Jak oceniasz naszą stronę?

Twoja opinia jest dla nas ważna. Będziemy wdzięczni za wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej serwisu eurobank.pl.

1. Jaki był cel Twojej wizyty na stronie eurobank.pl?
1. Informacji o jakim produkcie/usłudze poszukiwałaś/-eś?
1. Czy znalazłaś/-eś wszystkie informacje, których poszukiwałaś/-eś?
1. Jakich informacji zabrakło lub jakie były niezrozumiałe?
1. Jak oceniasz stronę eurobank.pl?
1. Jeśli masz dodatkowe uwagi, wpisz je poniżej:
loading...

zarząd, rada nadzorcza i struktura banku


Zarząd

Alexis Lacroix
Prezes Zarządu
Do Zarządu Euro Banku S.A dołączył 1 września 2016 r. Alexis Lacroix pracuje w Grupie Société Générale od 2004 r., początkowo na stanowisku dyrektora marketingu Sogecap we Francji. W 2008 r. kierował projektem rozwoju biznesu Société Générale Insurance w Indiach. W styczniu 2010 r. Alexis Lacroix objął kierownictwo SGI w Rosji oraz we Wspólnocie Niepodległych Państw. W 2013 r. rozpoczął pracę na stanowisku dyrektora marketingu i rozwoju detalicznego Rosbanku. W listopadzie 2014 r. został mianowany na stanowisko Wiceprezesa Zarządu Rosbanku, odpowiadającego za część detaliczną.

Marcin Ciszewski
Wiceprezes Zarządu
Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Współpracę z eurobankiem rozpoczął w 2001 roku, gdy bank był jeszcze w fazie projektu. Przez kilka lat pełnił funkcję Dyrektora Finansowego. Obecnie sprawuje nadzór nad pionem ryzyka i bezpieczeństwa.
Wojciech Humiński
Wiceprezes Zarządu
Przy projekcie utworzenia eurobanku pracował od 2002 r. Specjalista w zakresie zarządzania projektami i bankowości detalicznej. W eurobanku odpowiada za pion dystrybucji i marketingu, w tym za rozwój sprzedaży w sieci własnej i franczyzowej, obszar digital, CRM, Call Center oraz współpracę z partnerami biznesowymi. Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Posiada ponad 18-letnie doświadczenie w obszarze bankowości detalicznej.
 
Radosław Księżopolski
Wiceprezes Zarządu
Do Zarządu Euro Banku SA dołączył w listopadzie 2014 r. Nadzoruje pion finansów i produktów. Jest absolwentem i doktorem nauk ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz absolwentem Politechniki Wrocławskiej i Sheffield Hallam University w Wielkiej Brytanii. Posiada ponad 18-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze bankowości, zdobyte w Credit Agricole Bank Polska, gdzie pełnił m.in. funkcję członka zarządu odpowiedzialnego za pion strategii i finansów, w Banku Pekao S.A. - na stanowisku dyrektora departamentu oraz jako konsultant - w firmie doradztwa McKinsey&Company.Mariusz Kaczmarek
Wiceprezes Zarządu
Do Zarządu Euro Banku SA dołączył w styczniu 2017 r. Sprawuje nadzór nad pionem operacji i IT. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie związane głównie z branżą bankowości. Był m.in. Prezesem CompFort Meridian Polska, dyrektorem zarządzającym EY Polska. W latach 2011-2013 był Wiceprezesem Zarządu Kredyt Banku odpowiadającym za operacje oraz obszar IT. Zajmował również stanowisko CIO Deutsche Banku PBC oraz Raiffeisen Bank Polska. Mariusz Kaczmarek jest absolwentem Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Wyższej Szkoły Zarządzania i Prawa w Warszawie, a także Advanced Management Program IESE Business School.


Osobami uprawnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu banku są członkowie zarządu, zgodnie z zasadami reprezentacji określonymi w statucie.

Rada Nadzorcza

Przewodniczący Rady Nadzorczej
Giovanni Luca Soma

Wiceprzewodniczący  Rady Nadzorczej
Henri Bonnet

Członek Rady Nadzorczej
Dominika Bettman

Członek Rady Nadzorczej
Eric Delarue

Członek Rady Nadzorczej
Krzysztof Jajuga

Członek Rady Nadzorczej
Małgorzata Lubelska

Członek Rady Nadzorczej
Sebastian Mikosz 

Członek Rady Nadzorczej
Mihai Selegean 

Struktura organizacyjna Euro Bank S.A.
Struktura Organizacyjna Euro Bank S.A. na dzień 17.08.2017 r.

X
zainstaluj aplikację
„eurobank mobile”
Nie pokazuj więcej tego komunikatu. Potwierdź »