Jak oceniasz naszą stronę?

Twoja opinia jest dla nas ważna. Będziemy wdzięczni za wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej serwisu eurobank.pl.

1. Jaki był cel Twojej wizyty na stronie eurobank.pl?
1. Informacji o jakim produkcie/usłudze poszukiwałaś/-eś?
1. Czy znalazłaś/-eś wszystkie informacje, których poszukiwałaś/-eś?
1. Jakich informacji zabrakło lub jakie były niezrozumiałe?
1. Jak oceniasz stronę eurobank.pl?
1. Jeśli masz dodatkowe uwagi, wpisz je poniżej:
loading...

informacje prasowe


2015

Wybierz rok:
 • Zmiany w Radzie Nadzorczej Euro Banku S.A.

  30.12.15

  Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Euro Bank S.A, podjęło uchwalę o powołaniu Dominiki Bettman, Małgorzaty Lubelskiej, Sebastiana Mikosza oraz Erica Delarue na członków Rady Nadzorczej Euro Banku S.A. Równocześnie NWZA przyjęło rezygnację Patricka Gelina. Obecnie w skład Rady Nadzorczej Euro Banku S.A. wchodzi 9 członków.

 • eurobank sponsorem muzycznych wydarzeń

  14.12.15

  12. festiwal Jazztopad i jubileuszowa edycja RAM Cafe to inicjatywy, których partnerem jest eurobank. Tym samym bank kontynuuję współpracę z Radiem RAM i Narodowym Forum Muzyki, angażując się we wspieranie inicjatyw kulturalnych.

 • eurobank wśród liderów rankingu jakości infolinii bankowych

  11.12.15

  Jak wynika z najnowszej edycji badania infolinii bankowych, realizowanego przez ARC Rynek i Opinia, infolinia eurobanku znalazła się wśród trzech najwyżej ocenianych pod kątem jakości obsługi klienta.

 • Logowanie odciskiem palca w aplikacji mobilnej eurobanku

  12.11.15

  eurobank wprowadził możliwość logowania do aplikacji mobilnej za pomocą odcisku palca. Funkcjonalność jest dostępna w urządzeniach mobilnych firmy Apple z systemem iOS, w wersji min. iOS8, wyposażonych w czytnik linii papilarnych Touch ID.

 • Piotr Adamczyk podkreśla, że bycie zaradnym procentuje

  21.10.15

  Od 19 października 2015 roku emitowany jest nowy spot reklamowy eurobanku, w którym Piotr Adamczyk wyjaśnia, jak w 3 prostych krokach zarobić na lokacie 5%.

 • Konto za 0 zł oraz 240 zł zwrotu dla Abonentów nc+ od eurobanku

  12.10.15

  Od 1 października w ramach nawiązanej współpracy między ITI Neovision S.A. i Euro Bank S.A., abonenci platformy nc+ mogą otrzymać na rok darmowe, nowoczesne konto w eurobanku oraz zwrot 240 zł za opłacanie abonamentu.

 • 1,55% - wysokość marży i prowizji w promocyjnej ofercie kredytu hipotecznego „Kredyt na 5-tkę” eurobanku

  07.10.15

  5 października 2015 roku eurobank wprowadził do swojej oferty nową promocję kredytu hipotecznego pod hasłem „Kredyt na 5-tkę” z konkurencyjną na tle rynku marżą i prowizją, które zostały obniżone do poziomu 1,55%. Osoby zainteresowane zakupem mieszkania albo domu lub zrefinansowaniem swojego obecnego kredytu hipotecznego mogą skorzystać z kredytowania do 90% wartości nieruchomości. Wnioski o udzielenie kredytu w promocji można składać tylko do 6 listopada.

 • Rusza nowy spot reklamowy eurobanku z udziałem Piotra Adamczyka

  05.10.15

  5 października 2015 roku do emisji trafił nowy spot reklamowy eurobanku, w którym Piotr Adamczyk przedstawia prostą i tanią „Wypożyczkę” - pożyczkę gotówkową z niezmienną, z góry określoną „opłatą za wypożyczenie”.

 • Nowa odsłona „Wypożyczki” w eurobanku – pożyczki gotówkowej z niezmienną, z góry określoną „opłatą za wypożyczenie”

  01.10.15

  „Wypożyczka” eurobanku to pożyczka gotówkowa na wyjątkowo prostych zasadach – klient oddaje dokładnie tyle, ile pożyczył, ponosząc dodatkowo tylko z góry określoną, niezmienną „opłatę za wypożyczenie”. W nowej odsłonie produktu klient ma do wyboru szeroki wachlarz dostępnych kwot pożyczki (od 1 000 aż do 15 000 zł) oraz okresów kredytowania (nawet do 5 lat).

 • Zmiana metody autoryzacji transakcji w eurobanku

  29.09.15

  Tylko do 30 września br. eurobank będzie umożliwiał autoryzację transakcji w bankowości internetowej z wykorzystaniem tokenów sprzętowych. Trwa akcja zachęcania Klientów używających tokenów sprzętowych do zmiany metody autoryzacji na token GSM lub hasła sms. Celem jest zapewnienie Klientom najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

 • eurobank trzy razy w TOP-5 rankingu Newsweeka

  28.09.15

  eurobank zajął miejsca w najlepszej piątce w 3. kategoriach w opublikowanym rankingu „Przyjazny Bank” Newsweeka (28.09.2015) – „Bank dla Kowalskiego”, „Banki w Internecie” oraz „Bankowość Hipoteczna”.

 • Mobilny eurobank – aplikacja na system iOS otrzymuje widget, a wersja na Androida przyśpiesza

  17.09.15

  eurobank oddaje do dyspozycji użytkowników mobilnego systemu firmy Apple aplikację z widgetem, który pozwala na szybki podgląd stanu konta bez konieczności logowania się do bankowości mobilnej. Bank odświeża także aplikację przeznaczoną na urządzenia z systemem firmy Google, powodując jej widoczne przyśpieszenie.

 • Urodzinowe bonusy od eurobanku – nawet 400 złotych dla Polecającego i 100 złotych dla Poleconego w programie „Rodzina i Przyjaciele”

  15.09.15

  Już ponad 100 tysięcy osób przystąpiło do programu „Rodzina i Przyjaciele” eurobanku, który właśnie świętuje swoje 1. urodziny. Nawet 400 złotych dla Polecającego oraz 100 złotych dla Poleconego – to bonusy oferowane przez eurobank w ramach przygotowanej z tej okazji Akcji urodzinowej. Uczestnicy programu mogą zyskać również m.in. zwrot 5% za wydatki na rozrywkę, sport i rekreację oraz konto za 0 złotych.

 • eurobank zwiększa bezpieczeństwo płatności internetowych

  14.09.15

  Dzięki wprowadzonej usłudze 3D Secure eurobank zapewnia swoim klientom jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa płatności internetowych dokonywanych kartami kredytowymi. Tego typu transakcje są teraz dodatkowo weryfikowane jednorazowym hasłem (OTP).

 • „Lokata na dobry start” oraz „Kapitalna Para” od września w eurobanku

  02.09.15

  1 września 2015 roku eurobank wprowadził do swojej oferty „Lokatę na dobry start”, zapewniającą atrakcyjne oprocentowanie stałe na poziomie 3-4% w skali roku i nawet 5% po odnowieniu depozytu na kolejne 3 miesiące, oraz trzecią edycję „Kapitalnej pary”, produktu będącego połączeniem lokaty z promocyjnym oprocentowaniem w wysokości 5% i inwestycji w fundusz.

 • Program „Promujesz - Zyskujesz” – bonusy za korzystanie z produktów kredytowych eurobanku

  17.08.15

  eurobank wprowadza program poleceń „Promujesz - Zyskujesz”. Klienci eurobanku mogą otrzymać bonusy za polecenie produktów kredytowych. Polecone osoby otrzymają bonus za skorzystanie z produktów objętych Programem. Polecający może otrzymać do 5 bonusów o łącznej wartości nawet 2 500 zł.

 • bonusy od eurobanku

  16.07.15

  eurobank oferuje atrakcyjne bonusy dla osób, które otworzą Konto Active lub Prestige. Aby skorzystać z Akcji promocyjnej należy kupić kupon na portalu Groupon i aktywnie korzystać z konta. Łączna wartość bonusów może wynieść nawet 200 zł.

 • eurobank wśród Gwiazd Bankowości

  08.07.15

  eurobank zajął trzecie miejsce w kategorii Dochodowość i Efektywność w pierwszej edycji konkursu Gwiazdy Bankowości.

 • Piotr Adamczyk przedstawia „Wypożyczkę” eurobanku

  01.07.15

  1 lipca 2015 roku do emisji trafiły nowe spoty telewizyjne eurobanku, w których Piotr Adamczyk wyjaśnia, że wypożyczalnie wszędzie działają w identyczny sposób – co pożyczasz, to oddajesz, a płacisz tylko „opłatę za wypożyczenie”, a także podkreśla, że teraz tak samo jest z pożyczaniem pieniędzy w eurobanku dzięki prostej i taniej „Wypożyczce”.

 • „Lokata procentująca” – atrakcyjne oprocentowanie na start i nawet 5% przy odnowieniu depozytu na kolejne 3 miesiące

  01.06.15

  eurobank przygotował wyjątkową ofertę dla nowych klientów poszukujących atrakcyjnych form oszczędzania – 3-miesięczną lokatę z oprocentowaniem stałym na poziomie 4% dla kwoty do 10 000 złotych oraz 3% dla kwot powyżej 10 000 do 50 000 złotych w skali roku. Dodatkowo klienci mają możliwość odnowienia lokaty na oprocentowaniu wynoszącym nawet 5%, zyskując tym samym korzystne oprocentowanie ulokowanych środków łącznie przez pół roku.

 • „Wypożyczka” w eurobanku – pożyczasz 5 000 zł na rok, oddajesz 5 000 zł i płacisz tylko jedną, z góry określoną „opłatę za wypożyczenie”

  01.06.15

  eurobank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, uruchamiając od 1 czerwca 2015 roku ofertę pożyczki gotówkowej „Wypożyczka” na wyjątkowo prostych zasadach – klient oddaje dokładnie tyle, ile pożyczył, ponosząc dodatkowo tylko jedną, z góry określoną „opłatę za wypożyczenie” stanowiącą całkowity koszt pożyczki, np. dla kwoty kredytu 5 000 zł na okres 12 miesięcy opłata ta wynosi 500 zł.

 • „Kapitalna Para" na bis w eurobanku

  11.05.15

  Ruszyła druga edycja promocji Lokata z funduszem „Kapitalna Para” w eurobanku. Produkt jest połączeniem lokaty z promocyjnym oprocentowaniem i inwestycji w fundusz.

 • eurobank liderem rankingu kredytów gotówkowych Bankier.pl

  07.05.15

  eurobank zajął 1 miejsce w „Rankingu kredytów gotówkowych Bankier.pl – kwiecień 2015” dla nowego i stałego klienta, opublikowanym 30.04.2015 r. na portalu Bankier.pl, w dwóch wariantach – bez ubezpieczenia i z ubezpieczeniem fakultatywnym.

 • eurobank i IBM chronią klientów przed kradzieżą tożsamości

  07.05.15

  Bank w trosce o bezpieczeństwo transakcji online oferuje swoim klientom oprogramowanie IBM Security Trusteer Rapport

 • eurobank liderem rankingu jakości obsługi klienta za pomocą zdalnych form kontaktu

  04.05.15

  W drugiej edycji „Badania zdalnych form kontaktu”, przeprowadzonego przez ekspertów z portalu Mojebankowanie.pl, eurobank osiągnął najwyższy wynik zarówno w sektorze bankowym, jak również wśród towarzystw ubezpieczeniowych i operatorów telefonii komórkowej.

 • eurobank liderem "Rankingu kredytów gotówkowych - kwiecień 2015" eBroker

  10.04.15

  Produkty kredytowe eurobanku zajęły 1 i 2 miejsce w rankingu kredytów gotówkowych o wartości 120 000 zł z okresem spłaty 8 lat, opublikowanym 01.04.2015r. na portalu eBroker.pl. Zestawienie uwzględnia dwie oferty eurobanku - „Tani kredyt z kontem” i „Kredyt dla każdego”.

 • eurobank i Bazgroszyt edukują najmłodszych

  08.04.15

  eurobank udostępnił w swoich placówkach materiały edukacyjne dla dzieci, powstałe we współpracy z Bazgroszyt.pl. Użytkownicy urządzeń mobilnych z systemem Android mogą także pobrać aplikację „eurobank dla dzieci”.

 • eurobank liderem rankingu TotalMoney.pl

  20.03.15

  eurobank zajął 1 miejsce w „Rankingu kredytów i pożyczek gotówkowych – marzec 2015”, opublikowanym 18.03.2015 r. na portalu TotalMoney.pl, w dwóch kategoriach - klient wewnętrzny i klient zewnętrzny.

 • 1 miejsce eurobanku w rankingu kredytów gotówkowych Money.pl

  10.03.15

  eurobank zajął pierwsze miejsce w rankingu Money.pl w kategorii „Najlepszy kredyt na 15 tys. złotych na 3 lata”, opublikowanym 8.03.2015r. Oceniano m.in. wysokość prowizji i oprocentowanie kredytów.

 • eurobank rozwija się mobilnie – bankowość w telefonie teraz także dla systemu Windows

  09.03.15

  W odpowiedzi na oczekiwania klientów bank wdrożył aplikację mobilną dla systemu Windows Phone. Aplikacja eurobanku jest teraz dostępna dla trzech najpopularniejszych systemów operacyjnych urządzeń mobilnych.

 • „Kapitalna Para” - połączenienie lokaty bankowej i inwestycji w fundusz

  06.03.15

  Nowy produkt jest połączeniem promocyjnej lokaty z promocyjnym oprocentowaniem i inwestycji w fundusz. Pieniądze powierzone bankowi przez klienta w połowie przeznaczone są na lokatę, a w połowie na zakup jednostek uczestnictwa funduszu inwestycyjnego.

 • Nowa promocja hipoteczna eurobanku „W parze taniej” z marżą już od 1,3%

  04.03.15

  1 marca 2015 roku eurobank wprowadził do swojej oferty nową promocję kredytu hipotecznego pod hasłem „W parze taniej” z obniżonymi, konkurencyjnymi na tle rynku marżami. Oferta kierowana jest do klientów, którzy przystępują do umowy kredytu wspólnie z inną osobą lub mogą się wykazać minimum dwoma źródłami dochodu.

 • Nowa odsłona kampanii „Gwarancja szybkości”

  02.03.15

  eurobank przedłużył akcję promującą kredyt gotówkowy z gwarancją szybkości „Dziś gotówka albo stówka”. Kampania reklamowa obejmuje m.in. nowe spoty telewizyjne z udziałem Piotra Adamczyka.

 • Wyniki finansowe eurobanku za rok 2014

  18.02.15

  Zysk netto eurobanku za rok 2014 wyniósł 235 mln zł i był wyższy o 35% w stosunku do roku 2013*. W bardzo konkurencyjnym otoczeniu rynkowym bank skutecznie kontynuował transformację w nowoczesny bank detaliczny, utrzymując przy tym dodatnią dynamikę biznesową, ścisłą dyscyplinę kosztową oraz skuteczne zarządzanie ryzykiem.

 • eurobank sponsorem turnieju Wrocław Open

  12.02.15

  eurobank został sponsorem Zawodowego Turnieju Tenisowego Mężczyzn Wrocław Open 2015, który odbędzie się w dniach 16-22 lutego br. Zawody z serii ATP Challenger Tour wracają do stolicy Dolnego Śląska po sześcioletniej przerwie.

 • Informacja dla klientów spłacających kredyty hipoteczne indeksowane do CHF

  10.02.15

  Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w związku z obecną sytuacją, związaną ze wzrostem kursu franka szwajcarskiego i jego wpływem na wysokość rat kredytu hipotecznego, Euro Bank S.A. czasowo obniżył od dnia 30 stycznia 2015 r. wysokość spreadu walutowego z poziomu 6,99% do 4%.

 • Pożyczka online w eurobanku nawet do 60 000 zł

  05.02.15

  Od 10 stycznia 2015 roku klienci eurobanku mogą otrzymać nawet do 60 000 zł pożyczki bez wychodzenia z domu. Zdalny dostęp do finansowania możliwy jest w ramach nowego responsywnego serwisu transakcyjnego eurobank online.

 • 4% z kontem Prestige w eurobanku

  02.02.15

  W ramach promocji obowiązującej od 1 lutego do 31 grudnia 2015 roku, oprocentowanie konta Prestige w eurobanku wynosi 4% w skali roku dla salda do 3000 zł. Promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów, przelewających swój dochód na konto Prestige.

 • Euro Bank S.A. obniża spread walutowy

  02.02.15

  Euro Bank S.A. obniża spread walutowy

 • Informacja dla Klientów posiadających kredyty we franku szwajcarskim (CHF)

  23.01.15

  Euro Bank S.A. uwzględnia obowiązującą obecnie ujemną wartość stopy bazowej LIBOR 3M CHF (tj. minus 0,06 p.p.) przy obliczaniu oprocentowania kredytów indeksowanych do franka szwajcarskiego (na podstawie tego oprocentowania Klienci będą spłacać raty kredytu w lutym, marcu i kwietniu 2015 roku).

 • Kredyt z gwarancją szybkości

  13.01.15

  eurobank rozpoczął kampanię promującą kredyt gotówkowy z gwarancją szybkości w ramach akcji "Dziś gotówka albo stówka". Kampania obejmuje m.in. spoty radiowe z udziałem Piotra Adamczyka, emitowane w największych stacjach radiowych w Polsce.

 • eurobank wprowadza responsywny serwis transakcyjny online

  07.01.15

  eurobank wdraża wygodniejszy w obsłudze, nowoczesny system bankowości internetowej w technologii RWD (Responsive Web Design). Nowe funkcje serwisu umożliwiają m.in. personalizację strony oraz dopasowanie jej do ekranu używanego urządzenia. Innowacyjne narzędzia zostały zaprojektowane w odpowiedzi na indywidualne potrzeby klientów banku.

X
zainstaluj aplikację
„eurobank mobile”
Nie pokazuj więcej tego komunikatu. Potwierdź »