Jak oceniasz naszą stronę?

Twoja opinia jest dla nas ważna. Będziemy wdzięczni za wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej serwisu eurobank.pl.

1. Jaki był cel Twojej wizyty na stronie eurobank.pl?
1. Informacji o jakim produkcie/usłudze poszukiwałaś/-eś?
1. Czy znalazłaś/-eś wszystkie informacje, których poszukiwałaś/-eś?
1. Jakich informacji zabrakło lub jakie były niezrozumiałe?
1. Jak oceniasz stronę eurobank.pl?
1. Jeśli masz dodatkowe uwagi, wpisz je poniżej:
loading...

odpowiedzialny biznes i sponsoring


Wspieramy bezpieczeństwo


eurobank przez kilka lat wspierał prowadzoną przez Związek Banków Polskich Kampanię Informacyjną Systemu Dokumenty Zastrzeżone, chroniącą osoby, które utraciły swoje dokumenty tożsamości. Od lipca 2013 roku umożliwiamy zastrzeganie utraconych dokumentów tożsamości nie tylko swoim klientom (jak dotychczas), ale także osobom spoza tego grona. Dzięki temu każdy Polak może u nas zastrzec swoje dokumenty.

Pomagamy

Nasi pracownicy często angażują się w działania społeczne oraz charytatywne m.in. wsparcie Domu Dziecka, akcję honorowego krwiodawstwa, akcje typu „Szlachetna Paczka”, czy zbiórka starych telefonów, ubrań i artykułów szkolnych dla potrzebujących.

Citizen Commitment

Aktywnie uczestniczymy w inicjatywie Grupy Societe Generale promującej team spirit i zaangażowanie na rzecz potrzebujacych. W 2014 r., w ramach obchodów 150-lecia Grupy, wzięliśmy udział w rozgrywkach piłkarskich Citizen Commitment Games połączonych ze zbieraniem środków przez drużyny piłkarskie pracowników banku na rzecz Fundacji „Pożywienie Darem Serca“ i GPAS Praga. W 2015 r. dołączyliśmy do inicjatywy Citizen Commitment Time, angażującej pracowników poprzez sport i kulturę do wspierania osób potrzebujących. Uczestnicy akcji, pod hasłem „Ktoś czeka na Twój ruch”, sprawdzali swoją kondycję na rowerach treningowych a także stacjonarnych w ramach eurobike - wieloletniej inicjatywy banku. Kilometry pokonane na rowerach przez pracowników przeliczyliśmy na złotówki i przekazaliśmy na rzecz Świetlicy Terapeutycznej wrocławskiej Fundacji Rosa.

W 2017 r. angażowaliśmy się w inicjatywę Grupy w ramach akcji Our People Round The World: www.ourpeople.pl  
Prezentacja podsumowująca akcję >> zobacz.

Wspieramy inicjatywy kulturalne i sportowe


Płyty RAM Cafe

eurobank jest głównym Partnerem płyt Ram Cafe, części od 6 do 11, wydawanych przez wrocławską rozgłośnię Radio RAM. Albumy są autorską kompilacją utworów z gatunku smooth jazz, chillout i lounge.

Bilans serii "Ram Cafe" to 2 Platynowe i 4 Złote Płyty oraz ponad 130 tysięcy sprzedanych egzemplarzy. Płyta Ram Cafe 6 w niecały miesiąc od premiery w 2011 otrzymała status Złotej Płyty.

Festiwal JAZZTOPAD

eurobank w latach 2012-2015 był głównym partnerem wrocławskiego festiwalu muzyki jazzowej - Jazztopad. Jazztopad to wydarzenie na europejskim poziomie. Świadczy o tym zarówno dobór gwiazd światowego formatu, jak i wyjątkowe kompozycje tworzone specjalnie na tę okazję. Organizatorem festiwalu jest Narodowe Forum Muzyki.
 

Wrocław Open

eurobank znalazł się w gronie sponsorów Zawodowego Turnieju Tenisowego Mężczyzn Wrocław Open 2015 z serii ATP Challenger Tour. We wrocławskiej Hali Orbita w dniach 16-22 lutego 2015 r. o pulę nagród w wysokości 85 tys. euro rywalizowało trzydziestu dwóch zawodników z czołówki rankingu ATP.
 

Prosimy o przesyłanie zapytań sponsorskich na adres: sponsoring@eurobank.pl
X
zainstaluj aplikację
„eurobank mobile”
Nie pokazuj więcej tego komunikatu. Potwierdź »