Jak oceniasz naszą stronę?

Twoja opinia jest dla nas ważna. Będziemy wdzięczni za wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej serwisu eurobank.pl.

1. Jaki był cel Twojej wizyty na stronie eurobank.pl?
1. Informacji o jakim produkcie/usłudze poszukiwałaś/-eś?
1. Czy znalazłaś/-eś wszystkie informacje, których poszukiwałaś/-eś?
1. Jakich informacji zabrakło lub jakie były niezrozumiałe?
1. Jak oceniasz stronę eurobank.pl?
1. Jeśli masz dodatkowe uwagi, wpisz je poniżej:
loading...

informacje prasowe


2013

Wybierz rok:
 • 2. miejsce eurobanku w badaniu lojalności klientów

  11.12.13

  Jak wynika z polskiej edycji najnowszego raportu „Lojalność klientów w bankowości detalicznej” Bain & Company, eurobank znalazł się wśród liderów zestawienia - banków z największą liczbą lojalnych i zadowolonych klientów.

 • Kredyt gotówkowy eurobanku numerem 1 w rankingu TotalMoney

  28.11.13

  Kredyt gotówkowy eurobanku znalazł się na 1. miejscu w listopadowym rankingu kredytów i pożyczek gotówkowych TotalMoney.pl w dwóch kategoriach - w zestawieniu kredytów dla klientów wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

 • eurobank wspiera dobry gust

  15.11.13

  Jubileuszowa X edycja festiwalu Jazztopad i 8 już płyta z serii RAM Cafe to inicjatywy, których partnerem jest eurobank. Tym samym eurobank kontynuuję współpracę z Radiem RAM i Filharmonią Wrocławską.

 • Aplikacja mobilna eurobanku - nr 1 na polskim rynku bankowych aplikacji mobilnych

  05.11.13

  eurobank zaledwie w 2 miesiące po wprowadzeniu aplikacji zajął pierwsze miejsce w rankingu „Kieszonkowych aplikacji bankowych 2013”. O zwycięstwie przesądziły najwyższe noty w ocenach internautów i ekspertów.

 • Adamczyk rozgrywa partię szachów w turnieju CASH-BACK

  04.11.13

  eurobank kontynuuje kampanię promującą kredyt gotówkowy z bonusem finansowym, comiesięcznym zwrotem części raty. W najnowszym spocie reklamowym Piotr Adamczyk rozgrywa partię szachów. Tenisowy forhend i bekhend zastąpiono szach-matem w wersji CASH-BACK.

 • eurobank - już 10 lat na rynku

  07.10.13

  W dniu rynkowej premiery eurobank miał 38 oddziałów. Dziś ma w całej Polsce 470 placówek własnych i franczyzowych oraz pełną ofertę dla klientów indywidualnych, dla których prowadzi niemal 1,5 mln kont.

 • CASH-BACK - kredyt gotówkowy w eurobanku

  01.10.13

  eurobank rozpoczyna kampanię promującą nowość na polskim rynku - kredyt gotówkowy z bonusem finansowym - zwrotem części raty. Aktualnej promocji będą towarzyszyć spoty reklamowe z Piotrem Adamczykiem w roli gwiazdy światowego tenisa oraz mistrza szachów.

 • eurobank wprowadza płatności zbliżeniowe telefonem w technologii NFC

  30.09.13

  eurobank udostępnił w swojej ofercie kartę debetową do płatności zbliżeniowych telefonem w technologii NFC. Karta jest dostępna dla klientów sieci T-Mobile w ramach usługi MyWallet i umożliwia dokonywanie płatności za pomocą telefonu komórkowego.

 • 2. miejsce eurobanku w rankingu jakości obsługi

  24.09.13

  23 banki najwyżej oceniane pod względem jakości obsługi przez internautów znalazły się w Internetowym rankingu jakości obsługi w bankach 2013, przygotowanym przez IRCenter we współpracy z SentiOne i platformą NapoleonCat. eurobank coraz częściej doceniany jest za jakość obsługi w rankingach i badaniach satysfakcji klienta.

 • nowy prezes Zarządu Euro Banku SA

  20.09.13

  Arnaud Denis 19 września 2013 r. został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu Euro Banku SA – decyzją Rady Nadzorczej Euro Banku SA, i po wcześniejszej akceptacji Komisji Nadzoru Finansowego.

 • style uŻycia – blogerzy w kampanii eurobanku

  09.09.13

  To pierwsza, tak niestandardowa, bo wykorzystująca blogosferę, kampania eurobanku w mediach społecznościowych. Wspiera ją również konkurs na Facebooku. Akcja „Style uŻycia” podkreśla możliwości, jakie daje bankowość mobilna eurobanku i prezentuje jej wykorzystanie przez różne osoby, w różnych sytuacjach.

 • eurobank wspiera bezpieczeństwo

  05.09.13

  eurobank umożliwia zastrzeganie utraconych dokumentów tożsamości także osobom, które nie są jego klientami i sponsoruje Kampanię Informacyjną Systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE.

 • korzystaj z konta eurobanku wszędzie tam, gdzie chcesz

  30.08.13

  Od najbliższego poniedziałku rozpocznie się emisja spotów promujących bankowość mobilną eurobanku – „konto z dostępem przez telefon”. eurobank kontynuuje tym samym kampanię z udziałem Piotra Adamczyka promującą konta osobiste i ich funkcjonalności: przelewy ekspresowe oraz bankowość mobilną.

 • eurobank uruchamia bankowość mobilną

  19.08.13

  eurobank z sukcesem zakończył projekt wdrożenia bankowości mobilnej na telefony i tablety z systemem iOS i Android. Nowa aplikacja – eurobank mobile, prócz użytecznej funkcjonalności, posiada również niestandardowe rozwiązania.

 • przelewy ekspresowe w eurobanku w promocji za 0 zł

  19.08.13

  eurobank udostępnił swoim klientom możliwość wykonywania przelewów ekspresowych BlueCash, które pozwalają na szybkie przesłanie środków na konto odbiorcy, w czasie nawet do 10 minut. W okresie promocyjnym, 15.08.2013 - 31.10.2013, transakcje tego typu będą realizowane bezpłatnie.

 • zainwestuj w Faworytów Konsumentów - nowy produkt strukturyzowany eurobanku

  16.08.13

  Trwają zapisy na nowy produkt inwestycyjny eurobanku w formie ubezpieczenia na życie i dożycie, przygotowany we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. Faworyci Konsumentów to oferta skierowana do wszystkich, którzy pragną pomnożyć oszczędności poprzez zainwestowanie w spółki takie jak: McDonald’s, Coca-Cola, Heineken, Danone, Nestle.

 • będę brał Cię, kredycie! - kolejny muzyczny pastisz w kampanii kredytu gotówkowego eurobanku

  10.06.13

  To kolejna metamorfoza Piotra Adamczyka w reklamach eurobanku. Zaczynając jako uliczny wodzirej, następnie dynamiczny wykonawca disco polo, staje się charyzmatycznym raperem podkreślającym możliwość wzięcia kredytu na podstawie wyciągu z konta.

 • w parze taniej na bis w eurobanku

  05.06.13

  Do końca lipca Klienci eurobanku będą mogli korzystać z oferty promocyjnej kredytu hipotecznego „W parze taniej – bis” i wybrać obniżoną marżę kredytu – już od 1,20% lub prowizję 0 zł.

 • Poczuj lekkość niższej raty w eurobanku

  29.05.13

  Twoja rata kredytu hipotecznego jest za wysoka? Chcesz miesięcznie płacić mniej lub pojawiły się inne ważne wydatki? 27 maja eurobank rozpoczął nową promocję kredytu na refinansowanie - „Obniż swoją ratę”, którą wyróżnia brak prowizji i marża już od 1,29%.

 • eurobank otrzymał Order Finansowy 2012 za kredyt hipoteczny po swojemu

  11.04.13

  Oferta „kredyt hipoteczny po swojemu” została wyróżniona Orderem Finansowym 2012 przyznawanym przez miesięcznik Home & Market. Wyniki plebiscytu są już dostępne w najnowszym, marcowym numerze magazynu.

 • eurobank uruchomił TokenGSM dla systemu Windows Phone

  10.04.13

  eurobank przygotował nową wersje TokenaGSM na telefony komórkowe z Windows Phone. Ułatwi to wykonywanie operacji online wielu klientom banku, którzy korzystają ze smartfonów z tym systemem operacyjnym.

 • Druga odsłona kampanii kredytu gotówkowego eurobanku „bierz co chcesz”

  05.04.13

  W najbliższy poniedziałek odbędzie się premiera telewizyjna nowego spotu promującego kredyt gotówkowy eurobanku „bierz co chcesz”. Do 31.05.2013 r. w ofercie banku dostępny jest kredyt gotówkowy bez prowizji, który można uzyskać przedstawiając PIT-11.

 • eurobank podsumowuje wyniki za 2012 r. i realizację strategii

  05.04.13

  eurobank podwoił zysk netto, kontynuując strategię stabilnego wzrostu. Coraz więcej klientów postrzega go jako bank pierwszego wyboru. Bank wprowadza nowe standardy w obsłudze i rozwija ofertę produktową w ramach trwającego od 2010 r. programu transformacji i rozwoju bankowości detalicznej.

 • Zainwestuj w Innowacyjne Technologie - nowy produkt strukturyzowany eurobanku

  19.03.13

  Trwają zapisy na nowy produkt inwestycyjny eurobanku w formie ubezpieczenia na życie i dożycie, przygotowany we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. Innowacyjne Technologie to oferta skierowana do wszystkich, którzy pragną pomnożyć oszczędności poprzez zainwestowanie w spółki takie jak: Apple Inc., Samsung, Microsoft, Nokia i Google Inc.

 • W parze taniej – kredyt hipoteczny eurobanku

  26.02.13

  Program „Rodzina na swoim” dobiegł końca. Mimo to spadające ceny mieszkań sprawiają, że nad decyzją o zakupie nieruchomości wciąż zastanawia się wiele osób. eurobank postanowił przygotować ofertę kredytu hipotecznego skierowaną zarówno do rodzin, singli jak i osób, które chciałyby wziąć kredyt z dowolną bliską osobą.

 • kredyt gotówkowy eurobanku „bierz, co chcesz”

  25.02.13

  Dziś eurobank rozpoczyna kampanię promującą kredyt gotówkowy bez prowizji. Do końca maja 2013r., aby uzyskać kredyt bez prowizji w eurobanku wystarczy przedstawić PIT-11. Aktualnej ofercie towarzyszy zabawny spot reklamowy z Piotrem Adamczykiem.

 • Nowe kampanie kredytu gotówkowego i hipotecznego eurobanku

  22.02.13

  W najbliższy poniedziałek 25 lutego br. równocześnie rozpoczną się dwie kampanie reklamowe flagowych produktów eurobaku: kredytu gotówkowego i kredytu hipotecznego. W spotach obu kampanii wystąpi Piotr Adamczyk i z pewnością zaskoczy niejednego widza swoimi nowymi wcieleniami.

 • Jubileuszowy kredyt hipoteczny w eurobanku

  31.01.13

  W tym roku okrągły jubileusz obchodzą zarówno eurobank (10-lecie), jak i Murator (30-lecie). Z tej okazji będzie można skorzystać ze specjalnej oferty kredytu hipotecznego w oddziałach eurobanku i u Doradców Murator FINANSE, wystarczy zgłosić się z oryginalnym kuponem zamieszczonym w miesięczniku Murator.

 • Nowa kampania kredytu gotówkowego eurobanku

  15.01.13

  Od 14. stycznia można zobaczyć spoty telewizyjne, w których eurobank nawiązuje do ostatniej kampanii kredytu gotówkowego z refrenem „Chciałabym, chciała”. Bank zwraca także uwagę na pierwsze miejsca kredytu gotówkowego eurobanku w rankingach portali Bankier.pl i Comperia.pl.

X
zainstaluj aplikację
„eurobank mobile”
Nie pokazuj więcej tego komunikatu. Potwierdź »