Jak oceniasz naszą stronę?

Twoja opinia jest dla nas ważna. Będziemy wdzięczni za wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej serwisu eurobank.pl.

1. Jaki był cel Twojej wizyty na stronie eurobank.pl?
1. Informacji o jakim produkcie/usłudze poszukiwałaś/-eś?
1. Czy znalazłaś/-eś wszystkie informacje, których poszukiwałaś/-eś?
1. Jakich informacji zabrakło lub jakie były niezrozumiałe?
1. Jak oceniasz stronę eurobank.pl?
1. Jeśli masz dodatkowe uwagi, wpisz je poniżej:
loading...

informacje prasowe


2017

Wybierz rok:
 • eurobank z Brązowym Spinaczem za kampanię Our People Round The World

  06.12.17

  55.412 km pokonali w ciągu czterech tygodni pracownicy eurobanku, by wesprzeć podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. Kampania została doceniona przez ekspertów z branży public relations.

 • eurobank rozpoczął przyjmowanie wniosków o kredyt hipoteczny w programie Mieszkanie dla Młodych. Szansa na dofinansowanie w 2018 roku

  05.12.17

  Od 2 stycznia 2018 r. osoby planujące zakup nieruchomości mieszkalnej będą mogły starać się o dofinansowanie wkładu własnego z programu Mieszkanie dla Młodych (MdM). W eurobanku już teraz mogą złożyć wniosek o kredyt hipoteczny.

 • eurobank wprowadza „Pożyczkę energooszczędną” – z rabatem nawet do 1500 zł

  04.12.17

  „Pożyczka energooszczędna” to nowa propozycja eurobanku dla osób planujących remont w celu podniesienia efektywności energetycznej domu lub mieszkania. Produkt jest elementem prowadzonej obecnie przez bank kampanii #BezSmogu - powstał we współpracy z EBOiR w ramach Programu Finansowania Efektywności Energetycznej w Budynkach Mieszkalnych – PolREFF.

 • Sukces emisji obligacji. Inwestorzy po raz kolejny zaufali eurobankowi

  01.12.17

  250 mln zł pozyskał eurobank w ramach emisji obligacji zwykłych serii C. Popyt wśród inwestorów instytucjonalnych dwukrotnie przewyższył wartość oferty.

 • eurobank sponsorem polskiego filmu o kulturze głuchych „Znaki”

  28.11.17

  W poniedziałek 27 listopada miała miejsce oficjalna premiera filmu dokumentalnego „Znaki” w reżyserii Wojciecha Klimali. To opowieść o Iwonie Cichosz - nieprzeciętnej kobiecie, która chce zmieniać świat, walcząc z wykluczeniem osób głuchych. Sponsorem filmu jest eurobank.

 • eurobank włącza się do walki ze smogiem

  27.11.17

  Rusza kampania eurobanku #BezSmogu, w ramach której bank przyłącza się do tworzenia ogólnopolskiej sieci czujników smogu. Celem inicjatywy jest poszerzenie bazy danych dotyczących jakości powietrza w poszczególnych regionach Polski oraz zwiększenie świadomości o zagrożeniach związanych ze smogiem. W 50 placówkach banku zostaną zainstalowane sensory mierzące poziom stężenia pyłów zawieszonych PM2.5 oraz PM10. Wybrane placówki położone są w miejscach zmagających się z dużym stężeniem smogu.

 • Konta walutowe i karta multiwalutowa już dostępne w eurobanku

  13.11.17

  Dolar, euro, funt brytyjski - od poniedziałku 13 listopada środki w tych walutach mogą gromadzić na rachunkach Klienci eurobanku. Bank wprowadził również do oferty kartę multiwalutową - z tej opcji będą mogli korzystać zarówno użytkownicy kart Mastercard, jak również Visa Electron (z opcją zbliżeniową).

 • Nowy kod SWIFT w eurobanku już od 7 listopada. Ważna zmiana dla rozliczeń walutowych

  06.11.17

  Od wtorku 7 listopada 2017 roku w Euro Bank S.A. będzie obowiązywał nowy kod SWIFT. Jest on potrzebny do przesyłania środków w walucie obcej na konta Klientów w eurobanku.

 • eurobank wprowadza szybką „Pożyczkę od ręki”

  18.10.17

  „Pożyczka od ręki” to nowa promocja eurobanku - szybka i prosta pożyczka gotówkowa dostępna na bardzo atrakcyjnych warunkach – 0 zł opłaty przygotowawczej, 0 zł prowizji, RRSO na poziomie 9,81%.

 • eurobank zwycięzcą Rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka 2017” w kategorii „Bankowość hipoteczna”

  28.09.17

  W tegorocznym Rankingu Newsweeka, będącym jedną z najważniejszych ocen jakości obsługi oraz produktów oferowanych przez największe banki w Polsce, eurobank zajął pierwsze miejsce w kategorii „Bankowość hipoteczna”. Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej gali, która odbyła się 26 września br. w Warszawie.

 • Akcja CSR eurobanku w finale prestiżowego konkursu Złote Spinacze 2017

  13.09.17

  W ramach „Our People Round The World” pracownicy eurobanku pokonywali kilometry przeliczane na złotówki, aby zgromadzić pieniądze na realizację marzeń chorych dzieci - podopiecznych Fundacji „Mam Marzenie”. Akcja została nominowana do nagrody Złote Spinacze 2017 w kategorii głównej Corporate Social Responsibility (CSR) jako jedna z trzech najlepszych tegorocznych kampanii.

 • eurobank rozpoczął kampanię marketingową konta osobistego ze zwrotem do 720 zł rocznie

  11.09.17

  8 września 2017 roku do emisji trafiły nowe spoty telewizyjne eurobanku, promujące konto osobiste z 5% zwrotem za wydatki kartą w Programie „Rodzina i Przyjaciele”. Klient może zyskać łącznie nawet 720 zł rocznie.

 • „Lato z kartą” - promocja kart kredytowych w eurobanku

  03.08.17

  Do 30 września br. trwa wakacyjna promocja kart kredytowych „Lato z kartą” w eurobanku. W okresie promocji bank znosi opłaty za korzystanie z karty za granicą, oferuje darmowe wypłaty z bankomatów własnych oraz daje możliwość zdobycia dodatkowych premii – nawet do 130 zł.

 • W 4 tygodnie dookoła świata i… jeszcze dalej!

  01.08.17

  Our People Round The World – to akcja CSR, w ramach której pracownicy eurobanku zbierali kilometry, uprawiając dowolną dyscyplinę związaną z pokonywaniem dystansu. Cel był jasny – jeśli przez okres 4 tygodni pokonają 40 075 km – czyli długość równika – bank przekaże środki na realizację marzeń chorych dzieci –1 złoty za 1 przejechany kilometr. Łącznie pokonali 55 412 km.

 • Nowy Prezes Zarządu Euro Banku S.A.

  24.07.17

  Alexis Lacroix 21 lipca 2017 r. został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu Euro Banku S.A. – decyzją Rady Nadzorczej Euro Banku S.A. i po wcześniejszej akceptacji Komisji Nadzoru Finansowego.

 • eurobank podwyższa oprocentowanie lokat

  22.06.17

  19 czerwca 2017 r. eurobank podwyższył wysokość oprocentowania lokat terminowych o oprocentowaniu stałym na okres 36 i 48 miesięcy: o 0,50 punktu procentowego dla depozytów otwieranych w placówce banku oraz o 0,45 punktu procentowego dla depozytów zakładanych za pośrednictwem bankowości elektronicznej. O 0,25 punktu procentowego podwyższone zostało także oprocentowanie stałe 3-miesięcznej lokaty „Nowe środki w eurobanku”.

 • Pracownicy eurobanku okrążają Ziemię w szczytnym celu

  19.06.17

  W 4 tygodnie dookoła świata – taki cel postawili sobie pracownicy eurobanku w akcji Our People Round The World. Jeśli w założonym okresie pokonają 40 075 km – czyli długość równika - bank przekaże środki na realizację marzeń podopiecznych Fundacji „Mam Marzenie”, zgodnie z przelicznikiem – 1 złoty za 1 przejechany kilometr.

 • Darmowe prowadzenie konta oraz do 240 zł zwrotu dla Abonentów nc+ od eurobanku

  14.06.17

  W ramach współpracy między ITI Neovision S.A. i Euro Bankiem S.A., abonenci platformy nc+ mogą otrzymać na 2 lata darmowe prowadzenie nowoczesnego konta w eurobanku oraz zwrot w wysokości do 240 zł w ciągu roku za opłacanie abonamentu.

 • eurobank udostępnia płatności Android Pay™ posiadaczom kart kredytowych Visa

  09.06.17

  Usługa Android Pay to proste i bezpieczne płatności smartfonem dokonywane w taki sam sposób jak kartą zbliżeniową – bez konieczności logowania do aplikacji mobilnej oraz włączania Internetu. Daje również możliwość dokonywania płatności w zintegrowanych aplikacjach m-commerce oraz zapisywania kart lojalnościowych. eurobank dołączył do wąskiego grona banków oferujących Android Pay.

 • eurobank unowocześnia aplikację mobilną

  05.06.17

  eurobank wprowadził 3D Touch w aplikacji mobilnej dla iOS. Klienci korzystający z aplikacji na urządzeniach z systemem Android mogą natomiast zalogować się odciskiem palca w aplikacji.

 • eurobank podnosi LTV do 90% dla kredytów hipotecznych

  24.05.17

  eurobank powrócił do udzielania kredytów hipotecznych z LTV do 90%. Jednocześnie dołączył do wąskiego grona banków w Polsce, które nie podwyższają marży w okresie, w którym poziom LTV przekracza 80%.

 • eurobank rozpoczął kampanię marketingową „Wypożyczka czarno na białym”

  10.05.17

  8 maja 2017 roku do emisji trafił nowy spot telewizyjny eurobanku, w którym Piotr Adamczyk przedstawia „Wypożyczkę” - pożyczkę gotówkową z niezmienną, z góry znaną opłatą roczną. Klient widzi czarno na białym, jakie są warunki.

 • Wyniki finansowe eurobanku za 2016 rok. Nowoczesne usługi, zaufanie klientów, znaczący wzrost bazy depozytów

  28.04.17

  W minionym roku do eurobanku dołączyło ponad 130 tys. nowych klientów. Bank wdrożył płatności zbliżeniowe HCE, wzmacniał relacje z klientami w oparciu o wysoką jakość świadczonych usług. Baza depozytów banku przyrosła o 19%, znacznie powyżej tempa wzrostu rynku w tym obszarze.

 • eurobank na podium w rankingu Złotego Bankiera

  21.04.17

  eurobank zajął 2. miejsce w plebiscycie Złoty Bankier 2017 r. w najważniejszej kategorii - Złoty Bank - Najwyższa jakość obsługi we wszystkich kanałach kontaktu z klientem. W największym w kraju projekcie badawczym dotyczącym sektora bankowego, realizowanym przez Puls Biznesu i Bankier.pl już po raz ósmy nagrodzono m.in. najlepsze produkty finansowe oferowane przez banki w Polsce.

 • Program „Promujesz – Zyskujesz” – bonusy za polecanie i korzystanie z produktów kredytowych eurobanku

  13.04.17

  eurobank wprowadza program poleceń „Promujesz - Zyskujesz”. Klienci eurobanku mogą otrzymać bonusy za polecenie produktów kredytowych. Polecone osoby mogą natomiast zyskać bonus za skorzystanie z produktów objętych Programem. Polecający może otrzymać do 5 bonusów rocznie o łącznej wartości nawet 1 000 zł.

 • eurobank poszerza ofertę i wraca na rynek kredytów ratalnych

  06.04.17

  31 marca br. ruszyła sprzedaż kredytów ratalnych oferowanych przez eurobank we wszystkich sklepach sieci Media Expert. Bank będzie sukcesywnie nawiązywał kolejne współprace z następnymi partnerami biznesowymi.

 • 10 lat sieci franczyzowej eurobanku - 217 placówek partnerskich

  21.03.17

  eurobank to jeden z pierwszych banków w Polsce, który zaczął budować nowoczesną sieć franczyzową już w 2007 r. Po pierwszym roku funkcjonowania liczyła ona prawie 50 placówek partnerskich. Obecnie 217 z prawie 500 oddziałów eurobanku to placówki franczyzowe. Jedna z nich została wygrana w konkursie „Wygraj eurobank!”. W tym roku bank obchodzi jubileusz 10-lecia sieci franczyzowej.

 • eurobank ponownie wśród liderów rankingu „Instytucja Roku 2016”

  09.03.17

  W rankingu „Instytucja Roku 2016”, opracowanym przez ekspertów portalu MojeBankowanie.pl, eurobank drugi rok z rzędu został jednym z trzech banków zapewniających najwyższą jakość obsługi w zdalnych kanałach kontaktu – za pomocą infolinii, strony internetowej oraz drogą elektroniczną. Bank awansował również do grona liderów drugiej kategorii rankingu – „Jakość obsługi w placówce”.

 • Płać kartą eurobanku nie tylko na wakacjach i zyskuj

  17.02.17

  Klienci Travelplanet.pl mogą skorzystać z promocji w eurobanku i zyskać w ciągu roku łącznie nawet 970 zł za korzystanie z karty płatniczej i konta osobistego. Promocja trwa do 30 września br.

 • eurobank rozpoczął kampanię telewizyjną „Jeszcze tańsza Wypożyczka”

  31.01.17

  30 stycznia 2017 roku do emisji trafił nowy spot telewizyjny eurobanku, w którym Piotr Adamczyk przedstawia nową odsłonę pożyczki gotówkowej „Wypożyczka” - w ramach promocji roczna opłata za wypożyczenie 10 000 zł na 60 rat jest niższa aż o połowę od standardowej oferty „Wypożyczki”.

 • Zmiany w Zarządzie Euro Banku S.A.

  05.01.17

  Mariusz Kaczmarek 2 stycznia br. objął stanowisko Wiceprezesa Zarządu Euro Banku S.A

X
zainstaluj aplikację
„eurobank mobile”
Nie pokazuj więcej tego komunikatu. Potwierdź »