eksperci - kredyty

Bartłomiej Gryglewicz
ekspert eurobanku ds. produktów bankowych

Absolwent Wydziału Zarządzania i Informatyki na Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu. Specjalista w obszarze finansów i bankowości. Od początku pracy zawodowej związany z branżą bankową – najpierw pracował w LUKAS Banku (obecnie Crédit Agricole Bank Polska), obecnie w eurobanku – jako Dyrektor Departamentu Rozwoju Produktów Bankowych. Zarządza produktami eurobanku – z pomocą swojego zespołu projektuje i wdraża nowe rozwiązania, zapewnia optymalne funkcjonowanie produktów i nadzoruje projekty rozwojowe. Zawsze bierze pod uwagę potrzeby klientów. Najważniejsze wartości w jego życiu prywatnym i zawodowym to szacunek dla innych, szczerość, uczciwość oraz rodzina. Prywatnie ojciec dwóch „księżniczek”. Lubi podróżować – preferowany kierunek to Włochy.

Jego przesłanie dla wszystkich współpracowników i klientów: w życiu są rzeczy ważne i ważniejsze.
 
Wojciech Frabiński
ekspert eurobanku ds. kredytów gotówkowych


Kieruje Zespołem Kredytów Gotówkowych w Departamencie Rozwoju Produktów Bankowych eurobanku. Z bankiem tym związany od początku jego istnienia, czyli od 2003 roku. Od tego czasu zajmował się rozwojem takich produktów bankowych jak: konto, kredyt, bankowość internetowa. Posiada 2 dyplomy studiów podyplomowych: z Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu oraz Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, oraz tytuł magistra zarządzania i marketingu, który uzyskał na Politechnice Poznańskiej. Kolekcjoner kart płatniczych -  w swoim zbiorze ma ich ponad 80 z blisko 30 banków. Obecnie swoje hobby porzucił na rzecz kina domowego.

Jego rada dla czytelników: nadwyżkę pieniędzy ulokować na koncie oszczędnościowym.
 
Robert Makowski
ekspert eurobanku ds. kredytów gotówkowych


Pracuje jako Product Manager w Departamencie Rozwoju Produktów Bankowych eurobanku, gdzie realizuje projekty mające na celu rozwój pożyczki gotówkowej. Już od 1995 roku związany ze światem finansów. Ukończył studia na kierunku zarządzanie i marketing na Politechnice Wrocławskiej. Prywatnie szczęśliwy ojciec dwóch synów. Domator. Czas wolny spędza z rodziną - aktywnie lub na pielęgnacji przydomowego ogrodu.

Radzi, by brać kredyty rozsądnie i... cieszyć się życiem.
 
Agnieszka Ostrasz
ekspert eurobanku ds. kredytów gotówkowych


W bankowości od 2006 roku. Pracuje w Departamencie Rozwoju Produktów Bankowych eurobanku, gdzie zarządza wprowadzaniem zmian w produkcie o nazwie „pożyczka powtórna”. Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Finansów we Wrocławiu (gdzie zdobyła 2 specjalizacje: rachunkowość i auditing oraz handel zagraniczny), studiowała też na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, na kierunku bankowość i finanse. Uwielbia wycieczki rowerowe, szczególnie po Karkonoszach, a wakacje najchętniej spędza nad polskim morzem. W wolnych chwilach ogląda programy o architekturze wnętrz i ogrodów.

Jej rada dla czytelników: czytać umowy kredytowe przed ich podpisaniem i sprawdzać zakres oferowanych do nich ubezpieczeń. A w razie wątpliwości - wszystko wyjaśnić z doradcą.
 
Paweł Wach
ekspert eurobanku ds. kredytów gotówkowych

Z bankowością związany od 2005 roku. W eurobanku realizuje przekrojowe projekty dotyczące pożyczek gotówkowych, mające na celu ich rozwój i dostosowanie do zmieniających się warunków rynkowych. Wcześniej zajmował się wsparciem merytorycznym dla placówek bankowych, dzięki czemu potrafi tłumaczyć nawet najbardziej zawiłe i skomplikowane zagadnienia z dziedziny finansów. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci, z których – jak twierdzi – zrobi zawodowych siatkarzy. Jest mistrzem w prasowaniu koszul i bałaganu na biurku. Od kiedy pamięta, gra w siatkówkę. Marzy mu się własny dom pod miastem.
 
Maciej Szymański
ekspert ds. kredytów gotówkowych

Odpowiada w eurobanku, jako product manager, za ofertę pożyczek gotówkowych i kredytów konsolidacyjnych. Absolwent finansów i bankowości na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz podyplomowych studiów z zakresu zarządzania projektami we wrocławskiej Wyższej Szkole Bankowej. Z bankowością związany od 2005 roku, jeszcze jako student. Od początku zaangażowany w tworzenie produktów consumer finance (pożyczki gotówkowe, kredyty konsolidacyjne, kredyty samochodowe). Prywatnie fan brytyjskiego humoru i motoryzacji w wydaniu TopGear. Jako świeżo upieczony tata wolny czas poświęca synowi.

Klientom radzi: przed wzięciem kredytu spokojnie zweryfikować, jak znaczące obciążenie dla budżetu domowego stanowić będzie rata. Jej wysokość można dopasować do możliwości, spłacając kredyt w dogodnej liczbie rat. Nie należy bać się prośby o pomoc w dopasowaniu parametrów kredytu. Oczywiście należy przeczytać umowę i wszelkie wątpliwości wyjaśniać z doradcą.
 

 
Anna Stankiewicz
ekspert eurobanku ds. kredytów hipotecznych


Jest kierownikiem Zespołu Kredytów Hipotecznych eurobanku – odpowiada za całość oferty produktowej i systemowej eurobanku w zakresie tego produktu i wraz ze swoim zespołem stale ją ulepsza. Jej rozległe doświadczenie w dziedzinie kredytów hipotecznych jest efektem wieloletniej pracy w kilku bankach. Absolwentka Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (wydział Zarządzania i Informatyki). Lubi psy i czerwone wino.

Osobom zaciągającym kredyt hipoteczny radzi, aby bardzo dokładnie i samodzielnie przeanalizowały wszystkie parametry proponowanych ofert, wzięły pod uwagę możliwe zmiany na rynku i we własnej sytuacji finansowej; i nie patrzyły tylko na początkową wysokość rat.
 
 
 
Piotr Łyszczak
ekspert eurobanku ds. kredytów hipotecznych

Pracuje na stanowisku kierownika sprzedaży ds. kluczowych klientów. Odpowiada za współpracę eurobanku z multibrokerami, czyli największymi firmami, które zajmują się doradztwem w zakresie finansowania hipotecznego. Od 2006 przed dwa lata pracował jako doradca finansowy w największej firmie tej branży, a od 2008 dołączył do zespołu eurobanku, w jego centrali we Wrocławiu. Doktor nauk ekonomicznych – w maju 2012 obronił rozprawę poświęconą zarządzaniu innowacjami na rynku usług finansowych ze szczególnym uwzględnieniem odwróconej hipoteki. Prywatnie entuzjasta street-artu, działalności na rzecz społeczności lokalnej oraz początkujący biegacz z ambicjami, by na poważnie zająć się treningami CrossFit.
 
Zuzanna Nadolska
ekspert eurobanku ds. produktów ubezpieczeniowych

Product Manager i Lider Zespołu Ubezpieczeń w Departamencie Rozwoju Produktów Bankowych eurobanku. Absolwentka zarządzania i marketingu na wrocławskim Uniwersytecie Ekonomicznym oraz podyplomowych studiów prawa bankowego na Uniwersytecie Wrocławskim. Z bankowością związana od 2000 r., z eurobankiem od początku jego istnienia, czyli od 2003 r. Odpowiada za produkty z obszaru bancassurance, m.in. ubezpieczenia kredytów, które wprowadzała do oferty eurobanku od podstaw. Mama przyszłej primabaleriny i króla smoków, entuzjastka programów i książek kulinarnych. Najchętniej spędza czas z książką, a ostatnio - czytnikiem e-booków.

Klientom radzi uważne czytanie Ogólnych Warunków Ubezpieczeń, szczególnie listy wyłączeń – przed zawarciem umowy ubezpieczenia.
 
  
Agnieszka Czerniawska
ekspert eurobanku ds. kart płatniczych

Kierownik Zespołu Rozwoju Produktów Kartowych eurobanku, odpowiedzialna za projektowanie i wdrażanie nowych produktów kartowych. Świetnie orientuje się w trendach i nowościach związanych z kartami płatniczymi. Związana z bankowością od 10 lat, do branży trafiła bezpośrednio po studiach. Absolwentka Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (dzisiejszy Uniwersytet Ekonomiczny), gdzie ukończyła studia na kierunku finanse i bankowość. Mama 2 synów. Wolny czas spędza na spacerach lub jeżdżąc na rowerze. Nie tylko w pracy lubi mieć wszystko „dopięte na ostatni guzik”.

Rada dla osób korzystających z kart kredytowych: płać, ale nie wypłacaj.
 
Danuta Opalińska
ekspert eurobanku ds. kart płatniczych

Magister ekonomii – dyplom uzyskała na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (dzisiejszy Uniwersytet Ekonomiczny), na wydziale Zarządzanie i Informatyka (kierunek informatyka i ekonometria). Z bankowością związana od 2004 roku, obecnie w eurobanku odpowiada za projekty z zakresu rozwoju kart płatniczych. Lubi czytać książki pozwalające przenieść się do innej rzeczywistości, kocha zwierzęta. Najbliższe wakacje spędzi nad polskim morzem.

Tym, którzy nie posiadają jeszcze karty kredytowej, poleca ten produkt, szczególnie ze względu na okres bezodsetkowy.
 

 
drukuj
  • zobacz nas także na:
  • eurobank na YouTube
  • eurobank na Facebook
  • Google+
  • eurobank na Pinterest
* opłata za połączenie wg taryfy operatora