Jak oceniasz naszą stronę?

Twoja opinia jest dla nas ważna. Będziemy wdzięczni za wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej serwisu eurobank.pl.

1. Jaki był cel Twojej wizyty na stronie eurobank.pl?
1. Informacji o jakim produkcie/usłudze poszukiwałaś/-eś?
1. Czy znalazłaś/-eś wszystkie informacje, których poszukiwałaś/-eś?
1. Jakich informacji zabrakło lub jakie były niezrozumiałe?
1. Jak oceniasz stronę eurobank.pl?
1. Jeśli masz dodatkowe uwagi, wpisz je poniżej:
loading...

informacje prasowe


2014

Wybierz rok:
 • Oryginalne podziękowania eurobanku

  18.12.14

  Niecodzienne podziękowania za zaufanie przekazał swoim klientom eurobank. Nagranie prezentujące wydarzenie zostało zrealizowane z udziałem prawdziwych klientów, przed placówką banku przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. Specjalnie na tę okazję chór The Gospel Time skomponował i zaaranżował utwór „You say YES, we say THANK YOU”.

 • eurobank liderem rankingu TotalMoney.pl

  15.12.14

  eurobank zajął 1 miejsce w „Rankingu kredytów i pożyczek gotówkowych – grudzień 2014”, opublikowanym 12.12.2014 r. na portalu TotalMoney.pl.

 • eurobank numerem 1 w „Rankingu kredytów gotówkowych na święta 2014” Money.pl

  10.12.14

  eurobank zajął pierwsze miejsce w świątecznym rankingu kredytów gotówkowych na kwotę 15 000 zł opublikowanym 9.12.2014r. na portalu Money.pl. Aktualna oferta banku została doceniona przez analityków serwisu przede wszystkim za wartość prowizji i oprocentowania.

 • 3 miejsce eurobanku w badaniu jakości obsługi klienta

  08.12.14

  Działające na polskim rynku banki zostały poddane ocenie jakości obsługi klienta na infoliniach i w kontakcie przez e-mail. W X edycji ogólnopolskiego badania syndykatowego realizowanego przez Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia, eurobank zajął 3 miejsce. W każdej kolejnej odsłonie badania eurobank odnotowuje coraz wyższe noty, skutecznie realizując strategię zwiększania satysfakcji klienta.

 • 48-miesięczna lokata o oprocentowaniu stałym – nowość w ofercie eurobanku

  25.11.14

  eurobank udostępnił lokatę o oprocentowaniu stałym na okres 48 miesięcy. To drugi depozyt w ofercie banku, który po upływie pierwszego miesiąca trwania umowy gwarantuje zachowanie co najmniej połowy odsetek w przypadku jego przedterminowego zerwania. Nowa lokata jest najwyżej oprocentowanym depozytem o oprocentowaniu stałym oferowanym przez bank.

 • Dobre brzmienie na co dzień - Jazztopad i RAM Cafe 9

  24.11.14

  eurobank ponownie partneruje wydarzeniom muzycznym – 11. festiwalowi Jazztopad oraz 9 edycji płyty RAM Cafe. Kontynuacja współpracy z Narodowym Forum Muzyki i Radiem RAM jest elementem zaangażowania eurobanku we wspieranie inicjatyw kulturalnych.

 • Nowa promocja kredytu hipotecznego eurobanku

  05.11.14

  eurobank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych kredytem hipotecznym pokrywającym 90-95% wartości nieruchomości (LTV 90-95%), wprowadzając do swojej oferty promocję „3-letnia zero-składka bis” z jednymi z najniższych na rynku marżami oraz darmowym ubezpieczeniem nieruchomości przez okres trzech lat. Nowa promocja obowiązuje dla wniosków złożonych do końca 2014 roku. Po tym terminie - zgodnie z wydaną przez KNF Rekomendacją S - nie będzie już możliwości skorzystania z kredytu hipotecznego z LTV powyżej 90%.

 • Konto Prestige eurobanku liderem rankingu Comperia.pl

  21.10.14

  Konto Prestige zajęło 1. miejsce (ex aequo) w rankingu kont osobistych porównywarki finansowej Comperia.pl. Liderami zestawienia są oferty rachunków osobistych z moneyback.

 • Gwarantowane 5,9% w ofercie kredytu gotówkowego eurobanku

  03.10.14

  eurobank uruchomił ofertę kredytu gotówkowego na kwotę 10 000 zł z gwarantowanym oprocentowaniem nominalnym w wysokości 5,9% dla osób, które spełniają określone warunki, m.in. przelewają wynagrodzenie na konto w eurobanku. Oferta jest dostępna od 1 października we wszystkich placówkach eurobanku.

 • eurobank rozpoczął dystrybucję funduszy inwestycyjnych Amundi Polska TFI S.A.

  01.10.14

  29 września 2014 roku do oferty eurobanku dołączyły fundusze inwestycyjne zarządzane przez Amundi Polska TFI S.A. W ramach trwającej promocji klienci są zwolnieni z opłat manipulacyjnych za nabycie jednostek.

 • Kredyt hipoteczny eurobanku z 3-letnim ubezpieczeniem nieruchomości gratis

  30.09.14

  3-letnie ubezpieczenie nieruchomości gratis i marża od 1,43% - to aktualna propozycja w ofercie hipotecznej eurobanku. Osoby poszukujące finansowania na zakup nieruchomości mogą złożyć wniosek o kredyt hipoteczny w promocji „3-letnia zero-składka” w terminie od 29 września do 31 grudnia 2014 roku. W opublikowanym wczoraj rankingu Przyjazny Bank Newsweeka 2014 eurobank uplasował się na trzecim miejscu w kategorii „Bankowość hipoteczna”.

 • 3 miejsce eurobanku w kategorii „Bankowość hipoteczna” w tegorocznym rankingu Newsweeka

  30.09.14

  eurobank zajął trzecie miejsce w opublikowanym wczoraj rankingu Przyjazny Bank Newsweeka 2014 (Newsweek, 29.09.2014 r.), oceniającym gotowość banków do udzielenia młodym Polakom kredytów na mieszkanie czy dom, a także jakość obsługi w tym zakresie.

 • Elita Europy – nowy produkt strukturyzowany w eurobanku

  18.09.14

  Ruszają zapisy na nowy produkt strukturyzowany w eurobanku. Do 27.10.2014 można zainwestować w produkt oparty na notowaniach cen akcji spółek z europejskiego sektora blue chips z gwarancją 100,1% zainwestowanego kapitału na koniec okresu inwestycji. Podczas okresu zapisów wpłacone środki lokowane są na lokacie promocyjnej z oprocentowaniem 4% w skali roku.

 • Rodzina i Przyjaciele – program eurobanku, w którym warto się dzielić

  15.09.14

  74% Polaków wydaje co miesiąc pieniądze na rozrywkę, 26% wskazuje money back za ważną cechę konta, a 59% najczęściej spędza czas wolny z rodziną i przyjaciółmi - wynika z badania „Aktywność i wydatki Polaków w czasie wolnym”, przeprowadzonego przez IIBR na zlecenie eurobanku. Odpowiedzią na takie potrzeby jest nowa oferta - program „Rodzina i Przyjaciele”, umożliwiający dzielenie się z bliskimi korzystnymi warunkami własnego konta oraz zwrotem 5% za wydatki związane z rozrywką, sportem czy rekreacją.

 • 96 proc. klientów eurobanku poleciłoby konto w eurobanku swoim bliskim

  08.09.14

  Konta eurobanku są chętnie polecane przez jego klientów – wynika z badania przeprowadzonego przez Beeline Research&Consulting. 96 proc. ankietowanych rekomenduje konto osobiste znajdujące się w jego ofercie.

 • Kredyt hipoteczny w promocji „Niski procent na targach” ponownie w ofercie eurobanku

  05.09.14

  Do oferty hipotecznej eurobanku powraca po przerwie kredyt w promocji „Niski procent na targach”. Unikalną możliwość skorzystania z kredytu hipotecznego z prowizją 0 złotych będą mieli wyłącznie uczestnicy Targów Mieszkań i Domów oraz innych targów mieszkaniowych, w których bank weźmie udział do końca 2014 roku. Najbliższe Targi Mieszkań i Domów, podczas których eurobank będzie oferował targowy kredyt hipoteczny, odbędą się 6 i 7 września 2014 roku w Poznaniu.

 • Kurs na Amerykę – nowy produkt strukturyzowany w eurobanku

  07.08.14

  Ruszają zapisy na nowy produkt strukturyzowany w eurobanku. Do 16.09.2014 można obrać „Kurs na Amerykę” i zainwestować w produkt oparty na kursie dolara do złotówki z gwarancją 100,1% zainwestowanego kapitału na koniec okresu inwestycji. Podczas okresu zapisów wpłacone środki lokowane są na lokacie promocyjnej z oprocentowaniem 4% w skali roku.

 • Korzystaj na co dzień – bezpłatne WiFi w wybranych placówkach i e-obsługa na Facebooku

  09.07.14

  eurobank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom e-konsumentów, udostępniając darmowe WiFi w 100 placówkach i wdrażając kolejny kanał komunikacji z klientami poprzez profil na portalu Facebook.com.

 • Nowa jakość bankowości – ruszył responsywny serwis eurobanku

  04.07.14

  eurobank uruchomił nową wersję serwisu informacyjnego www.eurobank.pl. Strona została zaprojektowana, zgodnie z nowoczesnymi trendami, w technologii responsive web design i jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania klientów, korzystających z dostępu do Internetu na różnych urządzeniach.

 • Nowe usługi w ofercie kart płatniczych eurobanku

  03.07.14

  eurobank wzbogacił ofertę kart płatniczych, udostępniając w czerwcu dwie nowe usługi: balance transfer oraz PIN przez SMS. Pierwsza z nowych usług wiąże się z atrakcyjnym oprocentowaniem w wysokości 8,9% dla przenoszonego zadłużenia i transakcji bezgotówkowych. Druga - z możliwością uzyskania PIN-u już kilka minut po otrzymaniu karty debetowej.

 • Warto sprawdzić kredyt gotówkowy w eurobanku

  01.07.14

  eurobank rozpoczął kolejną kampanię promującą kredyt gotówkowy – tym razem z ratą już od 179 zł miesięcznie dla klientów przelewających wynagrodzenie. Częścią kampanii są spoty reklamowe z Piotrem Adamczykiem.

 • eurobank rozwija swoją aplikację mobilną

  17.06.14

  W niespełna rok po wdrożeniu, eurobank stawia na rozwój swojej aplikacji mobilnej, wprowadzając nowe funkcjonalności i udogodnienia dla klientów. Z usług mobilnych eurobanku – aplikacji i serwisu mobilnego - korzysta już łącznie prawie 60 000 klientów.

 • eurobank - drugi najlepszy bank w Polsce w kategorii „Mały i Średni Bank Komercyjny”

  30.05.14

  eurobank zajął drugie miejsce w konkursie Gazety Bankowej „Najlepszy Bank 2014” w kategorii „Mały i Średni Bank Komercyjny”, plasując się na podium zaraz za Idea Bankiem. Spośród banków detalicznych obecnych w tym zestawieniu eurobank osiągnął najwyższą lokatę.

 • eurobank zakończył transformację w bank detaliczny. 173 mln zł zysku netto za 2013 r., ROE na poziomie 22,3%, ROA - 1,54%.

  27.05.14

  173 mln zysku netto osiągnął eurobank w 2013 r. Równocześnie nastąpiły: znaczący wzrost sprzedaży wszystkich produktów bankowych; zwiększenie udziału w portfelu produktów typowych dla banku detalicznego oraz redukcja kosztów ryzyka.

 • eurobank w programie „Mieszkanie dla Młodych”

  13.05.14

  eurobank dołączył do grona kilku banków zaangażowanych w rządowy program „Mieszkanie dla Młodych”. Od 19 maja 2014 roku będzie udzielał kredytów hipotecznych z dofinansowaniem państwa na zakup pierwszego mieszkania z rynku pierwotnego osobom w wieku do 35 lat.

 • Para na plus, czyli lokata z funduszem w eurobanku

  07.05.14

  Od 05.05.2014 r. ruszyła promocja „Para na plus. Lokata z Funduszem w eurobanku”. To gwarantowany zysk z lokaty oraz możliwość pomnożenia środków zainwestowanych w fundusz inwestycyjny. Opłata manipulacyjna za nabycie jednostek funduszu w ramach promocji jest obniżona o 75%.

 • Mundialowa Inwestycja – nowy produkt strukturyzowany w eurobanku

  05.05.14

  Do 18 czerwca 2014 r. trwają zapisy na nowy produkt inwestycyjny eurobanku. Ponownie ofertę przygotowano wspólnie z Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. Produkt składa się z promocyjnej lokaty i ubezpieczenia na życie i dożycie.

 • Visa Gold Select – innowacyjna karta kredytowa eurobanku

  09.04.14

  9 kwietnia 2014 roku eurobank wprowadził do swojej oferty kartę Visa Gold Select, umożliwiającą rozłożenie płatności na raty już w terminalu – bez względu na sklep, w którym dokonywana jest transakcja.

 • Polscy Giganci BIS w eurobanku

  24.03.14

  Trwają zapisy na kolejny produkt strukturyzowany eurobanku. Inwestycja w Polskich Gigantów BIS umożliwia osiągnięcie potencjalnych zysków - nawet do 29,99% wraz ze zwrotem 100,1% zainwestowanego kapitału po upływie okresu ubezpieczenia.

 • Order Finansowy 2013 dla aplikacji mobilnej eurobanku

  20.03.14

  Bankowa aplikacja mobilna eurobanku otrzymała Order Finansowy 2013, nagrodę przyznawaną przez magazyn ekonomiczny Home&Market. Wyniki plebiscytu są dostępne w najnowszym, marcowym numerze magazynu. To kolejne wyróżnienie dla aplikacji eurobank mobile, po zajęciu pierwszego miejsca w rankingu „Kieszonkowych aplikacji bankowych 2013” Symetrii oraz nominacji w konkursie Mobile Trends Awards 2013.

 • Rusza nowy spot reklamowy eurobanku z udziałem Piotra Adamczyka

  17.03.14

  17 marca 2014 roku do emisji trafił nowy spot reklamowy eurobanku, w którym Piotr Adamczyk promuje nową ofertę kredytu hipotecznego z 3-letnim ubezpieczeniem nieruchomości gratis oraz marżą od 1,33%.

 • Kredyt hipoteczny eurobanku z 3-letnim ubezpieczeniem nieruchomości gratis

  03.03.14

  3-letnie ubezpieczenie nieruchomości gratis i marża od 1,33% - to najnowsza propozycja eurobanku dla osób poszukujących finansowania na zakup nieruchomości. Kredyt hipoteczny w promocji „3-letnia zero-składka” dostępny jest od 1 marca do 30 czerwca 2014 roku.

 • Kredyt gotówkowy eurobanku z oprocentowaniem już od 5,7%

  03.03.14

  eurobank rozpoczął kampanię promującą kredyt gotówkowy z atrakcyjnym oprocentowaniem od 5,7%. Częścią kampanii są spoty reklamowe z Piotrem Adamczykiem, wyjaśniającym, dlaczego w życiu zawsze warto sprawdzać cenę i parametry oferty.

 • Targowy kredyt hipoteczny z prowizją 0 złotych – nowa promocja eurobanku

  28.02.14

  eurobank uatrakcyjnił swoją ofertę hipoteczną o kredyt w promocji „Niski procent na targach”. Unikalną możliwość skorzystania z kredytu hipotecznego z prowizją 0 złotych będą mieli wyłącznie uczestnicy Targów Mieszkań i Domów oraz innych targów mieszkaniowych, w których bank weźmie udział w 2014 roku.

 • Sześciu Wspaniałych – nowy produkt strukturyzowany w eurobanku

  14.02.14

  Trwają zapisy na nowy produkt inwestycyjny eurobanku oparty na ubezpieczeniu na życie i dożycie, przygotowany we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. Inwestycja umożliwia osiągnięcie potencjalnych zysków - nawet do 15% wraz ze zwrotem 100,1% zainwestowanego kapitału po upływie okresu ubezpieczenia.

 • 36-miesięczna lokata o oprocentowaniu stałym – nowość w ofercie eurobanku

  05.02.14

  5 lutego 2014 roku eurobank wprowadził do swojej oferty 36-miesięczną lokatę o oprocentowaniu stałym. Po upływie pierwszego miesiąca trwania umowy nowa lokata gwarantuje zachowanie znaczącej części odsetek w przypadku jej przedterminowego zerwania. Jest to najwyżej oprocentowany depozyt oferowany przez bank.

 • mobilny Tata w nowej kampanii eurobanku

  31.01.14

  „Nie ma lekko” – tymi słowami Piotr Adamczyk w roli ojca gromadki dzieci w spocie eurobanku, podsumowuje codzienne wypełnianie obowiązków rodzicielskich. Opanowanie nadmiaru zadań ułatwia mu prosta w obsłudze aplikacja mobilna eurobanku – najlepsza w Polsce wg rankingu „Kieszonkowe aplikacje bankowe 2013”.

 • Rzecz o kredycie profesora Adamczyka

  13.01.14

  eurobank rozpoczął kampanię promującą kredyt konsolidacyjny pod hasłem „połącz mądrze swoje kredyty”. Częścią kampanii jest spot reklamowy z Piotrem Adamczykiem w roli profesora językoznawstwa, wyjaśniającego zawiłości poprawnego stosowania liczby mnogiej „kredytu”.

 • eurobank coraz bardziej mobilny

  13.01.14

  Internetowy serwis eurobanku został udostępniony w lekkiej wersji dla użytkowników urządzeń mobilnych. To kolejny krok po premierze aplikacji mobilnej w stronę rosnącego grona osób korzystających z Internetu przez smartfon lub tablet.

X
zainstaluj aplikację
„eurobank mobile”
Nie pokazuj więcej tego komunikatu. Potwierdź »