Jak oceniasz naszą stronę?

Twoja opinia jest dla nas ważna. Będziemy wdzięczni za wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej serwisu eurobank.pl.

1. Jaki był cel Twojej wizyty na stronie eurobank.pl?
1. Informacji o jakim produkcie/usłudze poszukiwałaś/-eś?
1. Czy znalazłaś/-eś wszystkie informacje, których poszukiwałaś/-eś?
1. Jakich informacji zabrakło lub jakie były niezrozumiałe?
1. Jak oceniasz stronę eurobank.pl?
1. Jeśli masz dodatkowe uwagi, wpisz je poniżej:
loading...

aktualne promocje

Skorzystaj z promocji "Co dwie karty, to nie jedna"!

promocja Visa z AllegroCiesz się z bliskimi kartami kredytowymi eurobanku.
Wydanie karty głównej i dodatkowej teraz za 0 zł! 


Poznaj zalety promocji:
  • 0 zł za wydanie Karty głównej
  • 0 zł za wydanie karty dodatkowej, jeśli chcesz wspólnie z kimś bliskim korzystać z przyznanego limitu kredytowego
  • kartę dodatkową można wydać dziecku już od 13 roku życia - ale nadal to Ty, decydujesz o limitach dziennych i masz wgląd w transakcje realizowane tą kartą.
     
 

RRSO: 21,25% dla Visa Gold Perfect 
RRSO: 25,26% dla Visa Classic


Promocja "Co dwie karty, to nie jedna" trwa od 01.02.2018 r. do 30.04.2018 r. 
Regulamin promocji dostępny
tutaj.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla karty Visa Gold Perfect wydanej w ramach promocji „Co dwie karty, to nie jedna” obowiązującej w okresie od 01.02.2018 r. do 30.04.2018 r. wynosi 21,25%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3700 zł, wykorzystana w całości poprzez dokonanie jednej transakcji bezgotówkowej, całkowita kwota do zapłaty 4689,02 zł, oprocentowanie zmienne 10%, całkowity koszt kredytu 989,02 zł (w tym: odsetki 505,94 zł , opłata za wydanie karty 0 zł, opłata miesięczna za obsługę Limitu kredytowego 12,50 zł, Ubezpieczenie opcjonalne od śmierci klienta lub trwałej i całkowitej niepełnosprawności (0,3% kwoty zadłużenia) 183,08 zł) spłacana w ciągu 24 miesięcy. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.02.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla karty Visa Classic wydanej w ramach promocji „Co dwie karty, to nie jedna” obowiązującej w okresie od 01.02.2018 r. do 30.04.2018 r. wynosi 25,26%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1100 zł, wykorzystana w całości poprzez dokonanie jednej transakcji bezgotówkowej,  całkowita kwota do zapłaty 1454,12 zł, oprocentowanie zmienne 10%, całkowity koszt kredytu 354,12 zł (w tym: odsetki 154,17 zł, opłata za wydanie karty 0 zł, opłata miesięczna za obsługę Limitu kredytowego 6 zł, Ubezpieczenie opcjonalne od śmierci klienta lub trwałej i całkowitej niepełnosprawności (0,3% kwoty zadłużenia) 55,95 zł) spłacana w ciągu 24 miesięcy. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.02.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

 

płać kartą Visa eurobanku i ciesz się zwrotem części pieniędzy wprost na swoją kartę

Wystarczy, że zarejestrujesz swoją kartę w programie Visa Oferty: wtedy będziesz otrzymywać specjalne oferty, a po skorzystaniu z nich, zwrot części wydatków za płatności tą kartą. 

Aby skorzystać z oferty wystarczy
  1. Zarejestrować swoją kartę w programie Visa Oferty pod adresem  www.visaoferty.pl lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Visa - od tego momentu będziesz otrzymywać specjalnie oferty, przygotowane dla Ciebie przez partnerów programu.
  2. Wybrać ofertę, z której chcesz skorzystać i zapłacić kartą Visa eurobanku.

 Pamiętaj!  Zwrot części pieniędzy w ramach programu Visa Oferty będzie możliwy wyłącznie, gdy dokonasz płatności kartą Visa.
Płać na co dzień kartą Visa eurobanku i korzystaj z atrakcyjnych ofert! 


Organizatorem Programu jest Visa Europe Services Inc. Ogólne warunki korzystania z Programu Visa Oferty dostępne są na stronie www.visaoferty.pl.
Szczegóły oferty, Regulamin Programu Visa Oferty, Regulamin wydawania i używania kart kredytowych oraz Regulamin wydawania i używania debetowych kart płatniczych Euro Banku S.A, opłaty i prowizje, dostępne są w placówkach Euro Banku S.A. i na www.eurobank.pl.

Zapłać za bilet na wtorkowy seans kartą Mastercard, a Twój bilet będzie kosztował tylko 10 zł! 

Dokonaj transakcji  na wtorkowy seans 2D w Multikinie kartą Mastercard a Twój bilet będzie kosztował tylko 10 zł. Bilety do nabycia w kasach kin, online lub w aplikacji Multikino.

Promocja "Wtorki z Mastercard" obowiązuje w dniach 1.12.2017-30.11.2018  lub do wyczerpania puli biletów promocyjnych.

 
Zapoznaj się z regulaminem promocji "Wtorki z Mastercard".

Sprawdź dostępność promocyjnych biletów.

Szczegółowe informacje oraz Regulamin promocji dostępne są na stronach internetowych: www.eurobank.pl oraz www.bezcenneniespodzianki.pl. 

Organizatorem promocji jest IQ Marketing (Poland) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

sprawdź produkty polecane

X
zainstaluj aplikację
„eurobank mobile”
Nie pokazuj więcej tego komunikatu. Potwierdź »