetkę Superbrands 2012 dla jednej z najsilniejszych marek na polskim rynku.

 • „Szpalty Roku” dla pisma Euro Banku SA

  01.06.12

  „eurobankowiec”, magazyn wewnętrzny Euro Banku SA, 23.05.2012 otrzymał nagrodę „Szpalty Roku” jako najlepszy magazyn wewnętrzny w branży Usługi finansowe/Ubezpieczenia. Pismo zostało wyróżnione za „ludzką twarz finansów, za to że artykuły są napisane w sposób zrozumiały oraz za to, że magazyn jest łamany tak, że chce się go przeczytać”.

 • eurobank wyróżniony Superbrands 2012

  22.05.12

  eurobank został uznany za jedną z najsilniejszych marek na polskim rynku i uzyskał tytuł Superbrand 2012. Podczas uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się 25 maja 2012, przedstawiciel banku odbierze statuetkę, a informacje na temat eurobanku trafią do Albumu Superbrands, który na świecie cieszy się opinią "biblii brandingu".

 • Progres w eurobanku - nowy Rachunek Oszczędnościowy

  11.05.12

  Do oferty depozytów eurobanku dołączył nowy Rachunek Oszczędnościowy PROgres. To połączenie atrakcyjnego dla klientów oprocentowania z możliwością elastycznego korzystania ze zgromadzonych środków oraz dzienną kapitalizacją.

 • rok z pakietami kont eurobanku

  26.03.12

  Dokładnie rok temu eurobank wprowadził ofertę kont osobistych w pakietach Classic, Online i Prestige. Od tamtego czasu produkty te zostały wielokrotnie docenione i nagrodzone wysokimi miejscami w rankingach. Co więcej, oferta kont została powiązana z innowacyjnymi rozwiązaniami, takimi jak internetowy manager finansowy oraz z wprowadzonymi już w 2008 roku, po raz pierwszy w Polsce, nowoczesnymi zabezpieczeniami w postaci TokenówGSM.

 • prace konserwacyjne

  23.03.12

  Szanowni Państwo, informujemy, że w nocy z 25 na 26 marca 2012 r. od godz. 23:30 do godz. 03:00 będą trwały prace konserwacyjne systemu informatycznego.

 • kredyt gotówkowy eurobanku bez prowizji

  02.03.12

  W nowej promocji eurobank proponuje szybki, prosty i tani kredyt gotówkowy. Wszyscy klienci, również nowi, mogą otrzymać pożyczkę tak samo szybko i z uproszczonym dokumentowaniem, jakby byli naszymi stałymi klientami. Mogą liczyć też na korzystne warunki finansowe, ponieważ prowizja wynosi teraz tylko 0 zł.

 • zakup, remont i przeprowadzka w jednym – kredyt hipoteczny eurobanku „na kompleksowo”

  20.02.12

  W ramach nowej promocji eurobank oferuje klientom nie tylko kredyt hipoteczny, ale także dodatkowe środki na remont lub wykończenie wnętrz oraz zwrot kosztów przeprowadzki. Klienci mogą również liczyć na atrakcyjną marżę - nawet 0,99%.

 • eurobank rozstrzygnął przetarg na dom mediowy

  15.02.12

  Euro Bank SA rozstrzygnął przetarg, do którego zaprosił 8 największych domów mediowych w Polsce. W wyniku wygranego przetargu Starcom nadal będzie obsługiwał Euro Bank SA w zakresie planowania i zakupu mediów.

 • eurobank nagrodzony Orderem Finansowym 2011

  30.01.12

  W styczniowym wydaniu magazynu ekonomicznego Home&Market oferta eurobanku została nagrodzona Orderem Finansowym 2011. Wyróżnienie w plebiscycie, w kategorii „kredyt dla klientów indywidualnych” otrzymał „Tani kredyt z kontem”.

 • uważaj o czym marzysz – nowa kampania promująca kredyt gotówkowy eurobanku.

  24.01.12

  eurobank w trwającej obecnie kampanii kredytu gotówkowego podkreśla, że marzenia mogą się spełnić naprawdę szybko. W ich realizacji pomoże kredyt gotówkowy eurobanku z niską ratą już od 179 zł przy kwocie kredytu 10 000 zł rozłożonej na 84 miesiące.

 • serwis eurobanku w nowej odsłonie

  20.01.12

  eurobank udostępnił swój serwis www.eurobank.pl w nowej, odświeżonej szacie graficznej.

X
zainstaluj aplikację
„eurobank mobile”
Nie pokazuj więcej tego komunikatu. Potwierdź »