Jak oceniasz naszą stronę?

Twoja opinia jest dla nas ważna. Będziemy wdzięczni za wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej serwisu eurobank.pl.

1. Jaki był cel Twojej wizyty na stronie eurobank.pl?
1. Informacji o jakim produkcie/usłudze poszukiwałaś/-eś?
1. Czy znalazłaś/-eś wszystkie informacje, których poszukiwałaś/-eś?
1. Jakich informacji zabrakło lub jakie były niezrozumiałe?
1. Jak oceniasz stronę eurobank.pl?
1. Jeśli masz dodatkowe uwagi, wpisz je poniżej:
loading...

pytania i odpowiedzi


kredyt gotówkowy


 1. Gdzie mogę otrzymać kredyt gotówkowy? 
  Kredyt gotówkowy można otrzymać w placówkach eurobanku. Nasze oddziały mieszczą się w centrach miast, galeriach handlowych i hipermarketach. Są do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Przed wizytą w placówce banku, można zorientować się w możliwości zaciągnięcia kredytu dzwoniąc na naszą infolinię - 19 000 (koszt jak za połączenie lokalne wg stawki operatora).

 2. Jakie dokumenty są potrzebne? 
  W eurobanku wymagamy tylko podstawowych dokumentów. Aby uzyskać kredyt trzeba okazać dowód osobisty oraz dokument potwierdzający uzyskiwane dochody, np. zaświadczanie o dochodach z zakładu pracy, decyzję o przyznaniu emerytury itp. Więcej informacji o dokumentach znaleźć można tutaj.

 3. Jaką kwotę mogę otrzymać? 
  W eurobanku można otrzymać kwotę w przedziale od 500 zł do 120 000 zł. Zależy od wysokości osiągniętych dochodów.

 4. Jak długo czeka się na pieniądze? 
  Staramy się działać szybko. Dzięki temu większość naszych Klientów otrzymuje pieniądze w 15 minut, często podczas jednej wizyty w galerii handlowej lub w hipermarkecie. W wyjątkowych sytuacjach, Klienci czekają na pieniądze maksymalnie do 2 dni roboczych.

 5. Czy kredyt można spłacić wcześniej? 
  Klient eurobanku może dokonać wcześniejszej całkowitej lub częściowej spłaty kredytu w dowolnym momencie bez konieczności informowania o tym banku. W związku z całkowitą i częściową spłatą pożyczki klient nie ponosi żadnych kosztów.

 6. Spłacam już jeden kredyt, czy mogę uzyskać kolejny? 
  Tak, w przypadku regularnej spłaty kredytu w eurobanku, można zaciągnąć kolejny kredyt tylko za okazaniem dokumentu tożsamości oraz wybranego dokumentu potwierdzającego dochód. Kolejny kredyt oferowany jest  Klientom banku nawet następnego dnia po uruchomieniu aktualnie posiadanej pożyczki. O możliwości otrzymania kolejnej pożyczki Klient może dowiedzieć się  w placówce lub dzwoniąc na infolinię. Klienci którzy wyrazili chęć otrzymywania informacji o dostępnych dla nich ofertach/ produktach bankowych otrzymają również informację pocztą. Warunkiem otrzymania kolejnej pożyczki gotówkowej jest pozytywna weryfikacja zdolności kredytowej Klienta.

 7. Jakie dochody trzeba osiągnąć, aby otrzymać kredyt w eurobanku? 
  Aby wnioskować o kredyt w eurobanku wystarczy osiągnąć dochód w wysokości minimum 380 zł miesięcznie. Uzyskanie kredytu zależy od wyniku badania zdolności kredytowej.

 8. W jaki sposób mogę wypłacić uzyskany kredyt? 
  Masz kilka sposobów wypłaty kredytu:
  • w placówce banku – wypłata gotówki do ręki
  • jako przelew pieniędzy na konto wskazane przez Ciebie
  • w bankomacie za pomocą karty Visa Electron, którą klient  może otrzymać  po podpisaniu umowy kredytowej  - dzięki temu możesz pieniądze wypłacić  na miejscu  i od razu przeznaczyć je na zakupy

 9. W jaki sposób mogę spłacać kredyt? 
  Istnieje kilka możliwości spłaty kredytu: wpłata gotówkowa w placówce, przelew z innego banku lub  wpłata we wpłatomacie.
  Wpłatomat, zwany również bankomatem do wpłat, jest urządzeniem do przyjmowania wpłat bezpośrednio na konto klienta. Środki księgują sie na koncie od razu po dokonaniu transakcji. Eurobank jako pierwszy na rynku wprowadził to urządzenie do użytku.

 10. Czy cudzoziemiec może otrzymać kredyt w eurobanku? 
  Niestety nie. Eurobank udziela kredytów jedynie obywatelom polskim. Obcokrajowcom możemy zaproponować otwarcie konta osobistego – wymagamy jedynie przedstawienia karty pobytu.

 11. Jakie źródła dochodu są honorowane przez eurobank? 
  eurobank akceptuje różne źródła dochodu – zarówno umowę o pracę, dochody z prowadzenia działalności gospodarczej, emeryturę, zasiłek przedemerytalny, rentę, umowy cywilno-prawne oraz umowy najmu/dzierżawy. Dokładne informacje o wymaganych dokumentach można znaleźć w zakładce 'niezbędne dokumenty' na każdej stronie produktu.

 12. Czy można uzyskać kredyt w eurobanku, jeżeli uzyskuje się dochód za granicą? 
  Tak, istnieje taka możliwość. W przypadku, gdy są Państwo zatrudnieni poza granicami Polski, dochód taki może stanowić podstawę udzielenia kredytu pod warunkiem rozliczania go w Urzędzie Skarbowym na terytorium Polski. Firma, w której są Państwo zatrudnieni powinna posiadać przedstawicielstwo w Polsce. Wymagane jest również, aby firma posiadała numer NIP i REGON.


zapraszamy do kontaktu

masz pytanie?
napisz do nas

wypełnij formularz

porozmawiaj
na czacie

zacznij rozmowę

zapraszamy
do placówek

znajdź placówkę
X
zainstaluj aplikację
„eurobank mobile”
Nie pokazuj więcej tego komunikatu. Potwierdź »