wyraź opinię

Jak oceniasz naszą stronę?

Twoja opinia jest dla nas ważna. Będziemy wdzięczni za wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej serwisu eurobank.pl.

1. Jaki był cel Twojej wizyty na stronie eurobank.pl?
1. Informacji o jakim produkcie/usłudze poszukiwałaś/-eś?
1. Czy znalazłaś/-eś wszystkie informacje, których poszukiwałaś/-eś?
1. Jakich informacji zabrakło lub jakie były niezrozumiałe?
1. Jak oceniasz stronę eurobank.pl?
1. Jeśli masz dodatkowe uwagi, wpisz je poniżej:
loading...

lokata z funduszem „para na plus”

chcesz połączyć bezpieczne oszczędzanie z nowoczesną inwestycją?

Właśnie po to stworzyliśmy w eurobanku "parę na plus", czyli połączenie tradycyjnej lokaty bankowej i inwestycji w fundusz.

Dzięki inwestycji w promocyjną lokatę z funduszem, połowa Twoich środków wypracowuje zysk na atrakcyjnie oprocentowanej lokacie, nawet 7% w skali roku, a druga inwestowana jest w subfundusz Allianz Selektywny wydzielony w ramach Allianz Fundusz Inwestycyjny Otwarty.

Minimalna kwota inwestycji to 5.000 zł – maksymalna zależy tylko od Ciebie.
Lokatę z funduszem "para na plus" otworzysz w dowolnej placówce eurobanku.

Promocja przedłużona do 31.08.2014 r.


inwestycja pół na pół (50/50) w lokatę i fundusz to podwójne korzyści:

Lokata
  • do wyboru okresy 4 lub 6 miesięcy
  • atrakcyjne, stałe oprocentowanie:
okres oprocentowanie w skali roku
4 miesiące 7%
6 miesięcy 6%
  • kapitalizacja odsetek na zakończenie okresu lokaty
Fundusz Allianz Selektywny
  • opłata manipulacyjna za nabycie jednostek  obniżona o 75%  pod warunkiem inwestowania w subfundusz przez minimum 12 miesięcy
Szczegóły dotyczące Allianz Selektywny znajdziesz tutaj.
Oferta promocyjna polega na jednoczesnej inwestycji w lokatę i w fundusz inwestycyjny Allianz Selektywny środków w wysokości po min. 2 500 zł na każdy produkt. Minimalna łączna kwota inwestycji wynosi zatem 5 000 zł. Zerwanie lokaty przed upływem okresu lokaty powoduje całkowitą utratę odsetek. Zlecenie zbycia jednostek funduszu przed upływem 12 miesięcy – licząc od daty wyceny nabycia jednostek – skutkuje pobraniem opłaty w kwocie równej 75% opłaty manipulacyjnej, z której Klient został zwolniony przy nabywaniu jednostek.

Euro Bank S.A. nie świadczy usług doradztwa inwestycyjnego, jak również nie udziela porad, czy rekomendacji związanych z inwestowaniem w fundusze inwestycyjne. Ostateczna decyzja zainwestowania własnych środków należy wyłącznie do Klienta. Fundusz Allianz Selektywny nie gwarantuje realizacji założonego celu i wyniku inwestycyjnego. Uczestnik musi liczyć się z możliwością utraty kapitału zainwestowanego w fundusz inwestycyjny. Zlecenie zbycia jednostek funduszu przed upływem 12 miesięcy – licząc od daty wyceny nabycia jednostek – skutkuje pobraniem opłaty w kwocie równej 75% opłaty manipulacyjnej, z której Klient został zwolniony przy nabywaniu jednostek.

Wymagane prawem informacje związane z inwestowaniem w fundusz, w tym opis czynników ryzyka i tabela opłat, znajdują się w prospektach informacyjnych oraz w ich skrótach dostępnych na stronie www.allianz.pl/tfi, w siedzibie TFI Allianz Polska S.A. oraz w placówkach Euro Banku S.A.

Szczegóły oferty, w tym Regulamin promocji „Para na Plus. Lokata z funduszem w eurobanku”, dostępne w placówkach Euro Banku S.A. oraz na stronie www.eurobank.pl. Promocja trwa do 31.08.2014 r.
  1. przyjdź do dowolnej placówki eurobanku – pamiętaj o zabraniu dowodu osobistego
  2. nasze placówki znajdziesz na głównych ulicach w swoim mieście – czekamy na Ciebie 7 dni w tygodniu, także w soboty i niedziele (placówki w centrach handlowych)

wyślij formularz, oddzwonimy!

Dziękujemy za wysłanie formularza.
Skontaktujemy się z Tobą w najbliższym czasie.
Wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie.
X
zainstaluj aplikację
„eurobank mobile”
Nie pokazuj więcej tego komunikatu. Potwierdź »