Jak oceniasz naszą stronę?

Twoja opinia jest dla nas ważna. Będziemy wdzięczni za wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej serwisu eurobank.pl.

1. Jaki był cel Twojej wizyty na stronie eurobank.pl?
1. Informacji o jakim produkcie/usłudze poszukiwałaś/-eś?
1. Czy znalazłaś/-eś wszystkie informacje, których poszukiwałaś/-eś?
1. Jakich informacji zabrakło lub jakie były niezrozumiałe?
1. Jak oceniasz stronę eurobank.pl?
1. Jeśli masz dodatkowe uwagi, wpisz je poniżej:
loading...

kiedy rozpoczęliśmy


Historia franczyzy eurobanku sięga roku 2007.

Rok 2007 był rokiem wielu nowych, strategicznych projektów dla eurobanku. Eurobank - „najszybciej rozwijający się Bank” (w rankingu 50 największych banków w Polsce (2006) postawił na rozwój sieci sieci odziałów, rozpoczynając projekt budowy sieci placówek partnerskich. Eurobank nadał placówkom partnerskim pełną funkcjonalność właściwą dotychczas własnym oddziałom banku oraz jako pierwszy udostępnił agencjom rzeczywisty system banku (przedtem agencje pracowały na nakładkach na systemie informatycznym).

23 marca 2007 r. ruszyła pierwsza placówka franczyzowa eurobanku w Kole. System partnerski eurobanku spotkał się z dużym zainteresowaniem - eurobank zamknął rok 2007 z liczbą 38 placówek franczyzowych. Dzięki placówkom partnerskim eurobank dociera ze swoją ofertą do Klientów w mniejszych miejscowościach, który często nie korzystają z usług banków lub korzystają z usług konkurencji. W placówce franczyzowej Klient może liczyć na dostępność tych samych produktów, co w placówce własnej z zachowaniem takich samych, wysokich standardów obsługi klienta.

Przejrzystość i bezpieczeństwo naszej oferty sprawia, że sieć placówek dynamicznie się rozwijała. W rok od powstania pierwszej placówki wystartowała 50 placówka franczyzowa w Trzebinii.

Eurobank stale doskonali swoją ofertę dla nowych i obecnych partnerów. W celu podniesienia umiejętności doradców placówek franczyzowych eurobank wzbogaca ofertę bezpłatnych szkoleń – oferując szkolenia z zakresu technik sprzedaży, pozyskiwania klientów oraz staże (szkolenie praktyczne) w placówce własnej, a także bogaty program e-szkoleń.  Szeroka lista dostępnych lokalizacji w całej Polsce, niskie koszty inwestycji po stronie Partnera uczyniła system partnerski eurobanku dostępnym dla każdego zorientowanego na sukces. Dynamicznie wzrastała również liczba „multifranczyzobiorców ” – obecnych Partnerów eurobanku, którzy na bazie sukcesów w prowadzeniu placówki franczyzowej zdecydowali się na otwarcie kolejnych pod logiem eurobankpartner.

Dynamiczny rozwój sieci placówek doprowadził do otwarcia 100-tnej placówki franczyzowej, co miało miejsce w Kartuzach 30.04.2009.
 
Dziś eurobank może się pochwalić liczbą niemal 240 placówek franczyzowych, które skutecznie realizują strategię Banku i docierają z ofertą eurobanku do klientów w całej Polsce. Eurobank stale dba o jakość pracy placówek i satysfakcję swoich Partnerów - szkolimy Agentów i ich pracowników już nie tylko z wiedzy o produktach, ale także z właściwego podejścia do klienta i efektywnego zarządzania pracą placówki.
X
zainstaluj aplikację
„eurobank mobile”
Nie pokazuj więcej tego komunikatu. Potwierdź »