Jak oceniasz naszą stronę?

Twoja opinia jest dla nas ważna. Będziemy wdzięczni za wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej serwisu eurobank.pl.

1. Jaki był cel Twojej wizyty na stronie eurobank.pl?
1. Informacji o jakim produkcie/usłudze poszukiwałaś/-eś?
1. Czy znalazłaś/-eś wszystkie informacje, których poszukiwałaś/-eś?
1. Jakich informacji zabrakło lub jakie były niezrozumiałe?
1. Jak oceniasz stronę eurobank.pl?
1. Jeśli masz dodatkowe uwagi, wpisz je poniżej:
loading...

o Opera


OPERA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. powstało w 2004 roku i jest pierwszym niezależnym TFI w Polsce. Towarzystwo zostało utworzone przez zespół specjalistów w dziedzinie zarządzania aktywami z najdłuższym na polskim rynku doświadczeniem, potwierdzonym ponadprzeciętnymi wynikami inwestycyjnymi i wieloma sukcesami.

OPERA TFI osiągnęło pozycję lidera w zakresie funduszy pieniężnych i obligacyjnych, a zarządzany przez  Towarzystwo fundusz Novo Gotówkowy otrzymał od serwisu Analizy Online nagrodę Alfa 2013 - tytuł dla najlepszego funduszu roku 2013 w najbezpieczniejszej kategorii funduszy gotówkowych i pieniężnych. Obok funduszy dłużnych, także fundusze akcyjne, aktywnej alokacji i zrównoważone notują wysokie wyniki w swoich grupach, zajmując od początku roku regularnie miejsca w czołówce swoich kategorii.

Lata 2013 i 2014 to czas szczególnie dynamicznego wzrostu aktywów i rozwoju oferty OPERA TFI. Wartość aktywów w samym tylko funduszu parasolowym Novo FIO przekroczyła 1 mld zł w pierwszym półroczu 2014 roku. Łączna wartość aktywów zarządzanych przez OPERA TFI wzrosła z 1,336 mld na koniec 2012 do 2,153 mld złotych na koniec sierpnia 2014 roku. 

notowania funduszy

Sprawdź notowania funduszu Novo!

wyślij formularz, oddzwonimy!

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Dołożymy wszelkich starań, aby kontakt zwrotny ze strony Banku nastąpił w najkrótszym możliwym terminie, nie później niż w ciągu 2 dni roboczych.
Wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie.
 

zapraszamy do kontaktu

zadzwoń do nas
19 000
24h/7dni; koszt połączenia wg taryfy operatora

zapraszamy do placówek
znajdź placówkę

X
zainstaluj aplikację
„eurobank mobile”
Nie pokazuj więcej tego komunikatu. Potwierdź »