Jak oceniasz naszą stronę?

Twoja opinia jest dla nas ważna. Będziemy wdzięczni za wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej serwisu eurobank.pl.

1. Jaki był cel Twojej wizyty na stronie eurobank.pl?
1. Informacji o jakim produkcie/usłudze poszukiwałaś/-eś?
1. Czy znalazłaś/-eś wszystkie informacje, których poszukiwałaś/-eś?
1. Jakich informacji zabrakło lub jakie były niezrozumiałe?
1. Jak oceniasz stronę eurobank.pl?
1. Jeśli masz dodatkowe uwagi, wpisz je poniżej:
loading...

pytania i odpowiedzi


bankowość mobilna


informacje ogólne

 1. Czym jest bankowość mobilna? 
  To nowoczesna odmiana bankowości internetowej umożliwiająca korzystanie z usług bankowych przez smartfon lub tablet z dostępem do Internetu.

 2. Czym jest eurobank mobile? 
  To aplikacja eurobanku instalowana na urządzeniu mobilnym z dostępem do Internetu i z systemem Android, iOS lub Windows Phone, która umożliwia:
  • szybki i łatwy dostęp do informacji o większości posiadanych w eurobanku produktów,
  • składanie dyspozycji dotyczących tych produktów (więcej w części „korzystanie z aplikacji”).
  Aplikacja eurobank mobile posiada również funkcjonalność tokena GSM na potrzeby korzystania z serwisu eurobank online, co umożliwia generowanie kodów jednorazowych do logowania i autoryzacji operacji w serwisie. 3. Kto może korzystać z eurobank mobile? 
  Z eurobank mobile mogą korzystać Klienci z dostępem do serwisu eurobanku, którzy:
  • posiadają konto lub są przedstawicielami ustawowymi do konta małoletniego lub pełnomocnikami ogólnym do konta w pakiecie: na co dzień, online, prestige oraz junior z dostępem do serwsu eurobank online (czyli z dostępem przez Internet),
  • i wybiorą token GSM na urządzenia z systemem Android (od wersji 4.1.2), iOS (od wersji 10) lub Windows Phone (od wersji 8.0).

 4. Czy mogę korzystać z eurobank mobile jeśli korzystam już z serwisu eurobank online? Czy mogę mieć dostęp do obu tych kanałów? 
  Tak, można mieć dostęp zarówno do eurobank mobile jak i eurobank online.

 5. Co mam zrobić, by uruchomić aplikację mobilną? 
  1. Zainstaluj aplikację mobilną na swoim urządzeniu (patrz: rozdział 2)
  2. Uzyskaj kod aktywacyjny do aplikacji w serwisie eurobank online (jeśli posiadasz już jedną z metod autoryzacji - np. Hasła SMS) lub telefonicznie (korzystając z Obsługi Bankowości Elektronicznej) lub w oddziale banku (więcej w części „instalacja aplikacji”)
  3. Aktywuj aplikację, podając swój identyfikator do usługi bankowości elektronicznej eurobanku oraz kod aktywacyjny do tokena GSM (patrz: rozdział 3)
  4. Zdefiniuj kod PIN, który będzie wykorzystywany do logowania i autoryzacji operacji (od 4 do 8 znaków) (więcej w części „aktywacja aplikacji”)

 6. Co wyróżnia aplikację eurobank mobile? 
  • prosta i przejrzysta grafika
  • intuicyjna nawigacja
  • bezpieczeństwo zapewniane przez innowacyjne rozwiązanie – integrację aplikacji z tokenem GSM (więcej w części „bezpieczeństwo korzystania z aplikacji”)
  • historia operacji na rachunkach przedstawiona za pomocą osi czasu - łatwo wizualizuje stan konta i etapy poszczególnych transakcji; kwoty są ułożone chronologiczne,  wydatkom i wpływom odpowiadają poszczególne strony osi i kolory

  • wskaźnik salda w formie widgeta lub aktywnego kafla – umożliwia łatwy i szybki dostęp do informacji o posiadanych środkach na wybranym rachunku z poziomu pulpitu smartfona/tabletu, czyli bez konieczności logowania do aplikacji; (więcej w części „korzystanie z aplikacji”).

  • informacja o błędnym wpisaniu kodu PIN - znak graficzny w postaci karty do gry - jeżeli po wpisaniu kodu PIN widzisz inną kartę niż ta, która pojawiła się przy aktywacji aplikacji, jest to informacja dla Ciebie, że wprowadzony PIN był błędny (więcej w części „bezpieczeństwo korzystania z aplikacji”).
  • możliwość logowania za pomocą odcisku palca – aplikacja dla systemu iOS i Android umożliwia logowanie się do opcji „moje finanse” za pomocą odcisku palca. Aby skorzystać z tej funkcjonalności należy posiadać urządzenie wyposażone w czytnik linii papilarnych: mobilne urządzenie firmy Apple np.: iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Air 2, iPad mini3) z wersją systemu iOS10 lub nowszą; mobilne urządzenie z systemem Android np.: Samsung Galaxy S6 lub S7, Huawei P9lite lub P10 z wersją systemu Android 6.0 lub nowszą.

instalacja aplikacji

 1. Skąd mogę pobrać aplikację eurobank mobile? 
  Aplikację możesz pobrać ze sklepu z aplikacjami dostępnego z Twojego telefonu lub tabletu. Są to:
  • Google Play – jeżeli korzystasz z urządzeń z systemem Android,
  • App Store – jeżeli korzystasz z urządzeń z system iOS (iPhone, iPad).
  • Windows Phone Store – jeżeli korzystasz z urządzeń z systemem Windows Phone.

 2. Jak znajdę aplikację eurobank mobile w sklepie? 
  Uruchom aplikację sklepu na urządzeniu, kliknij na opcję wyszukiwania, wpisz „eurobank” lub „eurobank mobile” – nasza aplikacja ma znane Ci logo.

 3. Jak przebiega instalacja aplikacji? 
  Instalacja aplikacji jest bardzo prosta, przebiega w dużej mierze automatycznie, podobnie jak instalacja innych aplikacji.

 4. Czy od razu po instalacji aplikacji mogę z niej korzystać? 
  Aby w pełni korzystać z aplikacji, konieczna jest jej aktywacja (patrz rozdział.3). Bez aktywacji możesz przetestować DEMO aplikacji oraz funkcję lokalizacji placówek/bankomatów, kontaktu z eurobankiem i zakładkę społecznościową.

 5. Jaką wielkość ma aplikacja mobilna, którą pobieram ze sklepu? 
  Aplikacja na urządzenie z systemem Android ma wielkość ok. 7 MB, iOS – ok. 65 MB, a Windows Phone – ok. 5,5 MB.

 6. Posiadam kilka urządzeń mobilnych. Czy w takim razie mogę pobrać więcej niż jedną aplikację? 
  Na każdym z urządzeń możesz posiadać po jednej aplikacji, łącznie jednak nie więcej niż na 3 różnych urządzeniach. Oznacza to również, że do każdego z tych urządzeń będziesz mieć osobny token GSM i kod aktywacyjny.

 7. Mam telefon z systemem Android. Czy aplikacja będzie działała na wszystkich urządzeniach z tym systemem? 
  Aplikacja mobilna może być zainstalowana na urządzeniach z systemem Android w wersji nie starszej niż 4.1.2. Wersję systemu Android na urządzeniu można sprawdzić korzystając z opcji Ustawienia/Informacje o urządzeniu (w zależności od producenta urządzenia nazwa opcji może się różnić)

 8. Używam iPhone’a. Czy mogę zainstalować aplikacje eurobank mobile? 
  Aplikacja mobilna może być zainstalowana na urządzeniach z systemem iOS (urządzenia firmy Apple) w wersji od 10. Wersję systemu iOS na urządzeniu można sprawdzić korzystając z opcji Ustawienia/Ogólne/To urządzenie (pole Wersja).

 9. Przy instalacji aplikacji eurobank mobile na urządzeniach z systemem Android muszę zaakceptować uprawnienia dla tej aplikacji. Po co aplikacja potrzebuje dostęp np. do mojej lokalizacji czy kontaktów w telefonie? 
  Przy instalacji aplikacji eurobank mobile na urządzeniach mobilnych z systemem Android użytkownik jest zobowiązany zaakceptować uprawnienia dla aplikacji, które są niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania. W poniższej tabeli wyjaśnione jest, do jakiej funkcjonalności potrzebne jest określone uprawnienie.

  Uprawnienia dla aplikacji eurobank mobile na system Android Funkcjonalność, która potrzebuje uprawnienia
  Tożsamość Znajdowanie kont na urządzeniu jest niezbędne do poprawnego funkcjonowania powiadomień mobilnych
  Kontakty/kalendarz Umożliwia dostęp do zapisanej w telefonie listy kontaktów wykorzystywanej przy doładowaniu telefonu komórkowego (możliwość wyboru numeru z książki telefonicznej) oraz przy wysyłaniu numeru konta za pośrednictwem SMS
  Lokalizacja Umożliwia ustalenie położenia telefonu i wyszukanie pobliskich bankomatów, wpłatomatów i placówek eurobanku
  Zdjęcia/multimedia/pliki Umożliwia wybranie kodu QR zapisanego jako plik graficzny (zdjęcie) w bibliotece zdjęć
  Aparat/mikrofon Umożliwia zeskanowanie kodu QR za pomocą aparatu umieszczonego w urządzeniu
  Identyfikator urządzenia i informacje o połączeniu Umożliwia użytkownikowi odebranie rozmowy przychodzącej podczas korzystania z aplikacji eurobank mobile
  Odbieranie danych z internetu 
  Pełny dostęp do sieci
  Umożliwia wykorzystanie połączenia sieciowego (internetowego) w celu wymiany danych z serwerami eurobanku (niezbędne do pobrania danych po zalogowaniu w opcji Moje finanse)
  Wyświetlanie połączeń sieciowych
  Odczytywanie konfiguracji usług Google
  Weryfikuje czy jest aktywne połączenie sieciowe (internetowe) oraz umożliwia odbieranie powiadomień mobilnych
  Zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia Jeżeli aplikacja jest uruchomiona, to funkcja automatycznie uniemożliwia wygaszenie ekranu urządzenia

 10. Mam telefon z systemem Windows Phone. Czy aplikacja będzie działała na wszystkich urządzeniach z tym systemem?  
  Aplikacja mobilna może być zainstalowana na urządzeniach z systemem Windows Phone w wersji nie starszej niż 10. Wersję systemu Windows Phone na urządzeniu można sprawdzić korzystając z opcji Ustawienia/Informacje.

aktywacja aplikacji

 1. W jaki sposób mam aktywować aplikację? 
  • Do aktywacji aplikacji wymagany jest kod aktywacyjny
   • jeśli masz już aktywną jakąś metodę autoryzacji operacji w serwisie eurobank online (np. Hasła SMS lub Token GSM) kod aktywacyjny możesz uzyskać po zalogowaniu się do serwisu eurobank online. W tym celu wybierz 'ustawienia', a następnie w sekcji 'aplikacja mobilna' wybierz opcję 'aktywacja'.
   • jeśli nie posiadasz jeszcze żadnej metody autoryzacji, skontaktuj się z bankiem telefonicznie dzwoniąc pod numer 19 000 (koszt połączenia wg taryfy operatora) po zapowiedzi lektora wybierając opcję Obsługa Bankowości Elektronicznej lub udaj się do placówki eurobanku.
  • Następnie uruchom zainstalowaną wcześniej aplikację na swoim smartfonie/tablecie i kliknij na opcję „moje finanse”. W wyświetlonym oknie wpisz:
   • 9-cyfrowy identyfikator (login) – ten sam, który podajesz przy logowaniu w serwisie eurobank online (identyfikator otrzymałeś przy aktywacji usług bankowości elektronicznej) lub identyfikator własny (alias) jeśli uprzednio go zdefiniowałeś w serwisie eurobank online.
   • kod aktywacyjny do powiązanego z aplikacją tokena GSM

  • Następnie zdefiniuj kod PIN (zawierający od 4 do 8 cyfr), który będzie wykorzystywany do odblokowania tokena GSM.
  • jeśli Twoje urządzenie posiada czytnik linii papilarnych: mobilne urządzenia firmy Apple np.:. iPhone 5s, iPhone 6, iPad Air 2, iPad mini3 z wersją systemu iOS10 lub nowszą, mobilne urządzenie z systemem Android, np.: Samsung Galaxy S6 lub S7, Huawei P9 lite lub P10, Nexus 6P z wersją systemu Android 6.0 lub nowszą, i masz zapisany w urządzeniu przynajmniej jeden odcisk palca, bezpośrednio po aktywacji aplikacji zostaniesz poinformowany o możliwości włączenia funkcji logowania za pomocą odcisku palca
  .  
  Po włączeniu tej funkcji, przy kolejnym logowaniu do opcji 'moje finanse' aplikacja poprosi o przyłożenie palca do czytnika linii papilarnych. W każdej chwili będziesz mógł  zalogować się także ustanowionym podczas aktywacji kodem PIN.

 2. Korzystam z tokena sprzętowego w formie breloczka. Czy mogę korzystać z aplikacji mobilnej?  
  Aplikacja współpracuje wyłącznie z tokenem GSM jako zabezpieczeniem. Konieczna jest więc rezygnacja z tokena sprzętowego. Token sprzętowy należy zwrócić w placówce.

 3. Dotąd korzystałem z eurobank online, do którego mam token GSM. Teraz chcę korzystać z eurobank mobile. Czy po zainstalowaniu aplikacji, będę musiał uzyskać nowy kod aktywacyjny do tokena GSM? 
  Tak, konieczne jest wydanie nowego tokena GSM i tym samym kodu aktywacyjnego. Kod aktywacyjny możesz uzyskać telefonicznie pod numerem 19 000 (koszt połączenia wg taryfy operatora) po zapowiedzi lektora wybierając opcję Obsługa Bankowości Elektronicznej lub bezpośrednio w placówce banku. Dotychczasowa aplikacja TokenGSM nie będzie już potrzebna i zalecamy jej odinstalowanie.

 4. Czy ponownie instalując aplikację na tym samym telefonie, muszę zgłosić się po nowy kod aktywacyjny? 
  Tak. Każda aktywacja wymaga nowego kody aktywacyjnego. Ze względów bezpieczeństwa, kody te są jednorazowe. Kod aktywacyjny możesz uzyskać w serwisie eurobank online, telefonicznie pod numerem 19 000 (koszt połączenia wg taryfy operatora) po zapowiedzi lektora wybierając opcję Obsługa Bankowości Elektronicznej lub bezpośrednio w placówce banku.

 5. Czy do każdego urządzenia, na którym mam zainstalowaną aplikację muszę ustawiać inny kod PIN? 
  Do każdego urządzenia można ustalić ten sam PIN. Zalecane jest jednak stosowanie różnych PINów.

bezpieczeństwo korzystania z aplikacji

 1. Jakie mechanizmy chronią dostęp do aplikacji? PIN jest wystarczający? 
  Do bezpiecznego korzystania z aplikacji eurobank mobile wykorzystywany jest szereg mechanizmów, kod PIN nie jest jedynym:
  • Poprawne wpisanie kodu PIN uruchamia token GSM, który działa w tle (w sposób niewidoczny dla użytkownika) i generuje kody jednorazowe wykorzystywane przy logowaniu oraz autoryzacji wybranych operacji. Wskazania tokena GSM są za każdym razem weryfikowane przez bank
  • Po 3 nieudanych próbach logowania lub autoryzacji operacji dostęp do wszystkich użytkowanych przez daną osobę aplikacji eurobank mobile oraz serwisu eurobank online zostaje zablokowany. Odblokowanie następuje przez kontakt z bankiem (telefonicznie pod numerem 19 000 (koszt połączenia wg taryfy operatora) lub w dowolnej placówce) lub poprzez specjalny formularz dostępny w opcji problemy z logowaniem w sekcji pomoc na stronie logowania do serwisu eurobank online. Informacją o błędnym wpisaniu kodu PIN jest znak graficzny w postaci karty do gry. Jeżeli po wpisaniu kodu PIN zobaczysz inną kartę niż ta, która pojawiła się przy aktywacji aplikacji oznacza to, że wpisałeś błędny kod PIN.

  • Aplikacja jest połączona z konkretnym urządzeniem (smartfonem/tabletem). Sama znajomość czyjegoś PINu nie pozwoli na skorzystanie z jego bankowości mobilnej, ponieważ nie da się skorzystać z aplikacji na innym urządzeniu niż przypisane do konkretnego użytkownika.
  • Przy ustalaniu PIN bank wymaga od użytkownika zastosowania bardziej skomplikowanej kombinacji cyfr niż prosty ciąg znaków (np. 123456) i powtórzenie tej samej cyfry (np. 11111111).
  • Dodatkowym zabezpieczeniem jest możliwość ustalenia osobnych limitów: pojedynczej transakcji i limitu dziennego. Każdy użytkownik może zmienić limit w serwisie eurobank online, bankowości telefonicznej lub w placówce. Limity te są niezależne od limitów operacji w serwisie eurobank online.
  • W przypadku logowania za pomocą odcisku palca wygenerowanie kodu jednorazowego (w tle), który jest wykorzystywany do logowania następuje po prawidłowym rozpoznaniu odcisku palca. Po 3 nieudanych próbach rozpoznania odcisku palca aplikacja poprosi o podanie kodu PIN.

 2. Jak bezpiecznie korzystać z aplikacji eurobank mobile? 
  • Chroń swój kod PIN. Ochrona kodu PIN jest podstawową zasadą bezpieczeństwa w bankowości, podobnie jak przy karcie płatniczej. Wpisując PIN, zwracaj uwagę, czy nikt nie widzi wpisywanych przez Ciebie cyfr. Nie podawaj nikomu haseł i innych danych służących do korzystania z bankowości mobilnej i internetowej. Nie zapisuj w pamięci smartfona/tabletu wrażliwych danych (haseł, PINu).
  • Zdecyduj o długości Twojego kodu PIN (od 4 do 8 znaków). Możesz ustawić dłuższy ciąg cyfr niż 4, nawet do 8 znaków.
  • Nie zostawiaj smartfona/tabletu bez nadzoru.
  • Ustaw blokadę ekranu Twojego urządzenia mobilnego. Zalecane jest ustawienie blokady ekranu przynajmniej w formie znaku graficznego (na urządzeniach z systemem Android) lub w formie hasła. Takie zabezpieczenie chroni dostęp do Twojego urządzenia przez osoby trzecie, a tym samym dodatkowo do aplikacji eurobank mobile.
  • Zainstaluj na swoim urządzeniu z systemem Android oprogramowanie antywirusowe.
  • Nie instaluj na swoim urządzeniu oprogramowania ze źródeł, do których nie masz zaufania.
  • Uaktualniaj oprogramowanie systemowe smartfona/tabletu udostępniane przez producenta.
  • Unikaj korzystania ze słabo zabezpieczonych sieci wifi, na przykład publicznych.
  • Zmień swój PIN, jeśli masz podejrzenie, że ktoś go poznał. Możesz to zrobić  bezpośrednio w aplikacji.
  • Jak najszybciej skontaktuj się z bankiem, jeśli utraciłeś smartfona/tablet. Zadzwoń do eurobanku na numer 19 000 (koszt połączenia wg taryfy operatora) po zapowiedzi lektora wybierając opcję Obsługa Bankowości Elektronicznej – bank zablokuje możliwość zalogowania się z wykorzystaniem aplikacji zainstalowanej na Twoim urządzeniu.
  • Nie używaj funkcji logowania za pomocą odcisku palca, jeśli na Twoim urządzeniu zarejestrowane są odciski palców osoby trzeciej - w przeciwnym razie umożliwisz dostęp do Twojego konta innym.
  • Przy korzystaniu z funkcji logowania za pomocą odcisku palca ustaw skomplikowany kod urządzenia. Jeżeli, ktoś pozna Twój kod urządzenia, będzie mógł dodać nowy odcisk palca i mieć dostęp do Twojego konta. Pamiętaj aby chronić swój kod urządzenia.

 3. W jaki sposób działa token GSM, gdy korzystam z bankowości mobilnej? 
  • TokenGSM jest zintegrowany z aplikacją. Jego wskazania wykorzystywane są do logowania i autoryzacji operacji w aplikacji eurobank mobile, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.
  • Wskazania tokena GSM są generowane w tle (w sposób niewidoczny dla użytkownika korzystającego z aplikacji eurobank mobile z opcji moje finanse) i za każdym razem weryfikowane przez bank. Jeżeli kod jednorazowy wygenerowany przez token GSM jest nieprawidłowy, zalogowanie lub autoryzacja operacji nie jest możliwa. Po trzech z rzędu błędnych próbach logowania lub autoryzacji dostęp do wszystkich użytkowanych przez daną osobę aplikacji eurobank mobile oraz serwisu eurobank online zostaje zablokowany (jego odblokowanie możliwe jest po kontakcie z bankiem).
  • Wskazanie tokena GSM oraz kod PIN znajdują się w pamięci urządzenia tylko na czas logowania lub autoryzacji transakcji, dlatego podanie kodu PIN jest wymagane przy takich operacjach jak na przykład wykonywanie przelewów.
  • Integracja z tokenem GSM to innowacyjne rozwiązanie. Bezpieczne i wygodne – nie ma potrzeby ręcznego przepisywania kodów wygenerowanych przez TokenGSM, jak w przypadku kodów SMS, nie trzeba więc wychodzić z aplikacji, aby zatwierdzić np. przelew.

 4. Logując się w serwisie eurobank online muszę podać identyfikator i długie hasło, a w aplikacji mobilnej eurobanku tylko krótki PIN. Czy to bezpieczne? 
  Tak, jest to bezpieczne rozwiązanie. Jest wiele dodatkowych mechanizmów, które podnoszą  bezpieczeństwo korzystania z aplikacji. Przy logowaniu oraz autoryzacji operacji generowane są jednorazowe wskazania tokena GSM. Jeżeli podasz błędny PIN, token GSM będzie generował błędne kody jednorazowe. Po 3 błędnych próbach dostęp do aplikacji eurobank mobile i serwisu eurobank online zostanie zablokowany. Odblokowanie następuje przez kontakt z bankiem (telefonicznie pod numerem 19 000 (koszt połączenia wg taryfy operatora) lub w dowolnej placówce) lub poprzez specjalny formularz dostępny w opcji problemy z logowaniem w sekcji pomoc na stronie logowania do serwisu eurobank onlie.
  Dodatkowym zabezpieczeniem jest możliwość ustalenia osobnych limitów: pojedynczej transakcji i limitu dziennego. Każdy użytkownik może zmienić limit w serwisie eurobank online, bankowości telefonicznej lub w placówce. Limity te są niezależne od limitów operacji w serwisie eurobank online.


 5. Obawiam się, że osoba niepowołana może łatwo poznać mój PIN – to tylko kilka cyfr. Jeżeli dodatkowo ukradnie mi telefon, to będzie mogła przelać środki na dowolne konto. Czy korzystanie z aplikacji mobilnej jest bezpieczne? 
  Ochrona PIN przy korzystaniu z usług bankowych (nie tylko aplikacji eurobank mobile, ale również kart płatniczych) to podstawa. Zwracaj uwagę, czy nikt nie widzi wpisywanych przez Ciebie cyfr.
  Ponadto warto ustawić limity transakcji dla aplikacji mobilnej w takiej wysokości, aby pozwalały na korzystanie z aplikacji (wykonywanie większości standardowych przelewów), ale jednocześnie nie pozwalały na wykonywanie operacji na znaczące kwoty przez osoby niepowołane, które przejmą Twój telefon i poznają Twój PIN.

 6. Czemu po zmianie identyfikatora trzeba ponownie aktywować aplikację mobilną? 
  Po aktywacji aplikacja mobilna na Twoim urządzeniu jest przypisana do Twojego identyfikatora w bankowości elektronicznej. Jeśli zgłosisz w banku potrzebę zmiany identyfikatora (np. ze względu na podejrzenie, że ktoś obcy zna Twój identyfikator), niezbędna będzie także ponowna aktywacja aplikacji z użyciem nowego identyfikatora. Nadanie aliasu (identyfikatora własnego) nie wpływa na użytkowanie aplikacji mobilnej uprzednio aktywowanej identyfikatorem nadanym przez Bank (w takim wypadku nie jest konieczna ponowna aktywacja).

 7. Chciałbym zablokować możliwość korzystania z aplikacji zainstalowanej na moim smartfonie/tablecie. W jaki sposób mogę to zrobić? 
  W każdej chwili możesz zastrzec token GSM zintegrowany z aplikacją. Po jego zastrzeżeniu korzystanie z aplikacji nie będzie możliwe. Zastrzeżenie tokena GSM jest możliwe w serwisie eurobank online (tylko jeżeli posiadasz inny aktywny token GSM), telefonicznie pod numerem 19 000 (koszt połączenia wg taryfy operatora), po zapowiedzi lektora wybierając opcję Obsługa Bankowości Elektronicznej, lub w placówce banku.
  Ponadto, w aplikacji eurobank mobile, w opcji „Informacje”, dostępny jest przycisk „usunięcie danych”. Skorzystanie z tego przycisku powoduje usunięcie danych jednoznacznie przypisujących aplikację do użytkownika. Po ich usunięciu korzystanie z aplikacji z opcji wymagających logowania nie będzie możliwe – konieczna będzie jej ponowna aktywacja.

 8. Czy możliwe jest zablokowanie korzystania z aplikacji mobilnej na wszystkich urządzeniach, na których z niej korzystam? 
  Tak, jest taka możliwość. Blokada obejmuje łącznie cały kanał bankowości internetowej, zatem po zablokowaniu kanału nie ma możliwości zalogowania ani do bankowości mobilnej ani do serwisu online, niezależnie od ilości urządzeń danego użytkownika. Kanał zostanie także zablokowany np. po 3-krotnym błędnym zalogowaniu. Blokada może się odbyć również na Twoje życzenie – w tym celu zadzwoń do eurobanku na numer 19 000 (koszt połączenia wg taryfy operatora), po zapowiedzi lektora wybierając opcję Obsługa Bankowości Elektronicznej.

 9. Realizuję przelew przez bankowość mobilną, a system nie prosi o podanie wskazania tokena GSM tylko ponownie o PIN, który podałem przy logowaniu się. Czy jest to prawidłowe działanie? 
  Tak, operacje wykonywane na urządzeniu w zakresie obsługi konta są w dalszym ciągu wykonywane w oparciu o wskazania tokena GSM (jego działanie odbywa się w tle). System podstawia te dane automatycznie, nie musisz więc poruszać się między tokenem a pozostałymi zakładkami. Podanie PIN ponownie przy potwierdzaniu operacji jest potrzebne do wygenerowania (w tle) wskazania tokena GSM, które jest wykorzystywane do autoryzacji operacji.

 10. Co zrobić w wypadku utraty smartfona/tabletu, na którym korzystam z eurobank mobile? 
  Jak najszybciej skontaktuj się z bankiem. Zadzwoń do eurobanku na numer 19 000 (koszt połączenia wg taryfy operatora), po zapowiedzi lektora wybierając opcję Obsługa Bankowości Elektronicznej – bank zablokuje możliwość zalogowania się z wykorzystaniem aplikacji zainstalowanej na Twoim urządzeniu. Blokada będzie jednoznaczna z zastrzeżeniem tokena GSM zintegrowanego z tą aplikacją

korzystanie z aplikacji

 1. Do jakich produktów mam dostęp, korzystając z aplikacji bankowości mobilnej? 
  • Konto,
  • Karta debetowa,
  • Lokata,
  • Rachunek oszczędnościowy,
  • Kredyty gotówkowe i ratalne,
  • Karta kredytowa.

 2. Jakie operacje mogę wykonać za pomocą eurobank mobile? 
  Za pomocą eurobank mobile możesz m.in.:
  • sprawdzić stan konta i rachunku oszczędnościowego,
  • wykonać przelewy dowolne i zdefiniowane (w tym przelewy ekspresowe i po zeskanowaniu kodów QR) oraz przelewy do Urzędu Skarbowego i ZUS
  • łatwo wysłać swój numer konta w treści emaila bądź smsa (do osób znajdujących się na liście kontaktów w Twojej książce telefonicznej/skrzynce mailowej),
  • sprawdzić aktualny harmonogram spłaty rat kredytów gotówkowych, zawnioskować o wakacje kredytowe lub częściową spłatę kredytu
  • sprawdzić informacje o swoich kartach debetowych i kredytowych, aktywować kartę lub zmienić jej limity transakcyjne)
  • założyć lokatę (z pomocą kalkulatora oprocentowania) lub rachunek oszczędnościowy,
  • szybko skontaktować się z bankiem,
  • zastrzec kartę lub dowód osobisty,
  • doładować dowolny numeru telefonu,
  • znaleźć najbliższą placówkę, bankomat lub wpłatomat eurobanku,
  • wyświetlić profilu banku w wybranym portalu społecznościowym.

 3. Jak włączyć opcję logowania za pomocą odcisku palca? 
  Aby skorzystać z możliwości logowania za pomocą odcisku palca należy posiadać urządzenie wyposażone w czytnik linii papilarnych:
  • mobilne urządzenia firmy Apple np.: iPhone 5s, iPhone 6, iPad Air 2, iPad mini3 z wersją systemu iOS9 lub nowszą. 
  • mobilne urządzenie z systemem Android np.: Samsung Galaxy S6 lub S7, Huawei P9lite lub P10, Nexus 6_ z wersją systemu Android 6.0 lub nowszą
   
  Jeżeli  Twoje urządzenie spełnia powyższe warunki, wykonaj następujące kroki:
  1. W ustawieniach urządzenia mobilnego włącz kod urządzenia i dodaj przynajmniej jeden odcisk palca
  2. Zaloguj się za do aplikacji eurobank mobile za pomocą kodu PIN, a następnie przejdź do ustawień i włącz opcję: do logowania chcę wykorzystywać odcisk palca – operacja będzie wymagała podania PINu.
  3. Przy kolejnym logowaniu do opcji moje finanse aplikacja poprosi o przyłożenie palca do czytnika linii papilarnych. W każdej chwili będziesz mógł  zalogować się także ustanowionym podczas aktywacji kodem PIN.
  Uwaga! 
  1. Jeśli na Twoim urządzeniu zarejestrowane są odciski palców osoby trzeciej nie włączaj tej funkcji – w przeciwnym razie umożliwisz dostęp do Twojego konta innym.
  2. Przy korzystaniu z funkcji logowania za pomocą odcisku palca ustaw skomplikowany kod urządzenia. Jeżeli, ktoś pozna Twój kod urządzenia, będzie mógł dodać nowy odcisk palca i mieć dostęp do Twojego konta. Pamiętaj aby chronić swój kod urządzenia.

   

 4. Czy mogę zatwierdzać transakcje odciskiem palca? 
  Nie. Odcisk palca może być wykorzystywany tylko do logowania i tylko do modułu 'moje finanse'.  Operacje wymagające dodatkowej autoryzacji  oraz logowanie do modułu 'token' nadal muszą być poprzedzone podaniem kodu PIN.

 5. Nie chcę korzystać z logowania za pomocą odcisku palca. Co mam zrobić? 
  Funkcja logowania za pomocą odcisku palca nie jest narzucana przez eurobank. Można ją włączyć dobrowolnie – nie ma obowiązku jej używania. Funkcja domyślnie nie będzie włączona, a jej włączenie będzie wymagało podania PINu. W każdej chwili będzie można także wyłączyć włączoną uprzednio funkcję logowania za pomocą odcisku palca. W tym celu wystarczy zalogować się do opcji 'moje finanse', wybrać 'ustawienia' i odznaczyć opcję 'do logowania chcę wykorzystywać odcisk palca'.

 6. Czym jest funkcja Widget? 
  To dodatek do aplikacji mobilnej, służący do podglądu salda i ostatnich operacji na koncie bez potrzeby logowania w aplikacji mobilnej. Uruchamia się go z poziomu ustawień aplikacji. Połączenie z Internetem jest niezbędne do działania usługi.

   
  W zależności od Twoich preferencji widget na urządzeniach z systemem Android może prezentować:
  • kwotę dostępnych środków w formie graficznej wyrażoną w procentach (jako % zdefiniowanej uprzednio kwoty)
  • (lub / oraz) kwotę dostępnych środków w PLN
  • (oraz - opcjonalnie) kwoty 3 ostatnich operacji na rachunku
  Na urządzeniach z systemem iOS widget może prezentować:
  • kwotę dostępnych środków w formie graficznej wyrażoną w procentach (jako % zdefiniowanej uprzednio kwoty) lub kwotę dostępnych środków w PLN
  • oraz zawsze (tylko w widoku rozszerzonym) kwoty 3 ostatnich operacji na rachunku.
   
  W przypadku urządzeń systemem Windows Phone widget (aktywny kafelek) prezentuje kwotę dostępnych środków w PLN oraz kwoty 3 ostatnich operacji na rachunku.


   
  Poniżej przedstawiono przykładowy widok widgeta (aktywnego kafla) na 3 różnych mobilnych systemach operacyjnych:

  Widget dla systemu Android:

  Widget dla systemu iOS:

  Aktywny kafelek dla systemu Windows Phone:

 7. Jak uruchomić Widget na telefonie/tablecie? 
  Widget / aktywny kafelek jest dostępny na urządzenia z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Sposób uruchomienia wigdetu różni się w zależności od systemu.
   
  Android:
  Najpierw należy umieścić widget na pulpicie – w tym celu przytrzymaj palec na pulpicie urządzenia, wyświetli się menu, wybierz opcję widget lub aplikacje i widety, wyszukaj widget z logo eurobanku i przeciągnij go na wolne pole na pulpicie urządzenia.
  Po umieszczeniu widgetu na pulpicie konieczna jest jego konfiguracja w aplikacji eurobank mobile (po zalogowaniu).
   
  iOS:
  Na ekranie pulpitu przeciągnij palcem w dół, zaczynając od górnej krawędzi ekranu – pojawi się ekran powiadomień. W sekcji „dzisiaj” odszukaj przycisk „edycja” – powinien być na samym dole - i kliknij go. Następnie kliknij na ikonę „+” znajdującą się przy logo aplikacji eurobank. Po dodaniu widgeta konieczna jest jego konfiguracja w aplikacji eurobank mobile (po zalogowaniu).
   
  Windows Phone:
  Po zainstalowaniu aplikacji eurobank mobile, należy umieścić skrót do aplikacji (jej ikonę) na pulpicie. W tym celu, mając wyświetlony widok pulpitu, przeciągnij widok w lewo (zaczynając od prawej krawędzi wyświetlacza). Następnie na liście zainstalowanych aplikacji odszukaj „eurobank mobile” i przytrzymaj palec na tej nazwie. Wyświetli się menu, z którego wybierz opcję „przypnij do ekranu startowego”. Po dodaniu skrótu (widgeta w formie aktywnego kafelka) konieczna jest jego konfiguracja w aplikacji eurobank mobile (po zalogowaniu).

 8. Gdzie w aplikacji eurobank można skonfigurować widget? 
  Aby skonfigurować widget, wybierz opcję „ustawienia” w menu dolnym widocznym po zalogowaniu do opcji moje finanse.

  W przypadku systemu Android:

  Na wyświetlonej formatce wprowadź / wybierz następujące dane:
  - rachunek, którego dane będą prezentowane,
  - nazwę rachunku (opcjonalnie),
  - zaznacz wskaźnik graficzny (jeśli chcesz, aby widget prezentował stan Twojego konta w %), a następnie określ kwotę na rachunku, która będzie oznaczała wartość 100%.

  Przykład:
  Masz na rachunku kwotę 550 PLN. W ustawieniach wpisałeś, że wartość dla 100% to 1000 PLN. Widget będzie prezentował wartość 55%.

  - zaznacz dostępne środki w PLN jeżeli chcesz, by widget prezentował dokładną kwotę w PLN,
  - zaznacz 3 ostatnie operacje jeżeli chcesz, by widget prezentował kwoty dla 3 ostatnich operacji na wybranym rachunku,

  Po wpisaniu wszystkich wartości naciśnij aktywuj widget.

  W przypadku systemu iOS:

  Na wyświetlonej formatce wprowadź / wybierz następujące dane:
  - rachunek, którego dane będą prezentowane,
  - nazwę rachunku (opcjonalnie),
  - wybierz sposób prezentacji dostępnych środków: 
   
   
  - w formie wskaźnika graficznego (jeśli chcesz, aby widget prezentował stan Twojego konta w %), a następnie określ kwotę na rachunku, która będzie oznaczała wartość 100%.
  Przykład: 
  Masz na rachunku kwotę 550 PLN. W ustawieniach wpisałeś, że wartość dla 100% to 1000 PLN. Widget będzie prezentował wartość 55%.
  - kwota w PLN – jeżeli chcesz, by widget prezentował dokładną kwotę dostępnych środków w PLN.

  Po wpisaniu wszystkich wartości naciśnij aktywuj widget.


  W przypadku systemu Windows Phone:

  Po wejściu do ustawień wybierz opcję „wyświetlaj stan konta na kafelku aplikacji”. Następnie wybierz rachunek, którego dane będą prezentowane. Możesz także zdecydować, aby tło kafelka było przezroczyste.
   

 9. Dlaczego po włączeniu funkcji widget prezentuje on wartość „0”? Co oznacza półokrąg z procentami na widgecie?  
  Widget pokazuje zawsze stan środków dostępnych aktualnie na koncie, wyrażony w procentach.
  Dla 0 PLN na koncie widget prezentuje 0%, a Ty określasz kwotę, jaka ma być ustawiona dla 100%. 
  Przykład:
  Klient w ustawieniach telefonu wpisał, że wartość dla 100% to 1 000 PLN. W tej chwili ma na rachunku 500 PLN, więc widget będzie prezentował wartość 50% (półokrąg będzie też w połowie czerwony).

 10. Dlaczego po zainstalowaniu aplikacji, kiedy chcę dokonać przelewu, bez względu na wysokość kwoty, pokazuje się komunikat "Kwota transakcji przekracza kwotę limitu pojedynczej transakcji"? 
  Przyczyną są limity transakcji ustanowione na 0 PLN. Limit można zmienić w serwisie eurobank online (opcja eurobank online / dane osobowe i limity), za pośrednictwem bankowości telefonicznej lub w dowolnej placówce banku. Każdy może dostosować wysokość limitu do swoich indywidualnych potrzeb. Co więcej, ustanowienie limitu dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo korzystania z aplikacji.

 11. Czy korzystając z aplikacji ponoszę jakieś koszty? 
  Za pobranie, uruchomienie i korzystanie z aplikacji eurobank nie pobiera żadnych opłat. Ponosisz jednak koszt związany z opłatą za transfer danych według stawek operatora.

 12. Czy mogę korzystać z części funkcjonalności aplikacji mobilnej bez połączenia z siecią? 
  Tak, z zakładek: token, kontakt, zmiana PIN, społeczności (bez przechodzenia na stronę np. facebook), informacje oraz demo.

 13. Czemu nie można wrócić do menu głównego z listą produktów bez wylogowania? 
  Do menu głównego z listą produktów można wrócić z każdego miejsca aplikacji, klikając logo eurobanku na górnym czerwonym pasku.

 14. Do jakich operatorów mogę doładować telefon za pośrednictwem aplikacji? 
  Za pośrednictwem aplikacji można doładować telefon u tych samych operatorów, co za pośrednictwem serwisu eurobank online. Są to m.in. Play, Plus, T-mobile, Orange, Virgin Mobile.

 15. Próbuję wybrać zakładkę Moje finanse, a aplikacja wyświetla komunikat – Błąd połączenia. Co może być przyczyną? 
  Taki komunikat jest wyświetlany w przypadku braku połączenia z Internetem (warto zweryfikować ustawienia smartfona/tabletu i sprawdzić, czy włączony jest transfer danych, ewentualnie skontaktować się z operatorem).

 16. Czym jest „aktywny kafelek” w aplikacji na urządzenia z systemem Windows Phone? 
  Funkcja aktywnego kafelka w aplikacji eurobank mobile służy do podglądu salda i ostatnich operacji na koncie bez potrzeby logowania w aplikacji. Uruchamia się go z poziomu ustawień aplikacji. Połączenie z Internetem jest niezbędne do działania tej funkcji. Dane widoczne na kafelku aplikacji aktualizowane są co 30 minut.

 17. Jak dokonać aktualizacji aplikacji?  
  Bank stale rozwija aplikację eurobank mobile i co pewien czas udostępnia jej nową wersję. W niektórych przypadkach po udostępnieniu nowej wersji aplikacji zaktualizuje się ona automatycznie, bez udziału użytkownika. Aktualizacji można też dokonać samodzielnie. Najbardziej uniwersalny sposób ręcznej aktualizacji jest następujący:

  Uruchom odpowiedni dla Twojego urządzenia sklep z aplikacjami:
  • Sklep Play – urządzenia z Androidem
  • App Store – urządzenia z systemem iOS
  • Windows Phone Store – urządzenia z systeme Windows Phone

  Wybierz opcję wyszukiwania i wpisz „eurobank” lub „eurobank mobile” - nasza aplikacja ma znane Ci logo.

  Aplikację eurobank mobile znajdziesz też bezpośrednio pod linkami:

płatności mobilne VISA

 1. Jak aktywować płatności mobilne Visa? 
  Aktywacja usługi jest dostępna dla posiadaczy kont eurobanku  z dostępem do aplikacji mobilnej  i telefonów z systemem operacyjnym Android min. 4.4 z opcją komunikacji NFC. Można ją zlecić w aplikacji mobilnej eurobanku.

  Aby aktywować płatności mobilne Visa należy:
  1. Zalogować się do aplikacji mobilnej eurobanku
  2. Na głównym ekranie wybrać opcję "aktywuj płatności mobilne".
  3. Zapoznać się z opisem usługi, zweryfikować i potwierdzić wszystkie dane.
  4. Wprowadzić kod PIN do aplikacji mobilnej.
  5. Po zakończeniu instalacji karty, zostanie wyświetlone powiadomienie o aktywacji. Od tego momentu karta mobilna jest już aktywna i można jej używać przy płatnościach za zakupy.
  Aby płacić za zakupy powyżej 50 zł, należy pobrać PIN do karty – wskazówki znajdziesz w poczcie serwisu eurobank online. 
  Aktywacja płatności mobilnych Visa jest jednorazowa – przy każdej kolejnej płatności telefonem, już nie będzie potrzeby logowania się do aplikacji.

  Uwaga! 
  Przed pierwszą płatnością należy włączyć w telefonie opcję komunikacji NFC w ustawieniach telefonu.

 2. Jak pobrać PIN do karty dla płatności mobilnych Visa? 
  PIN jest dostarczany przez Bank poprzez SMS. W celu jego otrzymania konieczne jest zalogowanie się do serwisu bankowości internetowej eurobank online i wykorzystanie kodu, który znajdziesz w wiadomości przesłanej na wewnętrzną skrzynkę pocztową serwisu. Kod ten należy przesłać poprzez SMS na nr telefonu 608 921 674 (koszt wg taryfy operatora). W odpowiedzi otrzymasz PIN dla Twojej karty mobilnej.

  Ważne!
  Zapamiętaj PIN do karty, a wiadomość SMS usuń.

 3. Jak uniknąć występowania błędów przy dokonywaniu płatności telefonem – dotyczy „błędu 1013 Błąd w komunikacji NFC”? 
  Dokonując płatności telefonem ważne jest aby odpowiednio przyłożyć go do czytnika zbliżeniowego na terminalu płatniczym.

  Przed dokonaniem płatności sprawdź więc, gdzie w Twoim telefonie znajduje się antena NFC. W różnych modelach telefonów może być ona zlokalizowana w różnorakich miejscach  np. w większości telefonów marki Samsung antena NFC znajduje się przy baterii. Zazwyczaj producenci oznaczają to miejsce na obudowie lub na foli ochronnej symbolem NFC np.logo płatności NFC Informacja ta jest pomocna przy dokonywaniu transakcji zbliżeniowej.

  Jeśli zbliżysz telefon do terminala: 
  • bezpośrednio tą częścią, w której znajduje się antena NFC;
  • możliwie blisko miejsca gdzie na terminalu znajduje się lub wyświetla ikona płatności zbliżeniowychikona płatności zbliżeniowy Visa PayWave   ;
  • i stabilnie utrzymasz do czasu usłyszenia sygnału dźwiękowego terminala i pojawienia się na ekranie telefonu wizerunku karty z kwotą transakcji;
  to pozwoli to na prawidłowe zrealizowanie płatności w komunikacji NFC między sprzętami (telefonem i terminalem) i zminimalizuje możliwość wystąpienia błędu.

  W razie jednak wystąpienia błędu 1013 (który mówi właśnie o problemie w komunikacji NFC między sprzętami), wystarczy powtórzyć czynność i zbliżyć telefon do terminala raz jeszcze, zgodnie z powyższymi wskazówkami.

 4. Jak zastrzec kartę mobilną? 
  Tak jak każdą kartę płatniczą, czyli niezwłocznie po zgubieniu lub kradzieży telefonu z zainstalowaną kartą mobilną należy skontaktować się z Bankiem:
  • telefonicznie – dzwoniąc pod całodobowy numer 19 000 (koszt wg taryfy operatora) lub za pośrednictwem Systemu Zastrzegania Kart pod numerem + 48 828 828 828 (koszt wg taryfy operatora) 
  • osobiście – odwiedzając dowolną placówkę eurobanku
  • przez Internet – za pośrednictwem serwisu bankowości elektronicznej eurobank online lub w aplikacji mobilnej

 5. Czy korzystanie z płatności mobilnych jest bezpieczne? 
  Karty mobilne są chronione poprzez zastosowanie najnowszych technik szyfrowania i rozwiązań w ramach technologii HCE (z ang. Host Card Emulation) udostępnionej przez organizację płatniczą Visa. Dzięki temu nie jest możliwe:
  • odczytanie zbliżeniowo danych karty, które pozwoliłyby na dokonanie nieuprawnionych transakcji
  • przypadkowe ani podwójne dokonanie płatności zbliżeniowej – jej zlecenie wymaga najpierw odblokowania telefonu a kwota za zakup jest pobierana tylko raz, nawet jeśli telefon został kilkukrotnie zbliżony do czytnika 
  • dokonanie transakcji bez jej weryfikacji w Banku – w trakcie autoryzacji każdej płatności sprawdzenie są dostępne środki na Twoim rachunku, status i limity transakcyjne karty
   
  Ponadto płatności mobilne wymagają potwierdzenia PINem dla kwoty zakupu powyżej 50 zł (tak jak w przypadku płatności zbliżeniowych wykonywanych kartą zbliżeniową) oraz są monitorowane przez systemy bezpieczeństwa Banku, które reagują w przypadku zidentyfikowania nietypowej bądź podejrzanej aktywności karty. 

inne

 1. Gdzie zgłaszać błędy i uwagi dotyczące aplikacji? 
  Uwagi najlepiej zgłaszać za pośrednictwem serwisu eurobank online lub telefonicznie pod numerem 19000 (koszt połączenia wg taryfy operatora) po zapowiedzi lektora wybierając opcję Obsługa Bankowości Elektronicznej

 2. Czy jest dostępna instrukcja korzystania z aplikacji mobilnej? 
  Tak, instrukcja jest dostępna

aplikacja na zegarek Apple Watch

 1. Czym jest aplikacja na zegarek Apple Watch? 

  Aplikacja na zegarek Apple Watch jest formą widgetu - dodatku do aplikacji eurobank mobile instalowanej na iPhone’ie. Może być ona zainstalowana na inteligentnym zegarku firmy Apple, po uprzednim połączeniu go w parę z iPhone’em z aktywną aplikacją eurobank.


 2. Jakie funkcje posiada aplikaca/widget na Apple Watch? 
  Aplikacja na Apple Watch może prezentować:
  • kwotę dostępnych środków w formie graficznej wyrażoną w procentach (jako % zdefiniowanej uprzednio kwoty)
  • kwotę dostępnych środków w PLN
  • 7 ostatnich operacji wraz z ich szczegółami
  • bezpłatne mobilne powiadomienia do konta  (po uprzednim skonfigurowaniu powiadomień w serwisie eurobank online)

 3. Kto może korzystać z aplikacji na zegarek Apple Watch? 
  Z  aplikacji na zegarek Apple Watch mogą korzystać klienci, którzy:
  • posiadają zainstalowaną aplikację eurobank mobile na telefonie firmy Apple - iPhone’ie  5 lub nowszy,  z systemem iOS w wersji minimum 9 (iOS9)
  • posiadają zegarek Apple Watch z systemem operacyjnym WatchOS w wersji min. 2.2 i połączą go w parę z iPhone’em z zainstalowaną aplikacją mobilną eurobanku.

 4. Jak zainstalować aplikację eurobanku na Apple Watch? 
  Aby zainstalować aplikację eurobanku na zegarku firmy Apple należy wykonać następujące czynności:
  1. pobierz i zainstaluj aplikację mobilną eurobanku na iPhone’ie (patrz instalacja aplikacji
  2. zaloguj się do aplikacji mobilnej eurobanku na iPhone’ie i w ustawieniach aplikacji włącz opcję „aktywuj Apple Watch”
  3. połącz w parę zegarek z telefonem
  4. jeśli aplikacja na zegarku nie pojawi się automatycznie, uruchom aplikację Watch na iPhone’ie, wyszukaj aplikację eurobanku, a następnie stuknij ją i wybierz „Pokazuj program na Apple Watch”

 5. Chciałbym odbierać powiadomienia do konta na zegarku Apple Watch. Jak to zrobić? 
  Jeżeli odbierasz powiadomienia mobilne do konta na iPhone’ie, po sparowaniu go z Apple Watch powiadomienia będziesz mógł odbierać także na zegarku. Jeżeli nie skonfigurowałeś powiadomień mobilnych, możesz zrobić to w każdej chwili w serwisie eurobank online, korzystając z opcji „ustawienia”.


zapraszamy do kontaktu

masz pytanie?
napisz do nas

wypełnij formularz

zadzwoń do nas
19 000
24h/7dni
koszt połączenia
wg taryfy operatora

zapraszamy
do placówek

znajdź placówkę
X
zainstaluj aplikację
„eurobank mobile”
Nie pokazuj więcej tego komunikatu. Potwierdź »