Jak oceniasz naszą stronę?

Twoja opinia jest dla nas ważna. Będziemy wdzięczni za wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej serwisu eurobank.pl.

1. Jaki był cel Twojej wizyty na stronie eurobank.pl?
1. Informacji o jakim produkcie/usłudze poszukiwałaś/-eś?
1. Czy znalazłaś/-eś wszystkie informacje, których poszukiwałaś/-eś?
1. Jakich informacji zabrakło lub jakie były niezrozumiałe?
1. Jak oceniasz stronę eurobank.pl?
1. Jeśli masz dodatkowe uwagi, wpisz je poniżej:
loading...

informacje prasowe


2016

Wybierz rok:
 • W eurobanku zarejestrujesz kartę pre-paid Virgin Mobile

  05.12.16

  Klienci Virgin Mobile mogą zarejestrować kartę pre-paid w wybranych placówkach eurobanku. Równolegle, do 31 marca 2017 r. trwa akcja promocja „240 zł bankowo z Virgin Mobile”.

 • Konto Active eurobanku - najlepszy rachunek do codziennych czynności finansowych

  01.12.16

  Konto Active oferowane przez eurobank zwyciężyło w listopadowym rankingu eksperckim. Autorzy docenili m.in. program „Rodzina i Przyjaciele” oraz nowoczesne usługi bankowości mobilnej, w tym płatności HCE.

 • eurobank przyjmuje już wnioski o kredyt z dopłatą MdM na 2017 rok i oferuje obniżenie prowizji standardowej o 25%

  22.11.16

  1 stycznia zostanie odblokowana druga połowa środków w programie „Mieszkanie dla Młodych” na 2017 rok. Wnioski o kredyt hipoteczny z dofinansowaniem wkładu własnego ze środków budżetu państwa można składać w eurobanku już od 17 listopada br.

 • Relaks, drobne przyjemności, przygoda – wybierz swoją kategorię i wygraj hajs od eurobanku

  21.11.16

  eurobank jeszcze szerzej otwiera się na młodych klientów stawiających pierwsze kroki na rynku usług bankowych. W ramach konkursu „Hajs eurobanku jest najs” codziennie do wygrania są nagrody pieniężne. Akcję promuje jeden z najpopularniejszych youtuberów – Blowek.

 • eurobank rozpoczyna współpracę z Avivą

  08.11.16

  W ofercie eurobanku pojawiły się ubezpieczenia do kredytów gotówkowych oferowane przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe Aviva.

 • eurobank pokazuje, że #wartoczekac

  03.11.16

  eurobank w ramach akcji #wartoczekac pokazuje 8 prawdziwych historii. Ich wspólnym elementem są zmiany w życiu bohaterów – Warto poczekać na wewnętrzny impuls, który mobilizuje do wstania z krzesła i ruszenia przed siebie – mówi jedna z bohaterek.

 • eurobank ze złotą nagrodą Effie

  27.10.16

  eurobank otrzymał złotą statuetkę Effie Awards 2016 za kampanię „Wypożyczki”, która została przygotowana wraz z agencją GPD Assets i agencją Starcom.

 • „Laur Pośredników Finansowych” dla eurobanku

  18.10.16

  eurobank zajął III miejsce w kategorii „Bank – kredyt hipoteczny” w pierwszej edycji konkursu „Laur Pośredników Finansowych”, zorganizowanego przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych. Bank został doceniony za wysoki standard współpracy z pośrednikami finansowymi w zakresie sprzedaży kredytów hipotecznych.

 • eurobank + Virgin Mobile = nagrody

  10.10.16

  Nawet 240 zł mogą otrzymać klienci Virgin Mobile. Aby skorzystać z promocji wystarczy otworzyć konto „Active” lub „Prestige” w eurobanku, a następnie w kolejnych 12 miesiącach doładowywać z niego swój pakiet w Virgin Mobile (min. 19 zł miesięcznie) i korzystać z karty płatniczej (co najmniej 3 transakcje miesięcznie na łączną kwotę min. 50 zł).

 • Jakie są potrzeby klientów? eurobank to sprawdził

  05.10.16

  eurobank przeprowadził wewnętrzne badanie preferencji finansowych klientów. Na jego podstawie przygotował nową ofertę kont osobistych. Klienci mogą m.in. skorzystać z nowego rachunku bieżącego „Na co dzień” oraz odświeżonych kont „Active” i „Prestige”. W ramach akcji promocyjnych bank gwarantuje również niezmienność wybranych warunków prowadzenia konta „Active” przez 2 lata oraz oferuje możliwość otrzymania bonusu w wysokości 500 zł przy koncie „Na co dzień”.

 • eurobank udostępnia nowy produkt inwestycyjny

  16.09.16

  15 września br. eurobank wprowadził do oferty Program Systematycznego Inwestowania „Mam plan: Inwestuję” - nowy produkt inwestycyjny, w ramach którego klient może nabywać jednostki subfunduszy Amundi bez opłaty manipulacyjnej.

 • eurobank wśród najbardziej docenionych przez klientów

  06.09.16

  eurobank uzyskał najwięcej pochlebnych opinii na temat swoich usług spośród banków średniej wielkości – wynika z badania przeprowadzonego przez Instytut ARC Rynek i Opinia. Bank znalazł się wśród najwyżej ocenionych m.in. pod względem poziomu opłat i prowizji, ale również w ogólnym rankingu form kontaktu z bankiem.

 • nowe funkcje aplikacji mobilnej eurobanku

  22.08.16

  eurobank wprowadził do swojej aplikacji mobilnej kolejne przydatne funkcjonalności. Klienci mogą m.in. pobrać potwierdzenia operacji w formie PDF, zlecić przelewy do ZUS oraz do Urzędu Skarbowego.

 • Odbierz nagrody pieniężne od eurobanku

  19.08.16

  Nawet 270 zł mogą otrzymać klienci Tchibo, za zakupy w Tchibo oraz otwarcie konta w eurobanku. Wystarczy kupić dowolny ekspres Cafissimo lub kapsułki z kawą Cafissimo w ramach zakupów w Tchibo, a następnie otworzyć konto Prestige lub Active i aktywnie korzystać z karty do konta. Akcje promocyjne trwają do 31 października br.

 • eurobank rozpoczął kampanię marketingową rachunku oszczędnościowego z oprocentowaniem nawet 3%

  17.08.16

  16 sierpnia 2016 roku do emisji trafiły nowe spoty telewizyjne eurobanku, w których Piotr Adamczyk wyjaśnia, jak zostać mistrzem oszczędzania.

 • Nawet 3% na rachunku oszczędnościowym w eurobanku

  11.08.16

  3% dla nowych klientów i 2% dla obecnych klientów z wpływem dochodu – takie oprocentowanie stałe w skali roku dla kwoty do 30.000 złotych oferuje eurobank w ramach rachunku oszczędnościowego Ekstra Zysk. To obecnie jedne z najwyższych na rynku stawek oprocentowania dla rachunków oszczędnościowych.

 • Promocja „karta bez opłat” w eurobanku

  10.08.16

  eurobank rozpoczął promocję kart kredytowych. W ramach promocji nowi klienci zostaną zwolnieni z opłaty za wydanie karty głównej oraz z opłaty miesięcznej za obsługę limitu kredytowego.

 • eurobank włączył się do zabawy

  09.08.16

  Gracze popularnej gry Pokemon GO mogli wziąć udział w akcji eurobanku. Przed jedną z placówek bankowych pojawiły się tzw. wabiki na pokemony. Gracze otrzymali niezbędny gadżet – powerbank.

 • Zmiany w Zarządzie Euro Banku S.A.

  01.08.16

  1 września br. w skład Zarządu Euro Banku S.A. wejdzie Alexis Lacroix, który po uzyskaniu zgody KNF obejmie funkcję Prezesa Zarządu Euro Banku S.A.* Zastąpi on na stanowisku Arnaud Denisa, który był Prezesem banku od 2013 r.

 • Citizen Commitment w eurobanku

  15.07.16

  Pracownicy eurobanku, w ramach akcji charytatywnej Citizen Commitment Time, wspierali podopiecznych wrocławskiego Centrum Terapii Sensoria, dedykowanego dzieciom i młodzieży z różnym stopniem niepełnosprawności.

 • eurobank wprowadza nową kartę Visa Electron payWave

  08.07.16

  5 lipca 2016 r. eurobank wprowadził do oferty kart debetowych wydawanych do kont osobistych nową kartę Visa Electron. Umożliwia ona dokonywanie transakcji zbliżeniowych, płatności przez Internet oraz transakcji typu Cashback.

 • Dzięki eurobankowi Marian drukuje za free

  06.07.16

  Marian jest bohaterem krótkiego filmu w ramach akcji przeprowadzonej na jednym z uniwersytetów. Celem było promowanie współpracy eurobanku z Zeccerem - wrocławskim start-upem umożliwiającym bezpłatny wydruk.

 • eurobank z sukcesem wyemitował obligacje

  29.06.16

  28 czerwca br. eurobanku wyemitował obligacje zwykłe serii B o łącznej wartości 250 mln zł. Jest to druga emisja w historii banku.

 • eurobank wśród zwycięzców Gali „50 Największych banków w Polsce 2016”

  22.06.16

  eurobank wygrał w kategorii banków finansujących nieruchomości w 21. edycji konkursu „50 Największych banków w Polsce 2016”. Jest to pierwsze zwycięstwo banku w tym konkursie.

 • Promocyjne konto oraz nawet 250 zł od eurobanku dla podróżujących z ITAKĄ

  15.06.16

  15 czerwca br. eurobank rozpoczyna akcję promocyjną „I…TAKIe KONTO” dedykowaną klientom podróżującym z biurem ITAKA. Zalety akcji to m.in.: bezpłatne w prowadzeniu konto Active i Prestige przez 12 miesięcy. Klienci aktywnie korzystający z karty płatniczej mogą zyskać nawet 250 zł.

 • eurobank wspiera akcję Miliony Polaków

  09.06.16

  eurobank dołączył do ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej Miliony Polaków. Celem projektu jest stworzenie rekomendacji dla banków w zakresie opłat i funkcjonalności kont osobistych w oparciu o opinie konsumentów. Kampania powstała w wyniku współpracy ekspertów porównywarki finansowej Comperia.pl, Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych oraz Związku Banków Polskich.

 • wakacje kredytowe w aplikacji mobilnej eurobanku

  07.06.16

  eurobank jako pierwszy bank w Polsce udostępnił w aplikacji mobilnej możliwość wnioskowania o wakacje kredytowe.

 • eurobank rozpoczyna kampanię telewizyjną „Wypożyczka z przerwą od raty”

  07.06.16

  6 czerwca 2016 roku do emisji trafił nowy spot telewizyjny eurobanku, w którym Piotr Adamczyk przedstawia nową odsłonę pożyczki gotówkowej „Wypożyczka” - z darmową przerwą w spłacie raty.

 • eurobank wprowadza Apple Watch - sprawdź stan konta w zegarku

  06.06.16

  eurobank udostępnił nowoczesna aplikację na Apple Watch. Umożliwia ona sprawdzenie stanu konta oraz otrzymywanie powiadomień mobilnych do konta.

 • eurobank podwyższa oprocentowanie lokat

  03.06.16

  30 maja 2016 r. eurobank podwyższył wysokość oprocentowania lokat terminowych o oprocentowaniu stałym: o 0,45 punktu procentowego dla depozytów 24- i 36-miesięcznych oraz o 0,3 punktu procentowego dla depozytu 48-miesięcznego.

 • Nowa odsłona „Wypożyczki” w eurobanku – z darmową przerwą w spłacie raty

  01.06.16

  „Wypożyczka” eurobanku to pożyczka gotówkowa na wyjątkowo prostych zasadach – klient oddaje dokładnie tyle, ile pożyczył, ponosząc dodatkowo tylko z góry określoną, niezmienną opłatę za wypożyczenie. W ramach rozpoczętej akcji klient już po pierwszej spłaconej racie może skorzystać z darmowych wakacji kredytowych.

 • Konto Active za 0 zł dla klientów korzystających z Zeccera

  10.05.16

  eurobank wraz z firmą Zeccer przygotował akcję promocyjną konta Active. Klienci w wieku 18-26 lat mogą otworzyć konto, które będzie prowadzone bez opłat. Dodatkowo uczestnicy akcji otrzymają pakiet 100 darmowych stron od Zeccera do wykorzystania w jego drukarkach znajdujących się w kilkudziesięciu punktach w Polsce.

 • eurobank ze Złotym Bankierem za najlepsze na polskim rynku konto bankowe

  21.04.16

  eurobank został laureatem w plebiscycie Złoty Bankier w kategorii najlepsze konto. Dodatkowo bank zajął czwarte miejsce pod względem jakości obsługi. W największym w kraju projekcie badawczym dotyczącym sektora bankowego, realizowanym przez Puls Biznesu i Bankier.pl już po raz siódmy, nagrodzono m.in. najlepsze produkty finansowe oferowane przez banki w Polsce. Jest to pierwsze zwycięstwo eurobanku w tym konkursie.

 • Ubezpieczenie „Codzienna Ochrona” dla Klientów eurobanku

  18.04.16

  Pełnoletni Klienci eurobanku mogą skorzystać z ochrony rzeczy osobistych, pieniędzy, zakupów oraz urządzeń mobilnych przygotowanej przez Towarzystwo Ubezpieczeń Sogessur S.A we współpracy z bankiem. Wystarczy posiadać konto osobiste w eurobanku oraz wypełnić wniosek, a następnie zawrzeć umowę ubezpieczenia „Codzienna Ochrona”.

 • Monika Talaga-Piotrowska nowym dyrektorem marketingu eurobanku

  31.03.16

  Monika Talaga-Piotrowska została nowym dyrektorem departamentu marketingu eurobanku. Zastąpiła na stanowisku Agnieszkę Szarek.

 • eurobank podpisał porozumienie z MRPiPS i będzie przyjmował wnioski w ramach Programu „Rodzina 500+”

  23.03.16

  Jeszcze w kwietniu br. eurobank umożliwi złożenie wniosków w Programie „Rodzina 500+” w ramach porozumienia z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Tym samym rodzice i opiekunowie prawni będą mogli wnioskować o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego za pośrednictwem bankowości internetowej eurobanku w dowolnym czasie i miejscu, bez konieczności składania dokumentacji papierowej w urzędzie.

 • eurobank z Najlepszą Obsługą Klienta w rankingu Money.pl

  23.03.16

  eurobank zajął 1 miejsce w rankingu kont osobistych w kategorii Najlepsza Obsługa Klienta. Na ocenę składały się obsługa poprzez contact center, użyteczność strony internetowej i możliwość założenia konta zdalnie.

 • Skuteczna realizacja strategii w wymagającym otoczeniu rynkowym - wyniki finansowe eurobanku w 2015 roku

  17.03.16

  eurobank przekonał do swoich usług 140 tys. nowych Klientów w 2015 roku. Bank wdrażał najnowsze rozwiązania z obszaru digital. Równocześnie skutecznie budował relacje z Klientami w oparciu o bardzo wysoką jakość usług. Rozwój był połączony z wysoką efektywnością działania - ROE eurobanku wyniosło 10,6%, powyżej średniej rynkowej wynoszącej 6,8% (na podstawie danych NBP).

 • „Kapitalny Duet” w eurobanku – połączenie lokaty o stałym oprocentowaniu 5% i inwestycji w fundusz

  16.03.16

  15 marca 2016 r. oferta eurobanku została poszerzona o Lokatę z Funduszem „Kapitalny Duet”, w ramach której klient może nabyć jednostki wybranych subfunduszy Amundi bez pobrania opłaty manipulacyjnej oraz założyć lokatę o atrakcyjnym oprocentowaniu 5% w skali roku.

 • Rusza nowy spot eurobanku z udziałem Piotra Adamczyka

  22.02.16

  22 lutego 2016 roku do emisji trafił nowy spot telewizyjny eurobanku, w którym Piotr Adamczyk przedstawia pożyczkę gotówkową „Wypożyczka” z gwarancją szybkości.

 • eurobank w czołówce rankingu „Instytucja Roku 2015” w kategorii „Najlepsza jakość obsługi w zdalnych kanałach kontaktu”

  16.02.16

  W 2015 roku eksperci portalu MojeBankowanie.pl przeprowadzili 5 edycji badania jakości obsługi klienta, w wyniku których eurobank został jednym z liderów rankingu „Najlepsza jakość obsługi w kanałach zdalnych”.

 • HCE w eurobanku

  09.02.16

  eurobank dołączył do wąskiego grona banków w Polsce, które oferują płatności mobilne w technologii HCE. Zintegrowana z aplikacją eurobanku usługa umożliwia szybkie i wygodne płacenie smartfonem w taki sam sposób jak kartą zbliżeniową. Nie trzeba przy tym logować się do aplikacji mobilnej ani włączać Internetu.

 • „Lokata 3 razy lepsza” – nowość w eurobanku

  02.02.16

  Gwarantowane oprocentowanie stałe w wysokości 3% w skali roku przez pierwsze 3 miesiące, odsetki płatne z góry oraz atrakcyjna premia po odnowieniu lokaty – to nowa propozycja eurobanku dla osób zainteresowanych atrakcyjnymi formami oszczędzania. „Lokata 3 razy lepsza” dostępna jest tylko do 30 kwietnia 2016 roku.

 • Pożyczka gotówkowa z gwarancją szybkości – nowość w eurobanku

  02.02.16

  eurobank gwarantuje wypłatę „Wypożyczki” w jeden dzień albo 500 złotych za spóźnienie w ramach rozpoczętej akcji „Wypożyczka z gwarancją szybkości”, która potrwa do 31 maja 2016 roku. Pożyczka gotówkowa z niezmienną, z góry określoną „opłatą za wypożyczenie” dostępna jest w kwocie od 5 000 do 15 000 złotych na okres kredytowania od 12 do 60 miesięcy.

 • Rusza nowa kampania reklamowa z udziałem Piotra Adamczyka

  01.02.16

  1 lutego 2016 roku do emisji trafił nowy spot reklamowy eurobanku, w którym Piotr Adamczyk przedstawia „Lokatę trzy razy lepszą”.

 • eurobank zwiększa bezpieczeństwo płatności internetowych

  19.01.16

  Dzięki wprowadzonej usłudze 3D Secure eurobank zapewnia swoim klientom jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa płatności internetowych dokonywanych kartami debetowymi MasterCard Debit i NFC. Tego typu transakcje są teraz dodatkowo weryfikowane jednorazowym hasłem (OTP).

 • „Lokata 100-dniowa” o oprocentowaniu stałym – nowość w eurobanku

  01.01.16

  eurobank wprowadził do swojej oferty „Lokatę 100-dniową” z oprocentowaniem stałym w skali roku na poziomie 2,25% dla kwot do 10 000 złotych oraz 2% dla kwot powyżej 10 000 do 100 000 złotych. Jest to najwyżej oprocentowany depozyt krótkoterminowy proponowany przez bank. Lokata jest dostępna zarówno dla obecnych, jak i dla nowych klientów.

X
zainstaluj aplikację
„eurobank mobile”
Nie pokazuj więcej tego komunikatu. Potwierdź »